Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za podpowiedzi. generalnie chodzi mi takie filmy ktore z pewnego powodu mocno pozostaja po seansie czyli krotko acz precyzyjnie mowiac - mocno wkrecaja sie w banie :D wiadomo o co chodzi...

np z tych co wymienil iDaft a ktore widzialem to takie sa Django, obecnosc i wyspa tajemnic

i tak sie zastanawiam czy sie nie przejsc sie do kina na only lovers left alive, widzial to ktos juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądnąłem ostatnio

 

Machete Kills - niestety zgubił się klimat pierwszej części czyli dupianego filmu klasy B z lat 70/80. Wyszedł po prostu głupkowaty film akcji/parodia starych jamesów bondów. Można oglądnąć ale nie trzeba

;( i tak obejrzę, bo muszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio skorzystałem z oferty Polsatu i zobaczyłem "gigantów ze stali" - od poczatku wiadomo co bedzie i jak sie skończy, ale filmik dobrze zrobiony i bardzo przyjemny, szczególnie dla familii. Jest to jeden z tych bardzo rzadkich u mnie filmow, ktore chętnie chciałbym zobaczyć raz jeszcze nawet w dzien po pierwszym seansie. Ostatnio takim filmem był "get rich or die tryin", gdzie jak ktos lubi te klimaty i 50 centa to polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypadkowo widziałem "Martyrs: Skazani na Strach".

Film co najmniej chory. Nie wiem jak udało mi się wytrzymać do końca, może dlatego, że byłem "znieczulony" dość poważnie.

Nie polecam...

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czaję się na niego już jakiś czas. ja tam lubię chore i ciężkie klimaty (chociaż Srpskiego filmu nie dałem rady całego)

Srpski Film owszem, był obrzydliwy, lecz Martyrs odrzucił mnie jeszcze bardziej. Chyba byłem bardziej "znieczulony" na "Srpski". Tak czy inaczej, ani jednego ani drugiego na trzeźwo nie przetrwałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego pod jakim względem?

 

 

Innego pod jakim względem?

Pod takim, ze strasznie mało jest filmów o ogólnie tematyce Japonii (a zwłaszcza dobrych).

 

 

Chyba kpisz? To jest film totalnie nie Japonii, lecz pseudo-samurajskie science fiction z totalnie japońskim Keanu Reevesem w roli głównej. Po prostu majstersztyk.

Kurosawa się w grobie przewraca.

 

Polecam:

Ran

Ame agaru

Tron we krwi

Sinchin no samurai

Harakiri

Rashomon

Straż przyboczna

Zatoichi i Yojimbo

Sanjuro

oraz Hero z Jetem Li

Edytowane przez kubus_pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Srpski film niedawno oglądałem -myślę, że mogę zaliczyć go do 3 najbardziej chorych filmów jakie widziałem.

A jakie są pozostałe dwa?

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Srpski film niedawno oglądałem -myślę, że mogę zaliczyć go do 3 najbardziej chorych filmów jakie widziałem.

 

A jakie są pozostałe dwa?

 

3. Martwica mózgu

2. Srpski film

3. Zdrady ;)

 

Jutro biorę się za Begotten, a poza tym sukcesywnie studiuję historię kina (jestem w latach 30stych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "Martwica mózgu" to tak w celu wpisanie czegoś na listę co nie będzie znacząco odbiegać od Srpskiego filmu, są równie ciekawe filmy jak Cięcie na przykład i trudno wybrać, który jest bardziej chory. "Bad taste" nie znam, zobaczę.

Najbardziej mi się chciało rzygać jak miałem kiedyś wątpliwą przyjemność oglądać polsatowskie "Zdrady", a ponoć są jeszcze gorsze produkcje tejże stacji czy też TVNu. I to ma oglądalność.

Edytowane przez Sir Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Srpski film niedawno oglądałem -myślę, że mogę zaliczyć go do 3 najbardziej chorych filmów jakie widziałem.

 

A jakie są pozostałe dwa?

 

3. Martwica mózgu

2. Srpski film

3. Zdrady ;)

 

Nie ma Human Centipede? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Srpski film niedawno oglądałem -myślę, że mogę zaliczyć go do 3 najbardziej chorych filmów jakie widziałem.

 

A jakie są pozostałe dwa?

 

3. Martwica mózgu

2. Srpski film

3. Zdrady ;)

 

Nie ma Human Centipede? :(

 

Ciężki wybór, ale już to tylko dwójka. ;)

 

 

Jutro biorę się za Begotten,

 

Polecam. Warto zobaczyć.

Edytowane przez Sir Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności