Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 600zł - Świetny bas, dobra scena


gastovsky

Pytanie

Witam

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek nausznych/wokółusznych do 500-600zł ze świetnym basem oraz dobrą szeroką sceną. Będą one przeznaczone tylko do domowego komputera. Nie posiadam żadnego zewnętrznego daca albo karty dźwiękowej jednak płyta główna posiada jakiś lepszy układ dźwiękowy w oparciu o Realtek ALC1150. Izolacja ma mniejsze znaczenie. Przede wszystkim będą mi służyły do grania, oglądania filmów i słuchania muzyki (synthwave, muzyka elektronicza, rock, metal , czasem jazz lub muzyka klasyczna). Dotychczas korzystałem z CALi oraz Encore Rockmaster OE i poszukuję teraz czegoś lepszego

Testowałem ostatnio słuchawki Sony MDR-XB950AP i jeśli chodzi o bas to właśnie o coś mi takiego chodziło jednak wywoływały u mnie poczucie klaustrofobii. Nie odczuwałem żadnej przestrzenii, głębi. Brakło detali oraz szczegółów. Krótko mówiąc poza basami nic specjalnego.

Próbowałem również AudioTechnica Ath M50X i zapamiętałem je jako słuchawki zimne i zupełnie bez życia. Basów było dla mnie zupełnie za mało

Przeglądając podobny wątek z lipca chcę spróbować z SoundMagic Hp151. Zastanawiam się jeszcze nad Ultrasone HFI580. Proszę o jeszcze jakieś inne sugestie z czym bym mógł ewentualnie popróbować.

Dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

DT-150 w cenie używek (zapraszam do komisu) są bezkonkurencyjne. :D Lecz to prawda, by nabrać charakteru i się rozpędzić potrzebują odpowiedniego źródła. 

 

2 minuty temu, gastovsky napisał:

No dobra.. ale powiedzcie czy żebym mógł cieszyć się takimi słuchawkami wystarczy mi coś pokroju FiiO E10K czy mówimy o czymś dużo droższym. Akurat ten mam możliwość pożyczenia.

 

Nie wiem...  To chyba jednak jeszcze nie ta klasa sprzętu (aby rozwinęły skrzydła). 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, gastovsky napisał:

No dobra.. ale powiedzcie czy żebym mógł cieszyć się takimi słuchawkami wystarczy mi coś pokroju FiiO E10K czy mówimy o czymś dużo droższym. Akurat ten mam możliwość pożyczenia.

Zenek spokojnie daje radę je wysterować.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale są jeszcze Klipsch Reference On-ear, sporo basu bardzo dobrej jakości, niezłe tłumienie i 200 pln w kieszeni zostanie 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności