Skocz do zawartości

2008.09.09 San Francisco: Let's Rock


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jakos bez rewelacji. mialo byc duzo nowosci a skonczylo sie wlasciwie na obietnichach i malym podkreslam MALYM liftingu sie skonczylo. ale od poczatku (dla tych co nie widzieli):

 

1: jest nowy iTunes z numerkiem 8 na plecach ... z nowych funkcji jest przycisk Genius ktory ma spelniac role jakze popularnego i lubianego last.fm tzn ma wyszukiwac muzyke o podobnych klimatach jak ta ktorej czesto sluchamy i proponowac nam jej zakup w sklepie iStore ktory liczy juz sobie kolo 8 i pol milona piosenek ... w innych nowosci w iTunses ... pojawily sie filmy w HD

 

2: mamy ipody nano 4G ktore wygladaja mniej wiecej tak:

 

ipod_nano_2_20080909.jpg

 

i jak zapewnial Steve sa najcienszymi ipodami w histori ... o wygladzie sie nie dyskutuje choc juz nie od jednej osoby slyszalem ze kolory sa "iscie pokemonowe" ... pamiec 8 i 16GB ... ceny od 149USD wiec kolo 350 zl (choc w polsce napewno beda drozsze)

 

3: mamy nowe sluchawki apple in-ear ... prezentuja sie calkiem ladnie (ciekawe czy tak tez graja) ... z wazniejszych rzeczy ... 23 omy, pasmo przenoszenia od 5Hz do 21kHz, pilocik na kablu ... cena 79USD

 

4: no i na koniec ipod touch 2G ... choc zmian wlasciwie jak na lekarstwo ... wbudowany odbiornik Nike+ (nie trzeba juz nic doczepiac) ... podobno jest troche chudszy i troche dluzej bo az 36 godzin smiga na baterii ... z boku pojawila sie kontrola glosnosci a z tylu glosniczek ... no i mamy inne pudelko (podobne jak to z ipoda nano) ... cena zbyt piekna zeby byla prawdziwa 229USD

 

overview-hero20080909.jpg

 

to chyba tyle jesli ktos cos zauwazyl wiecej to niech dopisze ... aaa no i ipod classic zamiast w dwoch wersjach (80 i 160GB) teraz bedzie w jednej 120GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khron, czytanie najdluzszego to nie takie hop siup. ja wczoraj z ciekawosci zaczalem, ale wczesniej nie bralem sie nawet za to widzac ile tego jest. rownie dobrze moglibysmy wywalic wszystkie inne watki, ktore sa w jakistam sposob uporzadkowane, bo "juz dawno bylo w najdluzszym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusję z najdłuższego tutaj? mowy nie ma, nie mam na to całej nocy :P

 

ale mam to: http://blog.khron.net/2008/09/10/nowe-prod...wki-dokanalowe/

 

;]

 

a równoległe dyskusje to:

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36746&hl=

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=37377&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niespecjalnie wiedzialem jak przekopiowac cytat z Twojego bloga wiec pozwol ze odpowiem w ten sposob ... jakies 2-3 godziny temu rozmawialem z dosc kompetentna osoba z iSpot Krakow (nie sprzedawca) ktora powiedziala mi nastepujace niusy:

 

- ipod touch 8GB: 649zl

- ipod touch 16GB: 899zl

- ipod nano 8GB: 449zl

- ipod nano 16GB: 599zl

 

co do sluchawek to narazie nie ma jeszcze daty ich wypuszczenia na rynek wiec nie wiadomo ... ipody maja pojawic sie z poczatkiem pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w tańszej wersji nano będą dostępne wszystkie kolory. :P Ja byłem wkurzony że jestem skazany na srebrnego (wolę czarny). Słuchawek jestem ciekaw... Myślę że ze 250zł będą kosztowały. A stare in eary kosztowały (kosztują) 130zł, tyle co ibudsy.

 

BTW nowe ibudsy dodawane do np. iPhonów 3G są wyraźne lepsze od tych które dostałem z nano 3G w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś jakieś info na temat JailBreak'a nowych iPod Touch? Bo słyszałem, że luka w 1G w nowym Touch została załatana i nie będzie się dało "rozblokować" iPod'a.

 

Mma nadzieję, że nie łamie to w żaden sposób waszego regulaminu, ale jeststem tu nowy i nie znam wszystkich reguł panujących na tym forum, ale to chyba pod jakieś piractwo nie podchodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ceny dotyczą "nowych" nano? szkoda że nie ma też ceny słuchawek...

 

no ja tam sobie nie przypominam "starego" nano o pojemnosci 16GB :P a co do sluchawek to mysle ze beda kosztowac kolo 200-250 zl i biorac pod uwage fakt ze jak do tej pory wszytskie sluchawki "made by apple" byly po prostu marne to zostane przy swoich aurvanach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchawek i tak jestem ciekaw... ;]

 

jesli mialbym obstawiac ich dzwiek to mysle ze JBL reference bylyby mu najblizsze

 

a co do ipoda touch to na www.ifixit.com mozna znalesc ciekawa notke iz po "rozebraniu" ipoda touch 2G w srodku znajduje sie chip bluetooth Broadcom BCM4325 Chip ma numer produktu CM4325GKWBG CD0825 B76332 P40 SF i wspiera protokoły BT2.1+EDR oraz radio FM ... czyzby jakis platny update i wsparcie dla bezprzewodowych sluchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności