Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Ringi do tych padów to konieczność. Raz sprawdzałem bez ringów, to dźwięk był strasznie analityczny i bez basu. Ja akurat miałem wydrukowane, bo nie chciałem płacić za dekoni, ale jestem pewny, że te od Dekoni będą lżejsze. Do tego też mogą dźwiękowo być lepiej spasowane. Nie testowałem nigdy jak duży wpływ na dźwięk ma materiał, z którego te ringi są zrobione, ale pewnie jakiś ma.
  4. W prawdzie cena juz poszła o 10 euro do góry, ale dalej taniej niż u nas:, https://www.amazon.es/PlayStation-Auriculares-inalámbricos-Pulse-EliteTM/dp/B0CMJYZ76W \\ Same wady wypisze: Troche kuleją na niskim basie, ale to wiąże się też z druga wadą, niewybaczają jakości nagrań. Mają mocno podbitą górę, ale w bardzo przyjemny sposób, zero nieprzyjemnych dźwięków :). Da się je podpiąc kablem jack, niestety tutaj wystąpiła największa ich wada której sie nie spodziewałem, połączenie w ten sposób nie omija elektroniki słuchawek i nadal się ona wpieprza. Dźwięk jest taki sam jak bez kabla, tyle że zikają jakies drobne przekłamania, przesterki, drobnostki. Bebechy słuchawek mają wewnętrzny equalizer, którym da się sterować tylko przy pomocy PS5, ustawienia te zostają w słuchawkach, więc to nie jest kwestia po stronie źródła. Oczywiście nie mam PS5 😂. Reasumując jak ktoś lubi eksperymenty to polecam. Duży potencjał do modowania, Pady da się ścianąć, potem parę śrubek i dzida 🙂 Aha słuchawki wyglądają na nauszne, spokojnie moje wielkie uszy wlazdły do środka, więc dementuje te plotki. Narazie jestem zadowolony, ale waham się czy ich nie pchać dalej i parę miesięcy na jakieś uszkodzone z olx'a, żeby je solidnie odchamić ze zbędnej elektroniki. Jak mastering im podejdzie, to grają zaje..... Odsłuchiwane tylko na metalu puki co. Super jest to że są one bardzo równe, czyste, klarowne, "referencyjne", jednocześnie będąc słuchawkami zamkniętymi, czuć że jakby zrobić jakis sensowny bassport, to te drivery jeszcze by i basem zaskoczyły. Sorki za chaotyczny wpis, słucham juz tylko z doskoku, wypaliłem się muzycznie. Odsłuchiwane przez jakis tańszy z daców smsl na AKM + smsl SH-9, w akompaniamencie Takstarów HF580, Ultrasone PRO900 i FrankenSenków HD265 z driverami z hd565, z niesenkowymi padami. Jakby ktoś z okolic Krakowa chciałby je zestawić z jakimś bardziej "ekskluzywnym towarzystwem" to zapraszam, chętnie pozbędę sie ich na pare dni.
  5. Kolega @Karkolomny mnie oświecił, że dziś premiera nowego Akcentu, to se słucham
  6. https://allegro.pl/oferta/ringi-do-padow-dekoni-fostex-x00-th610-th900-14139715126 na allegro są ringi od dekoni. Będą pasować yaxi? Ile płacisz dodatkowych opłat za przesyłkę? Czytałem że vat nie jest naliczamy do 150 euro
  7. To już chyba lepiej R7 czy R9. Takie dap-y 17 nie mają sensu, bo chyba nikt nie kupuje DAP-a by nosić go w torebce do znajomych? Nosisz torebki???😶
  8. W/w to nie wiem, ale SR60 są bez porównania lepsze.
  9. Wczoraj
  10. O jakiej wymianie mówisz? Kabel analogowy z zestawu + EQ w Poweramp Equalizer da Ci lepsze wyniki niż kabel USB-C z zestawu. Recenzenci piszą, że DAC w kablu USB z zestawu daje nieczysty sygnał i na pewno nie ma takiego daca jak w Twoim BTR.
  11. Pytanko, raczej proforma. Czy do słuchawek Hifiman Arya Organic można zrobić kabelek zbalansowany wg tego schematu?
  12. Polki R200 są świetne. https://www.spinorama.org/speakers/Polk Audio Reserve R200/Misc/index_misc-napilopez.html Bardzo neutralne granie, jeśli takie lubisz. Fajny, punktowy bas, naturalna średnica i dobrze rozciągnięte, ale nie męczące, wysokie. Nie wiem, czy nie będzie zbyt sterylnie z tymi Toppingami, bo ja słyszałem je z Cambridgem CXA81 i było sucho, ale to pozycja koniecznie do sprawdzenia. W audioplaza są za 3200zł, może dałoby się coś urwać jeszcze. Ja wybrałem ostatecznie KEF LS50 Meta, ale mam do nich suba, na pewno mają lepszą średnicę i ogólną klarowność, ale R200 da się słuchać bez suba.
  13. No to może rzeczywiście lepiej podłogowe - będzie można wyjść z kąta...
  14. Kupiłem niedawno pierwszy raz, dziś dostałem świeży zakup bez usterek. Trzeba też patrzeć na to ile gość ma komentarzy, odpowiedzi na tym forum, mój miał 5k więc się nie bałem.
  15. Nie no, normalnie się na stronie Yaxi kupuje. Tylko przychodzą Fedexem z Japonii (bardzo szybko swoją drogą), więc później listem dostajesz fakturę z haraczem do dopłacenia. Mam też jedną nową parę na zbyciu jbc. Co do padów Dekoni to nie testowałem żadnych na Fostexach, natomiast jeśli chodzi o kształt, to na logikę chyba lepiej właśnie te z mniejszymi otworami. Z tego co się orientuję ludzie przekładali pady z TH610 do modelu TH900 dla lepszego brzmienia, a one się właśnie różnią wielkością otworów (i tym, że te z TH610 mają "wbudowane" attenuation ringi, tamte z większymi otworami to szczerze mówiąc nie wiem. Yaxi też mają lekkie usztywnienie w środku, ale według mnie i tak zdecydowanie lepiej brzmią z włożonymi attenuation ringami. Mamy tutaj na forum jakiegoś speca od druku 3D, co takie rzeczy załatwia po kosztach?
  16. Yaxi ciężko kupić, a do tych dekoni lepiej dokupić te plastikowe ringi? Do tego jest jeszcze jeden rodzaj hybrydowych padów, które mają kształt jak oryginalne https://allegro.pl/oferta/pady-dekoni-hybrydowe-skora-welur-do-fostex-th-x00-9330098649. Ciekawe jak brzmi reszta zamienników od dekoni.
  17. ze 3 razy tego posta przeczytałem i tak mi wychodziło Weź pod uwagę, że zapewniając kolumnom tak kiepskie warunki (nie widzę całego pomieszczenia ale tak mi się zdaje) poprawa dźwiękowa może być niewspółmierna do poniesionych kosztów.
  18. Nie nie Bez przesady. Jakbym kupił podstawkowe...
  19. Co to za telefon? Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
  20. Gra to nieźle, ale do lepszych dongli brakuje. Moim zdaniem to poziom Qudelixa 5k czy Radsone ES100 - obecnie tylko takie "dongle" mam w domu do porównania. Gra to neutralnie, z dobrze oddaną barwą instrumentów, odpowiednio dociążonym dołem. Separacja instrumentów i generalnie technikalia nieco poniżej takich Colorfly M1P czy Fiio KA13. Dla jakości dźwięku raczej bym tego nie kupił, aczkolwiek taki Little White + Blessing 3 grają lepiej od wszystkich TWS jakich próbowałem. Moim zdaniem to osobna kategoria sprzętu, używam bardziej dla wygody aniżeli jakości dźwięku. Będąc w domu i mając możliwość podłączenia kabla zawsze wybiorę Fiio Q15 Dla mnie najważniejsze, że pozbyłem się efektu mikrofonowego z kabla.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności