Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Przenośny odpowiednik DT 990 PRO


Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam bo miałem i byłem zadowolony :)

ale one portable nie są... Serio.

 

Custom One pro- to chyba żart, to nie są jakieś super słuchawki... Na pewno nie dt990 pro.

 

Z portable ciężko będzie serio. troszkę inne granie, bayerki t50p Wiem, cena spora- ale poziom dt990.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Podobno warte uwagi są DTX101iE. Niestety sam nie słuchałem, ale tak twierdzi mój znajomy który słyszał też moje DT990.

Tylko mają mniej góry niż w DT990, są ciemniejsze.

 

Dzięki, nie zaznaczyłem że muszą być nauszne... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

770 PRO LE to syf jakich mało :)

 

Może jakieś argumenty? Akurta je ostatnio słyszałem i moim zdaniem są bardzo dobre, zdecydowanie lepsze niż DT770 80 Om. Od K550 chyba też bardziej mi się podobały.

 

all999, spoko, po prostu słyszałem, że to typowe granie Beyerdynamic w przenośnym wydaniu. Ja jakoś sobie nie wyobrażam innych słuchawek niż dokanałówki "na miasto". Ale jak kto woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny dylemat...

Może zaproponuje coś od siebie: Sennheiser Momentum ?

Typowe portable (18 uhm) i według testów z zagranicznych portali: dźwięk rewelacja!

Te wykonanie i design też stoją ma najwyższym poziomie.

Właśnie chyba na takie się zdecyduję.

Tylko cena trochę odstrasza bo trza za nie zapłacić coś koło 1.3K :wacko:

Edytowane przez Slaviola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć grają "jaśniej" od innych Sennków - wiem cena zabija - ale przecież mogą służyć dobrze w domowym zaciszu również :D

Wcześniej też odsłuchiwałem Customy (ciepły dźwięk, sporo dobrego basu - w zależności od ustawienia) i K550 (taki dźwięk mocno wyostrzony, moim zdaniem zbyt płaski bas ale nie są złe :P ).

Nie mam właśnie możliwości odsłuchu Sennków, mogę tylko polegać na testach, a jak wiemy najlepszym testem jest własny odsłuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam i COP i K550 (te miałem) i pierwsze mi się nie podobają, drugie bardzo dobre, ale nie są portable. Momentumów mogę posłuchać w sklepie kilometr od domu, nie ma problemu, ale nie takich słuchawek szukam i nie w tej cenie. W domu mam inny set...

 

Ponawiam pytanie o K618, jak się maja do DT990 ewentualnie DT770...?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpośrednio nie porównywałem, jednak z tego co pamiętam (k618 mam, dt770 słuchałem dłużej kilkukrotnie pod koniec zeszłego roku w wersji 250ohm)

dt770 grają jaśniej od k618. też nieco ostrzejszą góre mają. typowa Vka. K618 też mają podbity dół (głównie ten niższy - przez co nie wchodzi na inne pasma), ale reszta pasma moim zdaniem jest równa. nie mają tak ostrej i podkreślonej góry jak w dt770. co dla mnie jest zaletą ;)

dt770 są też chłodniejsze od k618 co sprawia wrażenie ich większej detaliczności - ale za to k618 mają więcej mięska np. przy mocniejszych gitarach

ogólnie oba modele w mój gust trafiają...

 

k618 dosyć fajnie podsumował kurop:

http://forum.mp3store.pl/topic/101712-beats-by-dr-dre-solo-czy-akg-k619/

 

generalnie sie z nim zgadzam, choc dla mnie nie są one bardzo basowe i nie mają ostrej góry... ale to kwestie dość subiektywne

 

a masz może porównanie dt990 do dt770? bo zastanawiam się właśnie nad dt990...

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @grubbby, od godziny słucham moich nowych K619DJ i to jest chyba to czego oczekiwałbym po słuchawkach portable za 385 pln, a do tego iFriendly. Świetny nisko schodzący bas i równa reszta pasma z dość szczegółową górą. Zdecydowania starcza im iPhone 5 jeśli chodzi o prąd. Jeśli się nie połamią szybko to wygląda na to że będę zadowolony. Temat jest absolutnie otwarty...



a masz może porównanie dt990 do dt770? bo zastanawiam się właśnie nad dt990...

 

Dużo masz takich porównań w sieci, generalnie 770 grają większą V no i są zamknięte, więc na upartego mogą robić za portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli troche sie z opinia spoznilem... ale wyboru gratuluje ;)

a jak z dolem w 990? duzo traci przez otwartosc?

i pytanie o gore - nie kuje? mowisz ze 770 graja wieksza Vka... a czesto czytalem ze 990 bardziej kuja :/

 

ps. porownania w necie czytalem chyba bite 5 godzin... i wlasnie mam powyzsze watpliwosci a odsluchac nie mam gdzie :/

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności