Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A Wy ciągle to samo.Buty od Armianiego są wygodne, a do tego mają szyk.

Wcale temu nie przeczę, tylko staram się wyjaśnić sobie po co kupują te Betsy.

 

Bardziej miałam na myśli, taki przykład:

Widzisz buty Vistuli i widzisz buty Dżiordżio. Jedne kosztują 500zl, drugie 2000 zł, Vistuli szykowne, garniturowe, Armani al'a kowbojskie do tego z sztucznej skóry .Które kupi hmm nowobogacki Rosjanin? No przecież te droższe.

 

W ogóle nie ma co dyskutować. Betsiarza nawet łomem nie przekonasz.

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że niektórzy po prostu nie mają do porównania innych słuchawek, więc widząc tyle osób w beatsach myślą sobie, że skoro tyle osób je nosi, to muszą być niezłe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spytać losową osobę na ulicy, czy zna markę SoundMagic i od razu wiadomo, dlaczego myśląc o dobrym graniu myśli się o bitsach. Jeszcze w MM zobaczą plakat 10 na 10 z odpowiednim opisem i koniec tematu.

 

Na szczęście internet pozwala już na trafione zakupy, wystarczy się postarać - to już inna kwestia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankiel grał dobrze na cymbałach. To ten starozakonny z Pana Tadeusza. :)

 

Patrząc szeroko : Bitsy to słuchawki portable na ulicę. Oryginały mają zadawać szyku. Wyglądem to osiągnìęto. Ale czemu zwalono dźwięk ? Można było zrobić niedużą V, troszkę podbić bas. Ale dlaczego nie dano normalnej góry, przestrzeni ? Przecież można uczyć młodzież dobrego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamiętników Monstera, wynika, że zrobili kilka super konstrukcji i dawali je Dre do przesłuchania. Żadna mu się nie spodobała, zawsze było za mało basu. W końcu się ktoś wpienił i zmulili najtańsze słuchawy jakie były pod ręką - to się spodobało Dre. Znaczy się facet jest głuchy jak kolano, co wcale nie jest dziwne, biorąc pod uwagę, że jest rap(i)erem ?. No i mamy ideał brzmienia czarnego, głuchego rap(i)era, wepchnięty młoudzieży za grubą kabonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pamiętników Monstera, wynika, że zrobili kilka super konstrukcji i dawali je Dre do przesłuchania. Żadna mu się nie spodobała, zawsze było za mało basu. W końcu się ktoś wpienił i zmulili najtańsze słuchawy jakie były pod ręką - to się spodobało Dre. Znaczy się facet jest głuchy jak kolano, co wcale nie jest dziwne, biorąc pod uwagę, że jest rap(i)erem ?. No i mamy ideał brzmienia czarnego, głuchego rap(i)era, wepchnięty młoudzieży za grubą kabonę.

 

Wtedy też jeden z ludzi monstera próbował go przekonać, że wyższe częstotliwości są dobre, prosząc go żeby to rozważył, ale go nie posłuchał. W końcu jest doktorem.

 

(ale miał kilka fajnych bitów*)

 

*nie mylić z bitsami.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co powiedzał ten gangsta ?

"Ludzie nie słyszą całej muzyki. Artyści i producenci ciężko pracują w studiu nad doskonaleniem dźwięku. Ale ludzie nie są w stanie go usłyszeć w normalnych słuchawkach. Większość słuchawek nie oddaje wiernie basu, szczegółów, dynamiki. W efekcie muzyka cię nie porusza.Ze słuchawkami Beats ludzie usłyszą to samo, co artyści i to, co powinni usłyszeć… to, co ja słyszę.“

 

http://jacekpogorzelski.pl/beats-by-dr-dre/

 

Ma on tupet. Ten Doktorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda; napisał to całkiem serio - montery umożliwiły zwykłym ludziom słyszeć to co dane jest w normalnych warunkach tylko jemu - czyli murzyńskie dudnienie.

 

obrońców praw człowieka, help for africa, Bono itd. nie przepraszam za te wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się facet jest głuchy jak kolano,

Hmm, a jak na razie pisali to tylko o Johnie Grado... :rolleyes:

 

Dobra, wrzućmy wisienkę na szczyt tortu

d390c573_8z4hPl.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się facet jest głuchy jak kolano,

Hmm, a jak na razie pisali to tylko o Johnie Grado... :rolleyes:

 

Dobra, wrzućmy wisienkę na szczyt tortu

d390c573_8z4hPl.jpeg

Czyli słyszał jak powinny brzmieć słuchawki, ale widać inżyniery z ATH nie dali się zmanipulować i Dre podgrzewacz do mózgu sam musiał wyprodukować.

 

 

Może tak dołożyć do pieca?

W sumie czemu nie....

 

 

Może NIE MACIE ODPOWIEDNIEGO sprzętu z którym zagrają tak jak powinny :D

Oczywiście, moje duracelki miały za mało woltów jak je słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię niskie pasma. W słuchawkach portable nawet lubię jak jest ich więcej. I jak np. w domu używam k550, tak Dj'kami w drodze bym nie pogardził. K618 mi się np. spodobały. Ale Studio? Solo HD? Starałem się już puścić swoje najmniej ambitne kawałki, np. modestep. Nawet tam była totalna bieda. Rapu nie słucham, ale już to widzę jak te mega szybko wypowiadane słowa tam brzmią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda; napisał to całkiem serio - montery umożliwiły zwykłym ludziom słyszeć to co dane jest w normalnych warunkach tylko jemu - czyli murzyńskie dudnienie.

 

obrońców praw człowieka, help for africa, Bono itd. nie przepraszam za te wypowiedź

Największą styczność z beatsami miałem ucząc w jednej ze szkół w Londynie (uczyłem tam do 2012). Odsłuchałem od uczniów wszystkie dostępne modele beatsów, napędzane głównie taczką4 (sami na przerwach przynosili, aby się pochwalić sprzętem). Co do twojej wypowiedzi, to mogę potwierdzić, że większość ludzi z beatsami, których spotykałem tam w metrze, itp. była z pochodzenia głównie z Afryki, absolutnie nie będąc rasistą. Możliwe, że po prostu lubią taki rodzaj przekazu dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja analiza, o co chodzi z tymi Betsami.

 

Miałem je w rękach, owszem ładne, ale wykonanie nieszczególne, w tej cenie błyszczący plastik to tak jakby ktoś wiejski tuning E klasy robił :)

Design jest dobry bo prosty, aczkolwiek ponadczasowy.

 

Cena, są drogie bo ludzie się na to łapią droższe=lepsze, dodatkowo marketing kosztuje, a Dr. Dre to nie koń, suchego chleba nie będzie jadł.

 

Teraz skąd wynika sukces ? Z medialnej nagonki, ludzie niestety ale patrzą jak w obrazek na celebrytów, tylko, że celebrytę stać na robienie z siebie idioty do kamery itd. przeciętnego Kowalskiego już nie, kolejna sprawa to obecne trendy w muzyce, BASS, BASSS, BASSSS, to ludzie się tym jarają, dodatkowo znana morda rapu z US i A, która pisze, że tylko na nich słychać to co trzeba, no ludzie są wniebowzięci, bo przecie facet robi muzykę, to się zna :)

 

Wierzcie mi znam osoby, które kupowały w Mango rzeczy na podstawie tych reklam emitowanych w TV, więc kupowanie Betsów bo poleca je jakaś modna gwiazdeczka, albo lata z nimi piłkarz/ktokolwiek ma naprawdę sporo sensu.

 

Granie, wierzcie mi proszę, że wiele osób wytycza granie basem, my tutaj jesteśmy przeważnie wąską grupą osób, która wie o co chodzi, Monsterowi to wisi bo oni sprzedadzą 90 par słuchawek, a reszta firm razem 10 :)

 

Tutaj dochodzimy do kolejnej sprawy firmy jak AKG, ATH, Senn to firmy nakierunkowane raczej na sektor PRO, studia, sale nagraniowe itd. a nie które jak Senn na sektor lotniczy, czy militarny (AKG nawet współpracowało z NASA) te firmy z tych sektorów robią największą kobzę, a Moster idzie typowo pod klienta, taka polityka i nic nie poradzisz, te firmy są na tyle stare i zakorzenione w branży, że raczej ich nikt nie wygryzie dlatego się nie starają, a jedna seria Tiesto od AKG, czy Adidsasa od Senna, czy innych Custom One Pro świata nie zmienią :)

 

Ciekawie zrobiła Yamaha, niemal taki sam design, dużo basu, ale całkiem miłe słuchawki w podobnej do Betsów cenie, a grające o Niebo lepiej :)

 

Jakby kto pytał gdzie je macałem to na Bielanach w Media Markcie, był to model ze środka czyli PRO400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności