Skocz do zawartości

ma_x_ym


ma_x_ym

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Długo szukałem kogoś, kto pomoże ściągnąć mi paczki z UK i jednak dobra dusza na forum się znalazła.

Wszystko ogarnął właściwie sam, w tych dziwnych czasach, w których przyszło nam żyć ciężko znaleźć kogoś, kto bezinteresownie pomoże tym bardziej jestem wdzięczny.

 

No i oczywiście kolegę szczerze polecam, i na miarę swoich możliwości służę pomocą zwrotną jeśli zajdzie taka potrzeba. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nabyłem Fiio E12A. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Pełna kulturka rzecz jasna, do tego wzorowa obsługa klienta :D Jestem mega zadowolony z zakupów i złego słowa powiedzieć nie mogę. Dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem Aune T1 Mk1. Transakcja przebiegała trochę nietypowo, ponieważ poprosiłem Maxym'a o wpłatę pieniędzy w dwóch ratach i wysyłkę za ok. miesiąc od czasu pierwszego kontaktu. Maxym zgodził się pójść mi na rękę, a nie musiał - i takie podejście się chwali. Sprzęt dotarł do mnie cały i zdrowy. Był świetnie zapakowany, można powiedzieć, że pancernie :) Stan rzeczywisty zgodny z opisem i z tym, co było widać na zdjęciach. Skoro mowa o zdjęciach: dzień przed otrzymaniem paczki kolega Maxym wysłał mi zdjęcia ukazujące ową paczkę oraz potwierdzenie nadania - bardzo fajna sprawa, daje to kupującemu pewien komfort psychiczny i jednocześnie jest to informacja, że kurier już wkrótce zapuka do naszych drzwi :) Z czystym sumieniem polecam tego użytkownika! :)


Edytowane przez Dark Devill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem Aune B1. Szybka akcja.Klocuszek nówka nieśmigana - znaczy bez śladów użytkowania, wszystko zgodnie z tym co mi Michał przekazał.

Miał wysyłać dziś ( poniedziałek ), ale wysłał w piątek, tak więc już sobie słucham.

Zawodowi "paczkowacze" mogą iść do Niego na szkolenie pt. "Jak zapakować delikatny sprzęt żeby mieć 200% pewności, że nic mu się nie stanie" :D

 

Polecam Kolegę.Konkretny, szybki, solidny i słowny gość :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sony zx1. Świetny kontakt, szybka wysyłka, opakowane pancernie, a sam sprzęt w lepszej kondycji niż na zdjęciach i w opisie :D

 

Zdecydowanie polecam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od kolegi stojak na słuchawki. Towar był świetnie zapakowany, wysyłka bardzo szybka. Kontakt bezproblemowy i szybki. Jak najbardziej polecam. Jedna z lepszych moich transakcji tutaj, a słabych nie było :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem przyjemność porozmawiać chwilę w przyjemnej atmosferze co skończyło się zakupem przedmiotu.

Wszystko skończyło się bardzo dobrze no może poza tym, że przesyłka była tak solidnie zabezpieczona gdyż dotarcie do jej wnętrza zajęło mi pół dnia :D

Z takimi ludźmi aż żal robić tylko jeden interes i w przyszłości liczę na nadal udane transakcje.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zrobiliśmy mały handelek, wszystko w najlepszym porządeczku. Konkretny kupiec, zdecydowany i słowny.

Także śmiało handlować, polecam bardzo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności