Skocz do zawartości

Etui do iModa Video


shakur1996

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci,że OK. Własnie dziś też byłem z nim w sklepach, w bibliotece. Jeździłem już autem i tramwajem. Sprawdza się. Jest wyłożone czymś miękkim, więc nic się nie rysuje. Co prawda ja mam iModa opancerzonego w etui Belkina a SMSLa w skórkę (stockowo dodają do SMSLa) więc nawet dziś nie pchałem go dodatkowo w woreczek SoundMagic. SMSL pozwala wygodnie podkęcić i zmniejszyć głośność, wystarczy lekko odchylić zamknięcie etui (nawet bez patrzenia), pokręcić i zamknąć etui - zamyka się na rzepa. Wtyczka słuchawek nie jest co prawda kątowa ale i tak się mieści (nie jest masywna, specjalnie o taką prosiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
SMSL i E07K są dla mnie porównywalne. SMSL gra nieco cieplej, nie ma EQ (Treble/Bass) za to jest mniejszy i zgrabniejszy. Przydaje się na wyjścia, zaś E07K do domu (iMod+E07K+AKG K550).

 

Mody E07K to do Mikołaja612. Pisał mi,że je robi. Pisz do niego na PW. Osiąga ciekawe efekty.

Cos więcej w tym temacie byś napisał ?? Zastanawia mnie najbardziewej czy 4s gra bardziej analogowo cieplej czyli bardziej obcia góre niż eo7k???

http://forum.mp3store.pl/topic/105063-smsl-sap-4s/#entry968760

 

A co do tego tematu ja mam etui belkina skóro-skaja z klapką planuje doszyć kieszeń na ampa na ampa wielkosci smsl 4s, T5

już bym to zrobił ale bez wymiarów ampa

 

jak 4s spasuje połącze etui belikna z etui 4s :)

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja mam Contour Design Showcase Video i też jest zacnie. Elegancko, a do tego trwale, ponieważ krawędzie wyłożone są czymś w rodzaju gumy/plastiku czarnego :)
http://www.ilounge.com/index.php/reviews/entry/contour-design-showcase-video-30-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter

 

Etui kosztuje 10zł, ale wysyłka jednej sztuki już 25zł. Przy każdej kolejnej sztuce wysyłka drożeje o 1 ojro, także fajnie jakby się znalazło kilka osób :)

Sam chętnie wezmę 2 sztuki.

 

edit:

****! Link który podał Lord odnosi się tylko do wersji 30 i 60GB. W wersji z USA dokładano dwa rodzaje plecków.

Podobnie z Contourem. Case jest dla wersji 30GB.

 

edit2:

Już głupieję. wersja 5,5g 60 i 80GB jest chyba jednej wysokości. Ktoś mnie może poprawić?

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności