Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Venom 2: Carnage. Zawiodłem się. Czekałem na drugą część, bo pierwsza mi się bardzo podobała, ale dwójka zdaje się nieco przerosła producentów. Przekombinowali, film bez pomysłu, bez scenariusza, z beznadziejną fabułą. Punkcik w górę tylko i wyłącznie dlatego, bo uwielbiam Hardy'ego. Gdyby nie on, byłoby bardzo słabo. 5/10

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrealizowany film, tępo nie jest szybkie, nawet trochę ślamazarne, ale bardzo przyjemnie się to ogląda i absolutnie nie przynudza. Przynajmniej mnie. Wiadomo, że nie jest to wybitna produkcja, ba, nawet koło takiej nie stała, ale z czystym sumieniem polecam. Zwłaszcza miłośnikom gatunku. 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MichalZZZ napisał:

Fajnie zrealizowany film, tępo nie jest szybkie, nawet trochę ślamazarne, ale bardzo przyjemnie się to ogląda i absolutnie nie przynudza. Przynajmniej mnie. Naprawdę dobrze się to oglądało. 

Jest taki naturalny i realistyczny. Bez fajerwerków i science-fiction i bez amerykańskiego scenariusza.

18Kilohertz trochę inny klimat ale też ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, marco-polo napisał:

Jest taki naturalny i realistyczny. Bez fajerwerków i science-fiction i bez amerykańskiego scenariusza.

 

Otóż to. Nic dodać, nic ująć. Dlatego czasami lubię odpocząć od amerykańskich produkcji. Zresztą oglądając ten film, wcale nie odbiega on dużo od Polski z lat 90. Chłopaki też jakby żywcem wyjęte z alfabetu mafii z tego okresu ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resideny Evil Welcome to Raccoon City ... 

Ten kto grał i jest sympatykiem serii, to powinien, bo jest to dobra adaptacja gry. Ale dla zwykłego widza może być tylko horrorem...

 

 

 

20211203_205902.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, neonlight napisał:

Dzięki, ale pół godziny wytrzymałem, głupkowaty strasznie. 🤗 To jest jeden z tych filmów, kiedy nie wiesz, czy się śmiać, czy może płakać. 🙃

+1 zrobiłem podejście przedwczoraj i po 10 minutach zrezygnowałem z tego samego powodu. 

Edytowane przez Damix
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 23:56, MichalZZZ napisał:

The Last Duel/Ostatni pojedynek. Bardzo dobry film, polecam. 8/10.

 

Szkoda, że w kinie nie dało się obejrzeć... W Trójmieście był chyba tylko w jednym Multikinie i to przez chwilę. A później na necie krzyczą, że mało widzów. No ale już lata po necie to ich strata :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrbudyn napisał:

Resideny Evil Welcome to Raccoon City ... 

Ten kto grał i jest sympatykiem serii, to powinien, bo jest to dobra adaptacja gry. Ale dla zwykłego widza może być tylko horrorem...

Nigdy nie grałem w RE, ale o dziwo wszystkie filmy z Millą Jovovich bardzo lubię. Nie wiedziałem, że powstaje kolejny film o RE. Na pewno obejrzę, jednak raczej w tv. Bez Milli to już nie będzie to samo, ale może równie dobre. Trailer ujdzie (podobnie jak do pierwszego RE sprzed blisko dwudziestu lat).

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale pół godziny wytrzymałem, głupkowaty strasznie. To jest jeden z tych filmów, kiedy nie wiesz, czy się śmiać, czy może płakać.
Ok powinienem dopisać ze fajne w kategorii kina familijnego, dzieci wyrastają na szczęście z kreskówek;)

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Dla mnie najlepszy film tego roku to Malcolm & Marie

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2021 o 22:51, MichalZZZ napisał:

Protegowana/The Protege. Typowo amerykańskie kino akcji - słaba fabuła, zabili go i uciekł, absurd goni absurd, ale fajna główna bohaterka, więc punkcik w górę ;) 6/10. 

Oj tam.. oj tam, nie taki zły.😉Przez cały film akcja i doborowa obsada: Keaton, L.Jackson, Patrick, no i wspomniana Maggie Q.😍 Ja bym mocną 7'kę dał.;) 

 

👎

 

;)

 

👍

 

👍

 

;)

 

👍

 

Edytowane przez neonlight
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności