Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy też tak macie, że po wgraniu nowej płyty i po automatycznym skanowaniu biblioteki, często następuje/jest potrzebne ponowne skanowanie ?

 

Mnie się to przydaża bardzo często przy :

 

- próbie odsłuchu jakiejkolwiek płyty po skanowaniu (choć grajek widzi wszystkie pamięci)

- po skanowaniu grajek nie widzi którejś z kart - lub wszystkich - i trzeba operację powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Znalazł ktoś z was rozwiązanie problemu ze znikającymi katami pamięci? Mam to już od dawna, ale robi się to coraz bardziej irytujące.

Jaki firmware masz wgrany? Jakiego producenta są te karty?

Ja używałem Goodram-ów 64GB x2, AK na sofcie 1.42 i nigdy nie miałem podobnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kartach 2x 128gb mam czasem problem ze znikajacymi plikami ale występuje bardzo rzadko i wystarczy uruchomić ponownie odtwarzacz. Być może problem jest ze zbyt dużą pojemnością kart, chyba że używasz do 64gb.

Niestety ja właśnie mam 2x64 (trancend + adata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że faktycznie niektórzy użytkownicy mieli taki sam problem. Zerknij na proponowane przez irivera rozwiązanie:

http://www.head-fi.org/products/astell-kern-ak120/reviews/9509

Może u Ciebie też zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u siebie zmieniłem soft na niższy i później na wyższy i szumy, które miałem na customach ustały do zera co mnie bardzo cieszy aczkolwiek w dalszym ciągu ak120 nie chce gadać z H8P :(. Czy ktoś miał jeszcze taki problem z szumami i może coś opisać czym to mogło być spowodowane?

 

Co do problemu @bartello98 to można też napisać do irivera czy mają jakiś pomysł, bo na kartach 64gb nigdy nie miałem problemu. Najpierw jednak sprawdź ten sposób co podał MGH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że faktycznie niektórzy użytkownicy mieli taki sam problem. Zerknij na proponowane przez irivera rozwiązanie:

http://www.head-fi.org/products/astell-kern-ak120/reviews/9509

Może u Ciebie też zadziała?

 

 

 

Spróbuję, chociąż obawiam się że z powodu daty bo wtedy 1.32 był najnowszy i jeśli chodzi o odczyt to nowe softy nie powinny być gorsze

Edytowane przez bartello98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Astell nadesłał maila, że publikuje nowe firmware do swoich playerów. Niby wszystkich. Ale do AK120 i 100 jakoś nie ma. Nowsze oczywiście dostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astell nadesłał maila, że publikuje nowe firmware do swoich playerów. Niby wszystkich. Ale do AK120 i 100 jakoś nie ma. Nowsze oczywiście dostały.

Wiesz... Może Astell&Kern zaczął postępować, jak producenci np. smartfonów na Androidzie, którzy w niektórych modelach zatrzymali się na wersji 4 lub 5... :mellow:

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co pisze,że daje dla wszystkich ?

 

Edit - odsyła na ta stronę a naniej AK120 nadal 1.42

http://www.iriver.com/company/notice_list.asp

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na innych kartach ok? My wrzucaliśmy różne nawet ****iane podróbki za kilka pln i łykał wszystko do 64GB. Jedynie tak jak down32 opisał przy 128GB zdarzało się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności