Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
D@rkSid3

Nowe modele Cresyn i Phiaton już w Warszwie!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś do Warszawy przyjechała dostawa z świerzakami od Cresyna i Phiatona. Mini galeria. Szykujcie się na nowy nabór do testów. ;)

DSCF7216.JPG

Całą rodzinka w komplecie. W tle szmeksi red kanapa.

DSCF7217.JPG

C590H

DSCF7218.JPG

C750H

DSCF7219.JPG

C520E

DSCF7220.JPG

C250H

DSCF7221.JPG

Moderna MS200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się piszę na moderny ms200/c590h/c750h. Jestem z Wawy więc mogę podjechać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KidOmega
      Siema,

przeczytałem kilka tematów na tym forum jednak żaden nie rozwiał do końca moich wątpliwości.

Poszukuje słuchawek przenośnych do zastosowań podczas podróży dom->praca praca->dom komunikacją miejską,
      ewentualnie do wieczornego słuchania muzyki w domu.
      W związku z tym nie nastawiam się na 100% żeby były to słuchawki zamknięte, chociaż z tego co się zorientowałem to w przypadku źródła,
      którym w moim przypadku będzie, iPhone 6s, ciężko uzyskać satysfakcjonującą głośność w słuchawkach otwartych szczególnie w zatłoczonym mieście.

Na dzień dzisiejszy rozważam zakup:
      1. Beyerdynamic dt501p
      2. AKG k518DJ
      3. Bluedio T4S
      4. MF100 Music Fidelity
      5. Cresyn C590H

Nie ukrywam, że oprócz dźwięku liczy się dla mnie design słuchawek, natomiast marka jest mi obojętna.
      Ponadto chciałbym, żeby słuchawki miały dobry bass.
      Jeżeli możecie wypowiedzieć się co do mojego powyższego wyboru, albo podać swoje propozycje, byłbym wdzięczny.
      Budżet 100-150 zł.
    • Przez Superata
      Pioneer Monitor 5 - jedyne w Polsce teraz do odsłuchu w Mp3store!

Na razie w sklepie Warszawskim, ale mam nadzieje, że niedługo secik pojedzie też do innych naszych sklepów.
      Najlepiej od razu z innymi nowościami np CMA400i lub AK KANN.

O samych Monitor 5 news ze strony Pioneera:

18 maj 2017
      Firma Pioneer wprowadza do oferty nowe słuchawki SE-MONITOR 5, który korzystają z technologii i doświadczeń zdobytych przy projektowaniu flagowego modelu słuchawek SE-MASTER 1, oferując oryginalną jakość dźwięku Hi-Res oraz obsługę zarówno źródeł zbalansowanych jak i niezbalansowanych. Podczas opracowywania niestandardowego, pełnozakresowego, 50-milimetrowego zespołu napędowego inżynierowie Pioneer zdecydowali się skorzystać z najbardziej tradycyjnego materiału jakim jest drewno. Nano-włókna celulozowe, utworzone z wysoce rafinowanej organicznej masy celulozowej, służą do utworzenia unikalnego profilu przetwornika, który minimalizuje niepożądane rezonanse.

Ten innowacyjny materiał, w połączeniu konstrukcją cross-free, jest kluczem do stworzenia szerokiego pasma przenoszenia 5 Hz-85 kHz, a także możliwości odtworzenia poziomu szczegółów otoczenia, bardziej powszechnie związanych z otwartymi słuchawkami.

W rzeczywistości obsesja na temat minimalizacji rezonansów, niezbędnych do uzyskania naprawdę głęboko brzmiącego dźwięku, widoczna jest w całym projekcie słuchawek. Opatentowana aranżacja komory Double Headphone Chamber obejmuje na przykład powiększoną komorę główną z wentylowanymi podkomorami (zapewniając zwarty bas), podczas gdy kosze przetworników o konstrukcji „Full Basket” ze stopów magnezowych (przy użyciu śrub, a nie kleju) zapewniają stabilne mocowanie przetworników w słuchawkach.

Podobnie jak w SE-MASTER 1, ten bardziej przystępny cenowo projekt wykorzystuje lekkie, ale bardzo sztywne wieszaki ze stopu twardego duraluminium do podtrzymania ‘pływających’ modułów słuchawek na miejscu przy użyciu gumowych izolatorów umieszczonych w punktach zetknięcia, zapewniając dodatkową izolację soniczną.

Komfort to podstawa, jeśli chodzi o słuchawki, więc wybór odpowiedniego materiału na wkładkę do SE-MONITOR 5 był bardzo przemyślany i zdecydowano się na ten sam wypróbowany materiał z pianki 3D z pamięcią kształtu użyty w SE-MASTER 1. W zestawie dostarczane są dwa rodzaje pokrycia nauszników - jedne welurowa, a drugie skórzane.

W celu zapewnienia maksymalnego wyboru, SE-MONITOR 5 jest dostarczany z trzema zestawami wymiennych kabli audio - 1,6m i 3m dla konwencjonalnych, niesymetrycznych wyjść audio (z użyciem 3-biegunowych złączy 3,5 mm), a także 1,6-metrowa wersja specjalnie do zbalansowanego dźwięku   (4-biegunowe, złącze 2,5 mm). Wszystkie kable (z drutu OFC Litz) są starannie plecione w celu zapobiegania zakłóceniom elektromagnetycznym, a wersja zbalansowana oferuje wzmocnioną separację kanału, przestrzenność i przejrzystość.

Skuteczność na poziomie 99 dB przy impedancji 40 omów sprawia, że  będą świetnie współpracować z większością rodzajów źródeł, co zapewnia najwyższą jakość dźwięku z najnowszych, cyfrowych odtwarzaczy audio wysokiej rozdzielczości.

UWAGA DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW DO KOŃCA CZERWCA RABAT 15%

Teraz dostępne w sieci Mp3store  - zapraszamy na odsłuchy!
      Link do produktu: http://www.mp3store.pl/article/pioneer-se-monitor-5-ean.2017250610267142019,2017250610267142019.html

Specyfikacja techniczna   • Przetworniki: Dynamiczne • Konstrukcja obudowy: Zamknięte • Impedancja: 40 Ohm • Skuteczność: 99dB • Pasmo przenoszenia: 5 - 85.000Hz • Jakość kabla: OFC Litz • Długość przewodu: - 1.6m - 3m • Typ wtyku:   - 3.5mm mini jack - 2.5mm • Typ wtyku: Prosty • Rozmiar przetwornika: 50mm • Opatentowana aranżacja komory Double Headphone Chamber • Poduszki z pianki 3D z pamięcią kształtu  

• Przez Superata
      Chord Hugo 2 - pierwsza sztuka w Mp3store
      Miło mi zakomunikować wszystkim fanom marki Chord, że mamy już w swoich łapkach Chord Hugo 2 - pierwsza sztuka w Mp3store!
      Osobiście jestem zakochany w pierwszej edycji Hugo więc edycje 2 witam jak dawno wyczekiwaną ukochaną. 
      Na razie odsłuchy tylko w Warszawie, ale jest szansa na większy set, który być może ruszy po naszych sklepach! Czekajcie na kolejne informacje. 

UWAGA! DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW DO KOŃCA CZERWCA 2017 RABAT 20%

Cechy:   • Zaawansowana cyfrowa kontrola głośności niepowodująca zniekształceń • Obsługa formatów audio PCM do 768kHz • 4 filtry odtwarzania • Aluminiowa obudowa • Obsługa formatów DSD do DSD512 • Niezbalansowane wyjścia RCA • Wzmacniacz klasy A • Pilot: TAK • Wysokość: 2.1cm • Szerokość: 10cm • Głębokość: 13cm • Waga: 450g • Gwarancja: 24 miesiące • Przenośny: tak, zasilanie z baterii • Czas ładowania baterii:  - ok. 4 godziny (szybkie ładowanie) - 8 godzin (standardowe ładowanie)   Specyfikacja techniczna:   • Skuteczność: 120dB (dla słuchawek 300 Ohm) • Moc ciągła (RMS): 1.05W • Typ: Tranzystorowy • Kontrola tonów: NIE   Sekcja audio:   • Przetwornik DAC: Chord Custom FPGA • Stosunek sygnał/szum: 126dB • Zniekształcenia THD: 0.0001% • Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz • Separacja kanałów: 135dB • Impedancja wyjściowa: 0.025 Ohm   Funkcjonalność multimedialna:   • Wi-Fi: NIE • AirPlay: NIE • Bluetooth: TAK • Wejście USB DAC: TAK • Wejście USB Apple iPhone/iPod: NIE • Zgodność przez USB z: • Linux (niektóre dystrybucje) - Android - iOS - Windows - OSX   Wyjścia/Wyjścia:   • Wejście optyczne: 1 • Wejścia koaksjalne: 1 • Wyjścia 2xRCA liniowe: 1 • Wyjście słuchawkowe:   - 3.5mm mini jack - 6.3mm duży jack • Trigger: NIE • Inne złącza: Micro USB • Zakres dynamiki: 120dB • Regulacja głośności: TAK • aptX: TAK • Czas pracy na baterii: do 7h • Obsługiwane słuchawki: do 800 Ohm   Link do produktu: http://www.mp3store.pl/search/simple/chord hugo 2/0  
    • Przez El Cajon
      Sprawa wygląda nieco dziwnie i jestem ciekaw czy ktoś z was może mi ten temat rozjaśnić Otóż niecały rok temu kupiłem w mp3store w warszawie słuchawki douszne Cresyn C740s. a jakieś kilka dni później zorientowałem się że tak naprawdę dostałem w inny produkt (chociaż nie do końca) próbowałem szukać w internecie jakiejś informacji o tym ale nic zupełnie nie znalazłem Słuchawki wyglądają dokładnie jak te Cresyny ale wszędzie mają logo Phiaton łącznie z pudełkiem i dodatkami (woreczek). Myślałem że może trafiła mi się przypadkiem jakaś krótka seria ... ale dziwi mnie kompletny brak informacji w internecie:) Wie ktoś coś o tym?

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności