Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Co wybrać: Matura z Historii Muzyki


Rekomendowane odpowiedzi

Bo to są shurki, ja trochę żałuję, że swoje zmodowałem:/

A co za problem wziąć kawałek plastra i zakleić otwory? Całe to wygłuszenie w środku może zostać, niczego w dźwięku nie popsuje a wręcz przeciwnie. Zmieniając ilość zaklejonych otworów masz regulację jak w Beyerach Custom One Pro ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul, wiem jak to działa ;p

 

I od razu tłumacze, czemu żałuję :

 

Żałuję, bo doszło sporo basu i teraz nie jest odczuwalna ta dynamika aż tak, jak wtedy, przed modem ;)

Co nie znaczy, że jest źle ^_^

 

Chyba w weekend je rozkręce i zakleje po dziurze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zaklej z zewnątrz, po pierwsze nie musisz rozkręcać, a po drugie łatwo zmienić sposób grania na poprzedni (jak akurat przyjdzie taka ochota). Czarna taśma izolacyjna nie powinna się rzucać w oczy, a jak dobrej firmy to i trzyma się nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Gdyni i w żadnym sklepie a jest ich bardzo mało z tego rodzaju sprzętem nie ma tych słuchawek , możesz powiedzieć gdzie je kupiłeś ;) ? Jak nie wiesz to na paragonie jest nazwa sklepu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zaklej z zewnątrz, po pierwsze nie musisz rozkręcać, a po drugie łatwo zmienić sposób grania na poprzedni (jak akurat przyjdzie taka ochota). Czarna taśma izolacyjna nie powinna się rzucać w oczy, a jak dobrej firmy to i trzyma się nieźle.

No zobacze co z tego wyjdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to był jednak Sopot - Aleja Niepodległości 677/4, na rogu - Top Hi-FI & Video Design.

 

Dałem 270 (stówę ponad więcej, niż zamierzałem, pojem trochę amino teraz), ale obok były KOSS'y UR40 za chyba 190, także masakrycznie nie przepłaciłem.

 

W Albatrosie i jeszcze jakimś szukałem, ale za cholerę nie było. AKG, Zenki, KOSS'y, nawet Yamahy były (pierwszy raz widziałem). Jak już jakieś shurki były to tylko mikrofony albo te małe pchełki.

 

[edit]

Jak tak patrzę na ceny w internetach, to aż mnie portfel boli...

 

199 na ceneo ;__;

 

Czas to pieniądz...

Edytowane przez specodhec341
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności