Skocz do zawartości

Poszukuję Playera.


Gość Wiecznie Poszukujący Playera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiecznie Poszukujący Playera

Poszukuję playera o bardzo wysokich parametrach. Chodzi tutaj o bardzo wysoką jakość dzwięku, potężną pamięć itp. Może, a nawet wskazane by było by był to player MP4. Proszę o podanie konkretnych modeli. Cena nie odgrywa dla mnie roli, dgyż odłożyłem trochę grosza. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp 4 to nie jest player który odgrywa zarówno audio i obraz

( a tak ci się zapewne wydaje )- tylko "nazwa handlowa " kiepskiej jakości chińskich odtwarzaczy.

( które standartu mp 4 -paradoksalnie wcale nie obsługują )

 

Napisz

- ile możesz wydać ?

- jaka wielkość Ci odpowiada ?

- czy zamierzasz z nim biegać , jezdzic na rowerze ?

- czy potrzebujesz radia ?

- czy priorytetem jest dla Ciebie dzwiek czy jednak obraz ?

- baterie czy akumulator ?

- jaki system operacyjny używasz ?

- czy zalezy Ci na gwarancj i czy odtwarzacz musi być nowy ?

 

Na takim poziomie ogólności oczekiwań , naprawde trudno Ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję playera o bardzo wysokich parametrach. Chodzi tutaj o bardzo wysoką jakość dzwięku, potężną pamięć itp. Może, a nawet wskazane by było by był to player MP4. Proszę o podanie konkretnych modeli. Cena nie odgrywa dla mnie roli, dgyż odłożyłem trochę grosza. Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

Mówiąc o potężnej pamięci miałem na myśli przynajmniej 80GB. Ale mimo wszystko dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuje Cowon iAudio A2.

Najwyzsza jakosc dzwieku,video

Potezna pamiec do wyboru 20GB lub 30GB.

Cena nie gra roli no to 1650 do 1999,-

 

Sorry, nie to zacytowałem.

 

Mówiąc o potężnej pamięci miałem na myśli przynajmniej 80GB. Ale mimo wszystko dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden odtwarzacz który posiada pamięć 80GB

- najnowsza wersja iPoda Video ( w sprzedazy od 2 tygodni )

 

Uzycie przez Ciebie słowa "przynajmniej" sugeruje , że nie zadałes sobie

najmniejszego trudu aby rozejrzec się w ofercie rynkowej. :unsure::(

 

Zawsze mozemy coś doradzić , podopowiedzieć - ale wpierw musisz sam się czegoś

dowiedzieć na temat odtwarzaczy mp 3 .

 

Korygowanie i poprawianie czyiś -ujmujmy to elegancko - wishful thinking , to dosyć beznadziejne zajecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiecznie Poszukujący Playera

Napisz

- ile możesz wydać ?

- jaka wielkość Ci odpowiada ?

- czy zamierzasz z nim biegać , jezdzic na rowerze ?

- czy potrzebujesz radia ?

- czy priorytetem jest dla Ciebie dzwiek czy jednak obraz ?

- baterie czy akumulator ?

- jaki system operacyjny używasz ?

- czy zalezy Ci na gwarancj i czy odtwarzacz musi być nowy ?

 

-o to ile mogę wydać się nie przejmuj bo jak pisałem cena nie gra roli

-wielkość też nie ma większego znaczenia

-nie zamierzam z nim ani biegać ani jezdzić na rowerze ani pływać ani latać lotnią...

-radio+dyktafon obowiązkowo

-najwarzniejszy jest dla mnie dzwięk

-akumlator

-mój system operacyjny to Windows XP:Professional

-gwarancja się przyda a odtwarzacz musi być nowy

 

Czekam więc na ten mój jedyny, wymarzony model...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 80GB jest tylko iPod Video generacji 5.5. Jesli taki dysk jest priorytetem, nie masz wyboru :) Wystarczylo tylko poszukac.

 

(Swoja droga - jako kobieta musze po prostu to dodac! - Twoje odpowiedzi sa co najmniej ironiczne/chamskie/lekcewazace. A jak juz sie silisz na takie srodki stylistyczne, siegnij od razu po slownik ortograficzny.

"Najgorzej jak sie chamstwo dorwie do kasy" - Mlode wilki ;)

Wybaczcie, mam zly dzien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiecznie Poszukujący Playera
Z 80GB jest tylko iPod Video generacji 5.5. Jesli taki dysk jest priorytetem, nie masz wyboru :) Wystarczylo tylko poszukac.

 

(Swoja droga - jako kobieta musze po prostu to dodac! - Twoje odpowiedzi sa co najmniej ironiczne/chamskie/lekcewazace. A jak juz sie silisz na takie srodki stylistyczne, siegnij od razu po slownik ortograficzny.

"Najgorzej jak sie chamstwo dorwie do kasy" - Mlode wilki ;)

Wybaczcie, mam zly dzien)

 

Moje odpowiedzi: ironiczne, chamskie, lekceważące??? O jakich to środkach stylistycznych mówisz w których to popełniłem takie straszne błedy? A ten cytat z filmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekcewazenie:

-o to ile mogę wydać się nie przejmuj bo jak pisałem cena nie gra roli

ironia:

-nie zamierzam z nim ani biegać ani jezdzić na rowerze ani pływać ani latać lotnią...

potrzebny slownik:

-najwarzniejszy jest dla mnie dzwięk

 

Zamiast wysilic sie minimalnie i spojrzec co w ogole wchodziloby w gre, wparowujesz i do tego zachowujesz sie nie tak w stosunku do osob, ktore chcialy pomoc... Takie jest moje odczucie. A cytat z filmu... domysl sie.

Wybacz, nie chce rozwijac tego prywatnego watku, bo nie o to na forum chodzi.

Oficjalna odpowiedz jest taka, ze albo jablko albo zmien wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o muzyce, to do czego Ci dysk o rozmiarach 80 GB? Jeżeli nawet chciałbyć trzymać na nim muzykę w formacie .wav, to przy założeniu, że jeden utwór miałby 40 MB, zmieściłbyś ich ponad 2000. Może faktycznie, zamiast rzucać terminami "cena nie gra roli", lepiej będzie chwilę pomyśleć nad tym, co faktycznie się przyda. Jeśli nie jesteś w stanie tego określić, to odpuść sobie superdrogie sprzęty i lepiej idź do sklepu posłuchać co jak gra i sprawdź, czy któryś odtwarzacz spełnia Twoje oczekiwania.

 

Może się okazać, że nie masz tak dobrego słuchu o jaki się podejrzewasz i nie ma najmniejszego sensu wydawać kroci na drobne różnice, których Twoje ucho nie wychwyci.

 

Napisz może w jakich formatach chcesz słuchać muzyki i w jakich jakościach. Uściślij swoje potrzeby w jakikolwiek sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba chodzi o " więcej" " szybciej " " wyżej "

( no może przy ostatnim okresleniu trochę sie zagalopowałem :D )

 

-biedny, stary, poczciwy H 340 ( niemalże zabytek techniki ) nie odpowiada już tym kryteriom. ;):)

 

Tu mamy coś odpowiedniego - już sama nazwa robi wrażenie -

Wolverine ESP Professional Portable Media Player .

 

Ma 80GB lub 120GB :D HDD, ekran LCD 3,6" , slot kart pamięci 7-w-1-ym (CF, SD, MMC, Memory Stick, Mini-SD, XD). Odtwarza MPEG-1, MPEG-4, WMV9, XviD, MP3, WMA, WAV, AAC, CDA, JPG, BMP, TIFF, RAW !

Ma tuner FM, wejscie line-in i TV-opcjonalną stację dokującą (80$).

 

Cena 399,99$ za 80GB i 499,99$ za 120GB .

 

Link-->>http://home.businesswire.com/portal/site

 

volverinnnn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiecznie Poszukujący Playera
Jeżeli mowa o muzyce, to do czego Ci dysk o rozmiarach 80 GB? Jeżeli nawet chciałbyć trzymać na nim muzykę w formacie .wav, to przy założeniu, że jeden utwór miałby 40 MB, zmieściłbyś ich ponad 2000. Może faktycznie, zamiast rzucać terminami "cena nie gra roli", lepiej będzie chwilę pomyśleć nad tym, co faktycznie się przyda. Jeśli nie jesteś w stanie tego określić, to odpuść sobie superdrogie sprzęty i lepiej idź do sklepu posłuchać co jak gra i sprawdź, czy któryś odtwarzacz spełnia Twoje oczekiwania.

 

Może się okazać, że nie masz tak dobrego słuchu o jaki się podejrzewasz i nie ma najmniejszego sensu wydawać kroci na drobne różnice, których Twoje ucho nie wychwyci.

 

Napisz może w jakich formatach chcesz słuchać muzyki i w jakich jakościach. Uściślij swoje potrzeby w jakikolwiek sposób.

 

Potrzebuję aż tak dużego dysku ponieważ w mojej sytuacji częstych wyjazdów i tym samym braku możliwości kontaktu ze swoim PC-em na codzień, nie mogę na bieżąco wyrzucać i wpinać nowych utworów. Proszę nie komentować tego w sposób np. "kup sobie laptopa" bo dobrej klasy odtwarzacz jest i tak tańszy od kiepskiego laptopa (to nie tyczy się komentarza Echelona). A co do tego "cena nie gra roli" i tych "superdrogich sprzętów" to nie przesadzajmy ale odtwarzacze nie są przecież takie drogie. To przecież nie snobizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wiecznie Poszukujący Playera
lekcewazenie:

-o to ile mogę wydać się nie przejmuj bo jak pisałem cena nie gra roli

ironia:

-nie zamierzam z nim ani biegać ani jezdzić na rowerze ani pływać ani latać lotnią...

potrzebny slownik:

-najwarzniejszy jest dla mnie dzwięk

 

Zamiast wysilic sie minimalnie i spojrzec co w ogole wchodziloby w gre, wparowujesz i do tego zachowujesz sie nie tak w stosunku do osob, ktore chcialy pomoc... Takie jest moje odczucie. A cytat z filmu... domysl sie.

Wybacz, nie chce rozwijac tego prywatnego watku, bo nie o to na forum chodzi.

Oficjalna odpowiedz jest taka, ze albo jablko albo zmien wymagania

 

W mojej wypowiedzi nie było ani ironizowania a już na pewno nie było lekceważenia czyjejś wypowiedzi. A co do słownika to sama powinnaś go sobie sprawić (brak polskich znaków typu: ż,ć,ń to poważny błąd ortograficzny; nie chodziło się do szkoły co? [Tak, to już ironia!]). A ten cytat filmowy jest użyty bardzo niestosownie. Jest on idealnym przykładem świadczącym o poziomie rozumienia relacji międzyludzkich człowieka, który go zastosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję aż tak dużego dysku ponieważ w mojej sytuacji częstych wyjazdów i tym samym braku możliwości kontaktu ze swoim PC-em na codzień, nie mogę na bieżąco wyrzucać i wpinać nowych utworów. Proszę nie komentować tego w sposób np. "kup sobie laptopa" bo dobrej klasy odtwarzacz jest i tak tańszy od kiepskiego laptopa (to nie tyczy się komentarza Echelona). A co do tego "cena nie gra roli" i tych "superdrogich sprzętów" to nie przesadzajmy ale odtwarzacze nie są przecież takie drogie. To przecież nie snobizm.

 

Jezeli potrzebujesz:

 

1. Bardzo dobrej jakosci dzwieki

2. Duzej mocy wyjsciowe, ktora pozwoli Tobie cieszyc sie muzyką praktycznie na dowolnych

słuchawkach (na zewnątrz specjalne do mp3), wewnatrz nawet duze monitorowe

3. Chcesz posiadac na swoim odtwarzaczu setki płyt w doskonałej jakosci

 

To wystarczy, ze kupisz RIO KARMA 20GB. Nieprodukowany od ponad roku ale mozesz go kupic za 600 PLN na allegro. Odtwarzaczy o takiej mocy i takim dzwieku juz praktycznie się nie produkuje :(

Wgrasz na niego płyty w formacie OGG-Q7 lub OGG-Q8, zmiescisz ich mnóstwo.

 

Podobno jego następcą ma być Trekstor Vibrez -> ale na razie jeszcze brak jest recenzji tego odtwarzacza.

Ale jak sie nie spieszysz z zakupem to mozesz sledzic wątek o Vibrezie na naszym forum.

 

Nie wydasz za duzo pieniedzy (na RIO KARME) -> tylko w razie awarii odtwarzacza masz krotki okres gwarancji (kiedys ta osoba z allegro dalwal 3 miesiace -> tyle ile w stanach dają gwarancji na "odwswiezane" KARMY). Za zaoszczedzone pieniadze kupisz jakies doskonałe sluchawki, które oddadzą to co KARMA potrafi dac ;)

 

Ale za to bedziesz sie cieszył doskonalej jakosci dzwiekiem. Jak na wyjazdach masz dostep do wiezy stereo to bierzesz ze sobą kable do połaczenia stacji KARMY z wiezą (ma pełnowymiarowe "chincze").

 

Jak masz kogos w USA to mozesz kupic niezłą KARME za 120 USD (i jak znajomy ją przywiezeie to zadne dodatkowe opłaty już nie dojdą).

 

Pozdrawiam

 

EDIT

 

A jak przekonasz sie ze płyty w OGG-Q8/Q7 brzmią doskonale i są nawet na najlepszym odtwarzaczu i dobrych słuchawkach nie do odróżnienia od oryginału, a nie chcez kupowac starocia bez gwarancji -> to możesz wtedy zakupić jakiś aktualnie produkowany odtwarzacz z dyskiem 20,30 GB (np. iAudio X5)

 

EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności