Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Jak komuś nie pasują niskie ceny u polskiego dystrybutora, to zawsze znajdzie sposób, żeby kupić drożej :D
  3. nie, tylko system, np.: Spotify, Tidal i ich biblioteki offline zostają
  4. Yesterday
  5. I jeszcze kilka oczek cła i 17,51 USD wysyłka - ale kto bogatemu zabroni zapłacić więcej
  6. Niebawem Lurker to powinien zainteresować się Huawei'em[emoji6] Rzeczywiście, 192 nie idzie słuchać. Pliki offline nadal tylko 48 kHz[emoji30] Ale to już raczej od Tidala zależy by to zmienić.
  7. czyli instalując nowy soft każdorazowo umierają jego addony?
  8. Kiedyś, jak jeszcze miałem trochę wolnego czasu i bardziej na serio zajmowałem się CD i DACami, to się człowiek przynajmniej mógł pośmiać, grzebiąc w tych wynalazkach. Rok pierwszy modelu X, niby standardowy, sprzęt ok, sprzedaje się nawet coś tam. Rok drugi modelu X, czyli wersja X SE (Special Edition), czyli "nasi inżynierowie w trakcie nabywania doświadczeń wznieśli się na wyżyny geniuszu i ulepszyli już i tak doskonały produkt;" Znaczy przywrócili napięcia na zasilaniu analoga, takie jak być powinny. Rok trzeci modelu X, trzeba wyeksploatować na maksa, więc mamy odtwarzacz model X Ki (Ken Ishiwata Signature Edition), czyli model już ulepszony rok wcześniej "w toku doświadczeń", teraz dotknięty błyskiem geniuszu Kena Ishiwaty. Mamy 3 lata tego samego modelu, tylko dlaczego model z roku pierwszego już miał na płycie wszystko co trzeba aby wlutować opcje z modelu z roku drugiego i trzeciego. Ba, paliły się w nim stabilizatory napięcia, bo miał sztucznie zaniżone napięcia zasilania sekcji analogowej, co dawało za duży schodek stabilizowanych napięć. Dopiero w roku drugim "poprawili" czyli zrobili napięcia tak jak były pierwotnie zaprojektowane, przed "tokiem nabywania doświadczeń". A w roku trzecim wymienili na większe i dołożyli kondensatorów, na które było już zresztą miejsce na płycie, nie tyle w roku drugim, co nawet w pierwszym. A to ci jasnowidze, już 2 lata wcześniej wiedzieli, że Ken Ishiwata będzie mieć "przebłysk geniuszu" i tak "znacznie poprawi" tę konstrukcję. Ech. Na usprawiedliwienie można dodać, że wtedy tak robili wszyscy, Denon, Kenwood i inni. Marketing, marketing i jeszcze raz marketing. Takie cuda tam można było zobaczyć, że można by o tym książkę napisać. Z innej firmy i modelu, 4 kości DACa, po 2 na kanał. Ktoś by pomyślał, na bogato, praca symetryczna, rozumie się samo przez się. A tu, kuku, niby 4, a pracują 2, a pozostałe 2 pracują "prawie". A żeby się nie zakłócały wzajemnie, to się wrzucało bramki opóźniające sygnał. Itp. itd.
  9. Czy to psuje lurkera automatycznie?
  10. Testowałem to combo na AVS i po AK T5p2 (tak, dobrze czytacie, podobały mi się AKacze) był to mój nr 2 targów z tego, co słuchałem. Fenomenalna wręcz synergia, niesamowicie przyjemnie to grało i zdecydowanie z tym kablem ONP rozwijały skrzydła :)
  11. nowy soft - jest już w Tidalu MQA 192... ale się pierniczy. 176 i niżej śmiga
  12. Niech sobie ma, jak kogoś stać to czemu nie?
  13. Co do zasady tak Ale jak masz podłączać na kablu to chyba lepiej wziąć te Audictus Przy okazji Beyerdynamic dt240 pro to też dobre brzmieniowo słuchawki tylko dość mocno ściskają czaszkę, dla mnie są mocno niewygodne Boisz się coś kupić i w razie czego zwrócić? Marshalle też spoko tylko bardziej grają średnicą, ale naturalnie i przyjemnie, za to dość słabo izolują
  14. Ależ przestań. Kto normalny śmiałby śmieszkować z kogoś z takim torem. Wszak wiadomo, że jeśli taki ktoś pyknie sobie druty za kilka tysi przed weekendem, to za co najmniej kilkanaście tysi kupi jabłuszek dla sierotek bidulowych (i pewnie cytrusów na weekend za kilkadziesiąt). Daj boziu takiemu złotego druta co tydzień.
  15. bendezar

Shanling M5s

Nie działa i nie będzie działać. Takie rzeczy tylko na Anroidzie:)
  16. Działa offline? Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. Czyli rozumiem, że ten panasonic gra lepiej na bluetooth niż tamte przez kabel? A i pamiętaj, że te kablowe by były podłączone do xduoo x3 II.
  18. Śmieszkujcie sobie ale u kogoś kto ma tor za kilkadziesiąt tysięcy zrobi robotę i chyba nie kupi IC za 500zł?
  19. Każde grają trochę inaczej więc trudno powiedzieć a ja nie znam Twoich preferencji i czułości np. na basy Ja bym wziął Panasonic bo one mają bdb dźwięk jak za tę cenę i dobrze wyciszają (ale za to są tylko Bluetooth i nie podłączysz ich kablem) Wybierz te które Ci się najbardziej podobają i są najbardziej funkcjonalne (np. te Audictus są składane i mają odpinany kabel no i przecież możesz je zwrócić jak Ci się nie spodobają kupując przez internet) Dziś nie musisz wydawać 350 zł na słuchawki, żeby mieć przyzwoicie grające i funkcjonalne za ok 200 zł (głównie dzięki chińskim markom, które jak w smartfonach bardzo podwyższyły poprzeczkę obniżając cenę)
  20. Jeśli dobrze wiem to do odtwarzaczy sony pasuje tylko pilot Sony.
  21. No patrz a ja FH5 traktuje jak zatyczki do uszu tylko te zatyczki do uszu już jakoś GRAJO a reszta (po za wyjątkami) raczej udaje ze gra dla mnie. Zatyczki bo dobrych otwartych słuchawek to nie zastąpi tym bardziej kolumn, ale jeśli słuchasz fh5 w domu to spoko.
  22. Jak tylko sprzedam cały swój tor audio od kolumn to go kupię! Mam dość tych ograniczeń ze strony kabla 😂 .
  23. https://allegro.pl/oferta/acoustic-zen-absolute-silver-xlr-0-75-m-8115574579 Da kogoś kto ma ciepły tor (raczej lampy) i szuka ostatecznych IC będą jak znalazł.
  24. A widzisz bo Bunka nie dość ze jest po Sherry to w wodzie jest posmak torfu. One wszystkie smakują w ten deseń. Z Quinta muszę poobcowac, pamietam ja jak gorzkie pomarańcze z przyprawami. Za to Nectar D’or to moje największe rozczarowanie ale ja nie lubię wina szczególnie białego
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy