Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2021 o 17:20, marco-polo napisał:

 

7/10. Film bardzo dobry gdzieś do połowy, potem już tylko dobry bo niepotrzebnie poszli w przesadę w temacie krwiopijców . Lepszy byłby umiar i dalsza "akcyjność" a nie horror. Niemniej do obejrzenia bez znudzenia.

W dniu 25.07.2021 o 08:24, jacmiszcz92 napisał:

Jolt (2021) - 4/10. Fajny pomysł, kiepska realizacja. Laska spuszcza wszystkim łomot. Te sceny jazdy samochodem odtwarzane z prędkością x4 🤦‍♂️ Jak ktoś lubi odmóżdżacze to polecam

Jolt 5/10. Fajna komedia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, kiedy zaczęła się wojna - (7/10) jestem w szoku, znalazłem ten film przez przypadek, obsada małoletnia i zupełnie mi nie znana, ale fantastyczne zdjęcia, efekty, dobra muzyka i gra aktorska sprawiły, że wciągnęło mnie na dobre. 😎👍

 

Tańczące cienie/Pod słońce - (7/10) 👍

 

Nienawiść - nie daję oceny, bo nie obejrzałem do końca, nie lubię patologii. ;)

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marco-polo napisał:

A to ciekawe wrzucanie trailerów bez opisu. Taki kinomaniak bez informacji czy coś warto obejrzeć. Hmm czy ten kanał zmienił postać rzeczy?

A po co Ci opis? Jak chcesz opisy i recenzje to np. Filmweb stoi otworem. 😉 Trailer i ocena powinna wystarczyć do podjęcia decyzji, czy warto obejrzeć dany film, czy też go ominąć szerokim łukiem, imo. Osobiście nie lubię zdradzania fabuły, przed seansem. Poza tym, ja np. traktuję ten wątek czysto informacyjnie, jakie filmy wyszły i których nie widziałem, ale jak Ci przeszkadza moja forma postów, to nie ma problemu, mogę przestać wstawiać cokolwiek, mniej roboty dla mnie?! ✌😉

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford vs Ferrari - ogólnie 2,5h zleciało szybko, świetnie zagrany i wyreżyserowany ale nie podoba mi się że Ferrari (które lubię) dostaję wciry od Forda (za którym nie przepadam) dlatego 5/10 :P

 

Blade Runner 2049 - powinien trwać z 1,5h, Gosling znowu gra jedną twarzą, nie umywa się do poprzedniego BR, taka wydmuszka trochę, ładna ale to tyle 6/10

 

Joker - świetny, kapitalna rola Phoenixa, po prostu trzeba go obejrzeć nawet jeśli nie jest się fanem DC bo to film o upadku człowieka 8,5/10

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 20:51, vonBaron napisał:

Ford vs Ferrari - ogólnie 2,5h zleciało szybko, świetnie zagrany i wyreżyserowany ale nie podoba mi się że Ferrari (które lubię) dostaję wciry od Forda (za którym nie przepadam) dlatego 5/10 :P

 

Blade Runner 2049 - powinien trwać z 1,5h, Gosling znowu gra jedną twarzą, nie umywa się do poprzedniego BR, taka wydmuszka trochę, ładna ale to tyle 6/10

 

Joker - świetny, kapitalna rola Phoenixa, po prostu trzeba go obejrzeć nawet jeśli nie jest się fanem DC bo to film o upadku człowieka 8,5/10

Jak na te czasy te 3 filmy dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt/Nobody z Saulem Goodmanem. Chyba się starzeje, bo mnie film rozczarował. Spodziewałem się czegoś lepszego po opiniach paru ludzi. Choć jak ktoś lubi takie kino akcji, to może się podobać. Zwłaszcza młodszej publiczności zapewne przypadnie do gustu. Ja mimo wszystko wole jakąś bogatszą fabułe. Niemniej jednak nie uważam tego filmu jako strate czasu, takie o zabawne kino bez wytężania umysłu. Można śmiało przy nim pisać prace magisterską i być na bieżąco z filmem jak i pracą ;)

 

5/10.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford vs Ferrari - ogólnie 2,5h zleciało szybko, świetnie zagrany i wyreżyserowany ale nie podoba mi się że Ferrari (które lubię) dostaję wciry od Forda (za którym nie przepadam) dlatego 5/10

O matko z córkom (chorom) film jest świetny, a to że Ferrari przegrało to "wina" historii. Zresztą Enzo Ferrari lubił wygrywać bez względu na cenę jaką jego kierowcy musieli zapłacić więc karma mu się "odwdzięczyła".

Blade Runner 2049 - powinien trwać z 1,5h, Gosling znowu gra jedną twarzą, nie umywa się do poprzedniego BR, taka wydmuszka trochę, ładna ale to tyle 6/10

Villeneuve zrobił jak dla mnie film wyjątkowy, jak najbardziej godny pierwowzoru, a moim zdaniem w niektórych aspektach (sama fabuła, postać K i Joy, muzyka) nawet go nieco przewyższa. Był to jeden z niewielu filmów, na który poszedłem do kina dwa razy.
A Gosling... cóż, nie mówi zbyt dużo a jego mimika nie przyćmi Steve'a McQueena w "Bullicie", ale przecież on jest androidem Zresztą Harrison Ford też zbytnio się nie napracował twarzą w filmie Scotta.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności