Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na MyApple, ktoś patrząc w moją sygnaturkę wyjedzie mi z takim tekstem. Uśmiech z twarzy, na samą myśl o tej sytuacji, nie zchodzi mi z paszczy :)

 

Z Twojej sygnaturki :"iMod, naprawa iPod"

 

Za coś takiego by Cię ukamienowali. Zapamiętaj : iPoda się nie moduje - wszechdoskonałości nie da się poprawić.

Ipoda też się nie naprawia - prędzej przydrożny kamol złapie jakąś awarię... ^_^

Kolega Ojciec Dyrektor Fatso :P kasiorkę może właśnie ma z tych hurtowych produkcji iModów i napraw iPodów :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

służą, tylko niektórzy jeszcze do tego nie dorośli :P...

 

A co do łażenia w beatsach, chyba wolałbym worek z otworami na oczy - mniejsza sensacja w robocie by była. No i nikt by mnie za gimbusa nie wziął.

Hmmm, moze modelem C&K nie jestem, ale chyba wole jednak bitsy od worka :D

A tak całkem serio to możecie mnie spróbować dorwać xD ale to co graja bitsy to jest całkiem inna szkoła grania od reszty moich słuchawek i bardzo mi sie to podoba, stawianie na fun, jest... fun. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też swiadczyć o chceci czerpania przyjemnosci z muzyki rozrywkowej, wiem ze nie jest to celem wiekszosci ludzi odziewajacych szyje w ten plastik, ale i tacy sie znajdują.
Nie powinno sie ich traktowac na równi z dzieciarnia chcacą miec "b" bo widzieli w internetach Hane Montane w bitsach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą też swiadczyć o chceci czerpania przyjemnosci z muzyki rozrywkowej, wiem ze nie jest to celem wiekszosci ludzi odziewajacych szyje w ten plastik, ale i tacy sie znajdują.

Nie powinno sie ich traktowac na równi z dzieciarnia chcacą miec "b" bo widzieli w internetach Hane Montane w bitsach :P

Rozumiem, że chodzenie w gumiakach po pustyni świadczy o chęci wentylowania stóp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy inny światopogląd widocznie.
A w takie dni jak dziś, słoneczne, wesole wole bitsy i fun pełną gębą niz zamulac na k340 pod wzmacniaczem i wymieniac kable zeby sprawdzic czy w 2:32 na 4 utworze S tez zasyczy :)

Moze to temu ze nie stac mnie na HE-5LE, wtedy moze mulił bym na nich :)

Poza tym pewnie dzieli nas pewnie z 20 lat i Tobie zwyczajnie nie wypada gonić po wsi z fioletowymi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy inny światopogląd widocznie.

A w takie dni jak dziś, słoneczne, wesole wole bitsy i fun pełną gębą niz zamulac na k340 pod wzmacniaczem i wymieniac kable zeby sprawdzic czy w 2:32 na 4 utworze S tez zasyczy :)

Moze to temu ze nie stac mnie na HE-5LE, wtedy moze mulił bym na nich :)

Poza tym pewnie dzieli nas pewnie z 20 lat i Tobie zwyczajnie nie wypada gonić po wsi z fioletowymi słuchawkami.

Widzisz, ja mam kompletnie w nosie co mi wypada. Podobało mi się to łaziłem w HD650, K550 czy innych wynalazkach.

 

A do tego mamy inną definicję Funu, bo dla mnie słuchanie beatsów ma równie duży fun factor jak jedzenie zgniłych jajek, łażenie po węglach i darcie pasów z pleców. Wolę chyba już wizytę u dentysty, bo przynajmniej poboli i będzie pożytek. Ze słuchania Beatsów, to tylko nieszczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek coś ktoś napisze o tych słuchawkach zawsze sie robi szum.

De Gustibus non est disputandum i po co siebie nawzajem obrażać

Przeczytaj cały artykuł.

 

http://www.innerfidelity.com/content/celebrity-headphone-deathmatch

 

Może zrozumiesz, o co nam, "szumiącym" chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak przypomne:

Gdybym tylko to widział od razu.

Teraz mi głupio że mam swoje zdanie.

W końcu to właśnie do ludzi w wieku 55+ sa kierowane te słuchawki.

Skoro on twierdzi ze są aż tak złe to musi tak być. Bez wątpienia. Przepraszam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek coś ktoś napisze o tych słuchawkach zawsze sie robi szum.

De Gustibus non est disputandum i po co siebie nawzajem obrażać

Przeczytaj cały artykuł.

 

http://www.innerfidelity.com/content/celebrity-headphone-deathmatch

Skoro ktos to kupuje to musi mu to odpowiadac, nie sadze, żeby wszyscy użytkownicy Beats to małolaty lecacy na dizajn i szpanerzy. A może komuś się takie granie podoba i sprawia mu przyjemnosc. Nikomu nie daje to prawa nazywania go idiotą. o to mi chodzi Z drugiej strony ktos powie stary cap i se słuchawki kupuje za ileś tam tysięcy, wzmacniacze duperele a i tak gra to jak żyd na cymbałach.

Może zrozumiesz, o co nam, "szumiącym" chodzi.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, każdy ma swoje zdanie i swoje pieniądze. To tak jakby kłócić się z właścicielemi butów od Armaniego, że nie warto płacić 2000 zł za buty, które kosztują 200zl w CCC. Przecież prezes nie pójdzie w butach dla 'plebsu', choćby nie wiem jak były ładne.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek coś ktoś napisze o tych słuchawkach zawsze sie robi szum.

De Gustibus non est disputandum i po co siebie nawzajem obrażać

Przeczytaj cały artykuł.

 

http://www.innerfidelity.com/content/celebrity-headphone-deathmatch

Skoro ktos to kupuje to musi mu to odpowiadac, nie sadze, żeby wszyscy użytkownicy Beats to małolaty lecacy na dizajn i szpanerzy. A może komuś się takie granie podoba i sprawia mu przyjemnosc. Nikomu nie daje to prawa nazywania go idiotą. o to mi chodzi Z drugiej strony ktos powie stary cap i se słuchawki kupuje za ileś tam tysięcy, wzmacniacze duperele a i tak gra to jak żyd na cymbałach.

Może zrozumiesz, o co nam, "szumiącym" chodzi.

 

I to właśnie staram sie przekazać... sa ludzie wolący takie ciepłe kluchy od skalpela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy ciągle to samo.Buty od Armianiego są wygodne, a do tego mają szyk. Te słuchawki nie są dobre, źle grają, ale wygląd i wykonanie mają obłędny. W związku z tym, nie wierzę, że ktokolwiek kupił je dla brzmienia. Biorąc pod uwagę, że mają w swoich klasach cenowych odpowiedniki. grające o niebo lepiej, a wyglądające równie szałowo (vide Philips Fidelio L1 - wykonanie jeszcze lepsze niż Beats) albo nawet lepiej (vide V-Moda).

 

HP100 wyglądają b.dobrze. Nie mają rozpoznawalnej na ulicy marki, ale wygląd i wykonanie ekstraklasa. No i brzmienie, warte całego kontenera Beatsów.

 

Jedyne co staram się przekazać w tych moich postach, to to, że konsument jest robiony w balona, podaje mo się ****o na złotym talerzu. Przypomina mi się scena z "Chłopaki nie płacza" jak Pazura wsciekł się fascynacją murzynami. I dokładnie tak ja to odbieram - Czarny zrobił dla braci, którzy może słyszą gorzej niskie tony(w końcu przodkowie posługiwali się bębnami), a tu ogół się jara, jakby conajmniej helikopter z zapałek ktoś poskładał. Nie odmawiam nikomu wolności, i decydowania o wydawaniu własnej kasy, ale niech nie opowiada, że kupuje Beatsy dla dźwięku, bo jest śmieszny. Beatsy kupuje się aby zadać szału na dzielni. A do tego celu "oryginalne chińczyki" nadają się równie dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności