Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Cześć. Niestety nie, nie dane mi było słuchać dwóch naraz.
  3. Rzeczywiście jest tak jak mówisz. Są jakieś zmiany w brzmieniu po założeniu nowych padów?
  4. Dirian

    Muzyczne Zakupy

    Ładna ta brązowa edycja, bo te czerwone to jak z jakiegoś... domu schadzek
  5. RadekBe

    Muzyczne Zakupy

    Podążają rzekomo tzw. Anniversary tuning. Ale nie słyszałem oryginałów oraz mk1, więc wypowiem się na temat różnic. Prawda, cuda Aczkolwiek w świecie słuchawkowym jedyny produkt, który robi na mnie takie wrażenie jak właśnie Sonus Faber (moje to Cremona M) to Feliks Audio Envy. Ta sama klasa wykonania. Ze słuchawek ... nieee, nie miałem w rękach jeszcze takich. Użytkowa czy nie, są piękne. Co do zdrowia- masz rację. Zdecydowanie o zdrowie.
  6. Rafacio

    Muzyczne Zakupy

    Co najwyżej mowa o sztuce użytkowej. Dlaczego walczyłeś ze zdrowiem, a nie o zdrowie?
  7. Dzisiaj
  8. Coś poplątałeś. VAT jest automatycznie naliczany jeśli cena nie przekracza 150 euro na Aliexpress. Powyżej nie jest naliczany automatycznie, masz do zapłacenia poczcie. W przypadku Yaxi, jako że wysyłka jest przez Fedex, zawsze zapłacisz 23% od: wartości deklarowanej przez Japończyka + kosztów transportu (w moim przypadku ten koszt transportu to było 67,10 zł) Kupiłem dwie pary żeby było taniej (bo tam jest kod -15% przy zakupie dwóch par), więc jeśli chcesz, to mogę ci odsprzedać jedną po cenie zakupu (wyślę ci dowód zakupu i papiery ile dopłaciłem Fedexowi). Tak, będą pasować. Pady Yaxi wychodzą dużo taniej (około 220-230 zł w porównaniu do 350 za Dekoni), natomiast są też wykonane z ekoskóry a nie ze skóry. Materiał ma wpływ na dźwięk i pytanie byłoby raczej które pady mają lepsze właściwości w przypadku Fostexów. Ja mogę jedynie poręczyć za Yaxi które użytkowałem.
  9. W HiFiPRO - MP3Store Kraków w najbliższych dniach dostępny jest demonstracyjny egzemplarz słuchawek Crosszone CZ-1. Słuchawki niełatwe do oceny, ale bardzo trafnie opisał je P. Ryka "To granie potężne, przestrzenne, treściwe, obrazujące, sycące. Jedynie formę ma taką, że każda ostrość zostanie rozproszona, co wcale nie pogarsza zaangażowania i nie przeszkadza cieszyć się drobiazgowością szczegółów, sopranowymi wzlotami ani potęgą basu." Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać ich w sklepie, zapraszam do kontaktu!
  10. The Grand Wazoo

    Muzyczne Zakupy

    Gratuluję zakupu. Dwa dzieła sztuki obok siebie Fostex i Sonus Faber (Cremona?) 😀👍
  11. bakus1233

    Muzyczne Zakupy

    Te limitowane wersje oprócz innego koloru nie różnią się brzmieniem od zwykłych 900?
  12. Pearl Jam - [Ten #05] Black
  13. Sprzedam Ferrum Audio Oor w idealnym stanie Pierwszy właściciel, zakupiony w MP3store i paragon jest oczywiście w komplecie. Świetny wzmacniacz z dużą mocą co pokrywa każdą bazę, można go przełączyć w końcówkę mocy jeśli DAC ma kontrolę głośności, a wejścia RCA są konwertowane od razu na balans. Także jest bardzo uniwersalny dla źródeł, np. takich chord hugo2 i mojo2 co zawsze mają kontrolę głośności w drodze i podpiąć można jedynie przez RCA. Wzmacniacz jest również wystawiony na head-fi, wysyłka wliczona w cenę 5600zł
  14. RadekBe

    Muzyczne Zakupy

    Czołem! Dawno się u mnie nic nie działo z racji przeprowadzki, zanurkowania w drugie hobby i walki ze zdrowiem. Ze słuchawkami ostatnio było mi nie po drodze, co najwyżej ze stereo. Ale wróciłem na tyle by zająć się tematem closed-back'ów i do tego mobilnych. Teraz zakątek stacjonarnego stereo uzupełniają Fostex TH900 mk2 w limitowanej (bodajże 300 sztuk) wersji lakieru Onyx Black. Bajer ale cieszy. Na górze, w biurze Susvara. Na dole, w salonie Fostexy (miało być do rymu :))
  15. Aktualne, nowy headband w drodze - uwzględniona wymiana gwarancyjna.
  16. BTW a propos mobilnych opcji, używał ktoś od nas Shanlinga H5? Jakieś uwagi na + lub -?
  17. Kupiłem pół roku temu na amazonie za 949 - w obu cenach jest to naprawdę dobra para TWSów
  18. Nie no, do IEMów to ja używam praktycznie tylko Qudelixa, dx320 to już przesada. Miałem wcześniej spięte ifi Diablo z Fiio M11 Plus i mimo, że grało to świetnie, to szlag mnie trafiał, bo raz, że trzeba było ładować osobno dwa urządzenia, a dwa, to wystające kable mega utrudniały przenoszenie. Jednak klocek all-in-one się u mnie sprawdza najlepiej. Bawiłem się kiedyś Fiio Q7 i myślę, że jakby DAP grał tak dobrze i był podobnych rozmiarów, to nie miałbym problemu z targaniem go po domu
  19. docentore

    Tytus1988

    Kupiłem od Przemka 2 komplety lamp, polecam kolegę. Wielka wiedza na temat lampek, miły kontakt. Polecam
  20. Nie można, w kablu zbalansowanym masy kanałów muszą być rozłączone, tutaj są połączone. Druga sprawa masę, a dokładniej to minus, podłączamy do pinu nr3, a pin nr1 jest do podłączenia ekranu, jeśli kabel takowy posiada.
  21. W torze stacjonarnym jest bardzo dużo zmiennych i sporo miejsc, gdzie można ten dźwięk sobie popsuć po drodze okablowaniem. DAP zawsze gra w określony sposób na jakimś poziomie. Nawet jakby to miało być niemobilne to i tak bardzo często jest to znacznie bardziej optymalny wydatek niż kupno toru stacjonarnego. Nie mówiąc o wydatkach na zabawki "pośrednie" i ciągłe wymiany klocków i okablowania. Jeśli to ma być małe do kieszeni to już inna kwestia - zależy od kieszeni
  22. The Black Keys - Lonely Boy 2011 The Black Keys - On The Game 2024 Vinylogue: The Black Keys
  23. Teraz yaxi czy dekoni o to jest pytanie
  24. Dlatego duże rozmiarowo DAP-y nie mają dla mnie sensu, bo ani to przenośne, ani wygodne. Ideałem w tej kwestii był dla mnie iBasso DX240 - mały, lekki, w ogóle nie przeszkadzał. Teraz mam DX260 i jest trochę większy, też trochę cięższy, ale jeszcze w granicach rozsądku - nie wadzi w kieszeni
  25. Cressida · Cressida, 1970
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności