Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. ktoś porównywał qutesta z tymi dual sabre 9038pro, typu lks da004, matrix x sabre bądź gustard x22 pro czy jakoś tak?
  3. Nicodem

Muzyczne Zakupy

Napisz proszę czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodzą i też podpadają że mają okres łaski/niełaski Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
  4. saudio

All that Jazz

Chyba jeszcze nie było a fajna płytka:
  5. kordal

Fiio BTR-3

Ja po cichu liczę, że jeszcze pojawi się jakiś BTR5 czy coś. Moje marzenie to BTR5, który miałby wyjście zbalansowane
  6. Today
  7. earnam

RME ADI-2 DAC

Dlatego czekam na thx aaa 789 żeby do niego po xlr podpiąć.
  8. wiatrak

Fiio BTR-3

https://thecontraptionist.blog/2019/06/27/advanced-accessport-air-this-is-good/ Konkurencja dla uBTR
  9. Spawn

Muzyczne Zakupy

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z kotem i mówi: - Panie, oto kot który mówi. - Na prawdę? No to proszę pokazać jak ten kot mówi. - Proszę bardzo. Kotku, jak się nazywa drobno zmielony węgiel? - Miau.... - A jak brzmi czas przeszły od słowa mieć? - Miau.... Zdenerwowany dyrektor cyrku wywalił faceta z jego kotem na zbity ryj na ulicę. Kotek podnosząc się z jezdni i otrzepują futerko mówi: - Ku**a! Może ja nie wyraźnie mówię?!
  10. Kot jest zrozpaczony. Liczy ile mniej puszek Whiskasa dostanie. Bo to i KXXS i Sony. Ale Sony to chyba taka stara Miłość Michała. A ona nie rdzewieje.
  11. vonBaron

Tidal

Też tak macie czasem że czasem zacina się wam odtwarzanie po kilka razy na danym utworze w aplikacji desktopowej?
  12. Na Clearach testowałem wszystkie pady Dekoni (oprócz tych całych ze skóry) welury, wentylowana skóra i hybrydy (dziwne że nie mają "podróbek" tych oryginalnych padów Clear w ofercie), wspólny mianownik ich to spore ocieplenie przekazu, tonalność została mocno przesunięta w dół, najgorzej wypadły zwykłe welury które mocno ograniczają Cleary i cofają je jeśli chodzi o SQ do modelu Elear. Jeżeli ktoś kupuje Cleary to może sobie odpuścić żonglowanie padami bo IMO te stockowe są najlepsze.
  13. Tak. Miałem Prodigy 7.1 i nie mogłem zwykłą lutownicą tego ruszyć. Z kolei przy za dużej temperaturze mogły się solder pady popsuć.
  14. @Jaworrr teraz chyba najpewniej i w miarę niedrogo to odnowione z Amazonu. Tu znajdziesz odsyłacz do oferty za 103,36 EUR obecnie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1914445/odnowiony-kindle-paperwhite-3-taniej-oraz-znizka-20-dla-czlonkow-amazon-prime
  15. Jaro54

Muzyczne Zakupy

@all999 chowaj kota bo go ci zabiorą
  16. Chyba bardziej anormalne jest jednak to, że w ogóle mówi.
  17. bezołowiówką pewnie dla spełnienia 'ekologi'
  18. Kot mówi? Można jakiś kontakt do kota? Numer tel, facebook, insta?
  19. whero

RME ADI-2 DAC

wyjście słuchawkowe ma słabe (jeżeli po nim słuchałeś) - to jest w końcu głównie dac
  20. Jaro54

Muzyczne Zakupy

Bo kot nie jest audiomaniakiem, jemu mysz wystarczy a jak mu się nie chce to ty musz podrzucisz co go interesuje Z drugiej strony ciesz się bo przy jego słuchu to musiałbyś mu Orfeusze kupić
  21. witam, mam problem a dokładnie chciałbym się dowiedzieć gdzie jest poprowadzony sygnał od pinu z włączania. Jak mamy jack od góry pojedyńczy po prawej stronie jest włacznik zasilania, lewy już mam ogarnięty pin ale niewiem gdzie ma być ten prawy.
  22. all999

Muzyczne Zakupy

EX1000 po raz czwarty. Mój kot mówi, że to nie jest normalne.
  23. https://www.ebay.pl/itm/Jps-Abyss-1266-Phi-planar-headphone/113814771854 2h do końca, abyss 1266 z poprzedniego roku, 6,5k póki co, ale realnie z 8-8,5 wyjdzie według mnie 8.3 k zł wyszło, więc trafiłem 😆
  24. Nie do końca. S-ki i notesy również mają wbudowany nie byle jaki przetwornik audio, i przy "dokanalowkach" samsungi mają mocniejsze wyjście niż LG w Low gain. Jeśli chodzi o streamingi ,to jak każde urządzenie z androidem mają częściowe dekodowanie tidala. Jeśli kolega nie używa tidala, lub nawet jeśli używa , ale nie słucha płyt w "masterze", to LG nie ma żadnej przewagi. Jeśli chodzi o spotifyi inne serwisy ,to tak samo dekoduje LG jak samsung ,czy każdy inny "androidowiec"
  25. Witam, Szukam desperacko słuchawek wokółusznych zamkniętych do 3k tylko nowe sztuki Konieczne jest aby wyższe zakresy nie syczały i nie sylabizowały. Lubię dobry bas ale też lubie przekaz, który łatwo podaje szczegóły i dobrze separuje instrumenty Słucham głównie rocka i popu choć nie tylko Mam obecnie taki zestaw- LG G7 Thinq+Sennheiser Momentum 2 over ear, bardzo lubię ten zestaw, ale momentumy mają 4 lata, pady juz 2 razy zmieniałem i to by było na tyle. Słuchałem już słuchawek takich jak: Oppo pm-3 w zestawie z ak70 MK2, AKG K550, Sonorus IV, Beyerdynamic Amiron Wireless po kablu, Sony 1000xm2, Fostex 610 z różnymi źródłami Zainteresowały mnie Denony ah d7200 mam możliwość kupić nówki za 2599, zastanawiam się nad Sony MDR Z7 ale są nie do kupienia PS. dawno temu miałem odtwarzacz hifiman hm601 le+ momentum v1 i to był 1-2 najlepszy zestaw jaki słuchałem- urzekała mnie wtedy słodkość brzmienia. Proszę o pomoc
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy