Jump to content

Recommended Posts

• 3 years later...
  • Similar Content

• By Superata
      https://komputerpc.pl/index.php/sprzet-audio/1792-sluchawki-bezprzewodowe-phiaton-bt-120-nc-recenzja.html

• By ithilstone
      Witam,

Na testy zawitały do mnie słuchawki typu TWS (true wireless sound nie mylić z typical woman syndrome ;]]] )
      Phiaton BT700 i Cowon CT5 

i jedno dla porównania z Hifiman TWS600

Więcej napisze wkrótce a teraz tyko w ramach wstępu 

CT5 sa najmniejszymi TWSami jakie widziałem same słuchawki są leciutkie ale sprawiają wrażenie solidnych
      BT700 sa prawie tak duże jak Hifimany ale lżejsze - wykonanie równie dobre jak CT5 ale wizualnie wole Cowony - mam tez pewnie wątpliwości co do ergonomii (to wyjdzie dopiero w praniu) 
      Etui do BT700 ma tez malutki wbudowany głośniczek BT - ciekawy gadżet ale jest prawie 2 razy większe ( objętościowo) niż etui do CT5 wiec mniej przyjazne kieszeniom.

Dźwięk, baterie, łączność i ergonomie opisze w pełnej recenzji.

• By El Cajon
      Sprawa wygląda nieco dziwnie i jestem ciekaw czy ktoś z was może mi ten temat rozjaśnić Otóż niecały rok temu kupiłem w mp3store w warszawie słuchawki douszne Cresyn C740s. a jakieś kilka dni później zorientowałem się że tak naprawdę dostałem w inny produkt (chociaż nie do końca) próbowałem szukać w internecie jakiejś informacji o tym ale nic zupełnie nie znalazłem Słuchawki wyglądają dokładnie jak te Cresyny ale wszędzie mają logo Phiaton łącznie z pudełkiem i dodatkami (woreczek). Myślałem że może trafiła mi się przypadkiem jakaś krótka seria ... ale dziwi mnie kompletny brak informacji w internecie:) Wie ktoś coś o tym?

• By WojtekC
      Odkurzam zaległości w odsłuchach i wpadły mi w ręce Phiatony model PS 202 NC.
      Po krótkim obcowaniu z nimi postanowiłem napisać kilka słów.
      NC - noise cancelling działa jak trzeba. Przy dobrze zaaplikowanych słuchawkach praktycznie nic do mnie nie docierało oprócz bardzo głośnych pojedynczych dźwięków. Nadmienię, że sama słuchawka to konstrukcja jak w modelu MS200 czyli taka hybryda niby doki niby pchełki. W MS200 tłumienie było średnie tu przez NC jest naprawdę dobre.
      Brzmienie rewelacja, lepsze niż w MS200! Trochę podobne do tego z Vsonic VSD GR07 Classic ale lepiej kontrolowane i bardziej wysublimowane.
      Nie wiem czy to moje dobre samopoczucie wpływa na moją ocenę czy starość, dlatego chętnie udostępnię komuś z forum słuchawki na testy. Najlepiej z Łodzi (wysyłka)

• By WojtekC
      Test nowych słuchawek BT od Phiatona - Phiaton BT 110

Zapraszam do lektury: http://www.blogotech.eu/index.php/lista-recenzji/113-glosniki-sluchawki-i-karty-radiowe/3478-test-sluchawek-phiaton-bt-110

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy