Skocz do zawartości

Etui do iModa Video


shakur1996

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wpadł ktoś kiedyś na jakieś etui które pasowałoby do zestawu iMod Video 60 gb plus fiio E07k połączonego LODEm z kondami? Chodzi o schowanie w jednym etui całego zestawu, który przy okazji schod LODa i kondy, i do tego będzie ten cały zestaw zaczepić np za pasek od spodni.

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem, którego nie rozwiązałem do tej pory...

 

Ta saszetka : http://allegro.pl/saszetka-saszetki-do-pasa-biodrowki-nerki-na-pasek-i3149230930.html mieści iPoda w etui belkina i "skarpecie". Jednak nie mieści już "kanapki" (iMod+AMP). Kolega ma jej poprzednią wersję, która była szersza - miała chyba 4 cm zamiast 2 cm. Tam mieściły się jakoś oba sprzęty (z tym,że mój kabel LOD jest niezbyt długi i zawinięty). Niestety saszetki te nie są już widoczne w ofercie firmy Legro a firma na maile nie odpowiada, dodzwonić się też nie idzie. Saszetka kosztowała 14 zł.

 

Może trzeba będzie spróbować z czymś od aparatów fotograficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie wygodniej byłoby z etui w którym "kanapka" stałaby pionowo (jack słuchawek wystawałby do góry) ale czy to nie uszkodzi kabla LOD ? Może lepiej jak sprzęt leży tak jak w mojej saszetce (ale tam mieści się tylko iPod).

 

Lepiej także aby saszetka nie była za gruba bo będzie nam przeszkadzać w przemieszczaniu się (zapięcie kurtki, zaczepianie sie o coś) ale z drugiej strony musimy mieć swobodę we wkładaniu "kanapki" do środka. Najlepiej jak jest to saszetka jednokomorowa chyba.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wisiał ? Będzie się opierał o dolną część saszetki. "kanapka" nie jest mocowana do etui, ona w nim siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta saszetka po lewej mieści w sumie iModa ze wzmacniaczem typu Fiio i kablem LOD zrobionym z FiiO L9. Tylko,że nie ma jej na Allegro.

IMG_1442_2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są 2 saszetki, które są pokazane razem dla porównania. Taką mniejszą mam - wchodzi sam iPod w etui Belkina i skarpecie. W to większe wchodzi iPod ze wzmacniaczem. Jest po prostu szersze. Sprzedawca na Allegro (legro7 chyba) miał też takie większe ale już ich nie oferuje a na maile z zapytaniem nie odpowiada. Kolega ma takie większe, używa jako portfela i nie chce sprzedać :(. Link do aukcji, który podałem, dotyczy mniejszej saszetki. Spróbuj też napisać do gościa, może się odezwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do transporty Twoje etui jak najbardziej. Ja używam prostszego. Plastikowe pudełko w którym zestaw "kanapkowy" siedzi w woreczku od SoundMagic E30, w woreczku z płótna za 3 zł. Siedzi w całości z wpiętym LODem. Mniejsze pudełko mam do samego iPoda (ten ma swoją skarpetę Bench i też woreczek płócienny.).

 

W Twoją Hamę E07K wlezie ? Nie jest dłuższy od iPoda więc powinien. Masz dokładną nazwę, jakieś oznaczenia tego ? W Media Markecie mają tego zwykle sporo i ciężko znaleźć konkret. Mój LOD może wlazłby nieodpięty - jest taki jak na zdjęciu.

 

Ja szukam nadal etui w którym będzie siedziała kanapka działająca.

 

@rymcymcym - Predatora kupiłeś ? - łał...

20130409_085108.jpg

20130409_090053.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieuchronnie zbliża się wiosna/lato (choć kalendarzowa już jest :) ) i skończy się wkładanie kanapki do kieszeni kurtki, więc muszę jak najszybciej kupić coś w czym będe mógł przenosić działającego imoda i będę mógł przypiąć do paska - chyba jedna opcja bo do kieszeniu mi kanapka nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem za 5 zł podobne etui do tego z postu powyżej. Od aparatu Canon. W sklepie Nikona. Jest mniejsze i zgrabniejsze. Wchodzi iMod i SMSL. Fotki w temacie o zestawach Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iMod w nim stoi. Przyczepiane do paska. Specyficzne połączenie iModa ze wzmacniaczem SMSL SAP-4S powoduje,że wtyczka z kondensatorami sterczy do góry czyli iMod stoi jakby głową w dół. Cały kabel LOD jest więc u góry, na wzmacniaczu IN oraz OUT są też skierowane do góry. Gorzej w przypadku FiiO E07K, gdzie wyjscia słuchawkowe sa u góry wzmacniacza a wejście u dołu.

20130601_205323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL i E07K są dla mnie porównywalne. SMSL gra nieco cieplej, nie ma EQ (Treble/Bass) za to jest mniejszy i zgrabniejszy. Przydaje się na wyjścia, zaś E07K do domu (iMod+E07K+AKG K550).

 

Mody E07K to do Mikołaja612. Pisał mi,że je robi. Pisz do niego na PW. Osiąga ciekawe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klony i RSA to do Fatso. Tak, on moduje AMPY. I buduje również. Ma niezłe osiągnięcia :).

 

Testuję to etui za 5 zł. z iModem i SMSLem da się chodzić. Po lewej stronie, zawieszony na pasku, kabel od słuchawek wychodzi spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, interesuje mnie wygoda i "pewność"/"sztywnośc" takiego etui. Jak kupiłem raz etui do apareatu w Realu za 20 zł (pomijając że je popsułem bo robiłem dziurę po to aby kondy zwisały a nie leżały w etui), włożyłem do niego kanapkę i założyłem za pasek to miałem wrażenie że to to całe etui mi zaraz "odpadnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pięciozłotowe nie bardzo chce odpaść. Dość solidny zaczep do pasa. Pionowo. Prawdopodobnie jutro się z nim przejdę po ulicy dłużej to napiszę. Jak za 5 zł (to nie cena a przecena - tych aparatów od niego już nie ma) to jest BDB. są i inne etui pionowe w sklepach foto - są jednak dość grube i gorzej przy pasie wyglądają niż te moje.

 

Na targu na Świebodzkim widziałem saszetkę za 12 zł (ala skóra), pozioma, dwa zaczepy na pasek, iMod z ampem powinien wejść). Niestety nie miałem sprzętu do dopasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności