Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dzisiaj też się skusiłem totalne szaleństwo b-stocki nowe z uszkodzonym opakowaniem z 220 na 154 funciaki , a używane jak nowe z 200 na 140 . Tyle się tu o nich naczytałem ,że czekam z niecierpliwością . Ciekawe na jakiej kwocie się zatrzyma ....
  3. Fiio M6 - fajny, mały , poręczny , streaming + tidal offline w tej cenie dla mnie to kosior . Z fiio fh5 poezja, fajna synergia, mocy ma wystarczająco , sprawdzałem z th900 i też dał radę. Prawie jak deawoo matiz
  4. Filtrów od R2 nie można niestety kupic oddzielnie 😕
  5. @wiatrak wławłaściwy topic do aune i cometów?
  6. Today
  7. Problem polega na tym, że to śrubki łączące pałąk i muszle się luzują, przez co słuchawki bardzo luźno leżą na uszach, brakuje docisku, a od dokręcania śrubek zniszczyły się główki i ciężko się dokręca. Najprościej wymienić same śrubki, ale miałem nadzieje, że ktoś miał podobny problem i znalazł jakieś fajne rozwiązanie. Inne niż dokręcanie śrubek po kilka razy dziennie.
  8. Gdzie chcesz tego uzywać? A15 jest bardzo mobilny to jego największa zaleta. pisane mobilnie
  9. I ma problemy z sortowaniem, chociażby cen rosnąco, co chociażby dla mnie, jest sporym utrudnieniem
  10. Nowa, aktualna strona sklepu jest tak nieczytelna, że nic tam nie widać. Od czasu zmiany już tam nie wchodzę więc i siłą rzeczy nic z mp3store już nie zamawiam.
  11. to w R2 są inne filtry niż w R1Z?
  12. Witam, Jestem zainteresowany zakupem przenośnego odtwarzacza bo obecnie używany Galaxy S6 + Soundmagic E10 nie zadowala mnie już w pełni. Muzyka jaką słucham to rock, metal, blues, klasyka, trochę jazzu. Mogę kupić okazyjnie Fiio X1 2 gen + doki Sennheiser Mommentum in ear ( całość w idealnym stanie za 300 zl) ale mam wątpliwości czy nie będzie 'za ciepło i za mułowato'. Zależy mi na dość względnej neutralności, scenie i mocy ( żeby również napedzić moje rekablowane CALe). Dodatkowo liczy się wygoda słuchawek ( czytałem że Sennki nie należą do superwygodnych) Jeśli powyższy zestaw okaże się nie do końca dobrany zastanawiam się również nad Sony A15 ew A45 + doki Bose Soundsport ( cena juz nieco wyższa) Nie mam możliwości odsłuchu. Bardzo proszę o porady/sugestie.
  13. Przy okazji dam linka do promocji, z którą smsl idol + jest za 169 zł, widać ją dobrze na telefonie, na komputerze już nie koniecznie https://promo.mp3store.pl/
  14. Dobrze gadasz ale niestety z lekka brak czasu uniemożliwia spędzenia w salonie minimum godziny. Dlatego też pytam się was koledzy co byście poradzili ze swoich punktów widzenia a co odzucicili mając dane do wyfiltrowania w swoich magazynach wiedzy i doświadczeń. Jakby co nie jestem też osobą mega wybredną czepiającą się kolejno różnych pasm do dziesiętnych po przecinku. Ale wiem co kiedy gra a kiedy nie . Rozmyślałem ostatnio nad dx90 i dx150 ale żadnego z nich nie słuchałem. Czysto poglądowo wybrałem akurat te modele ale jestem otwarty na propozycje innych marek jak najbardziej. Tak więc forumowicze doradzicie coś? Poza udaniem się do sklepu?
  15. Jeżeli odtwarzacz ma być nowy to jedź do salonu audio na odsłuchy porównawcze (2k zł to dużo kasy, więc niech salon też włoży w zadowolenie klienta trochę wysiłku). Jeżeli używany to możesz kupować kolejne modele (pod warunkiem rozsądnej ceny) i jak Ci się nie spodoba to sprzedać bez straty.
  16. Hustler

Muzyczne Zakupy

Lampki się spodobały to wpadła kolejna - tym razem na biurko.
  17. fallow

Muzyczne Zakupy

Jasne. Dlugo to Abbas majstrowal a zepsuli go na cle podczas otwierania przesylki. Nie zauwazylem tego i po prostu go wlaczylem. Zindendytikowalem juz cos sie stalo i zamówiłem kilka elementow do wymiany od razu robiac im lekki upgrejd. Mysle ze odpale go w przeciagu tygodnia dwoch. Narazie w domu i w biurze gram na Orchidach. Przy TDA1541 bardzo ciekawe efekty mozna uzyskac majstrojac przy DEM. Abbas opierdzielil to w swoim stylu na lampach, MHDT tez eskeperynentuje z roznymi rozwiazaniami. Postarak sie rowniez przelaczyc TDA w tryb Simultenous bo podobna ma ultra lekkie znieksztalcenia wowczas. Tak radzi tez spec od tej kosci Pedja Rogic. W Analogu MHDT wykorzystuje wlasnie jego rozwiazanie "ideal transistor" do konwersji I/V, natomiast Abbas idzie sciezka Audio Note 3.0 w gore tylko znacznie bardziej purystycznie. Ciekawi mnie bardzo ten Abbas w kontekscie Orchida. Dam powoli znac.
  18. A co powiecie o ibasso i innych Markach? Trochę mi zależy aby miał wbudowany eq w razie gdyby coś mi nie podpasowało z jakimś pasmem ale z tego co czytam alien+ nie jest zbyt muzykalny więc raczej mi nie podpasuje. Zależy mi też na tym aby nie był mocno podkoloryzowany ale żeby bas był tam gdzie go trzeba, a nie z automatu bass boost + 5db. Zapomniałem wspomnieć jeszcze aby miał trochę mocy w zapasie i dało się trochę głośniej słuchać bez zmartwienia że po przekroczeniu jakiegoś progu zacznie trzeszczeć.
  19. Niby tak, ale moze warto. To sygnatura uzyskana przez Crinacle:
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy