Skocz do zawartości
  • 0

Basowe słuchawki douszne do Samsunga S7


emdoha

Pytanie

Witam forumowiczów.

 

Posiadam jak temacie S7,do tego słuchawki AKG Y20 /badz dołączone od samsunga standardowe pchełki.

Niestety z jakości brzmienia,dynamiki oraz basu nie jestem zadowolony.

 

AKG grają tak jakby były przytłumiony,bardzo mało niskich tonów

oraz zdecydowanie ciszej od standarowych słuchawek od samsunga,które znowu brzmią cyfrowo i sporo zniekształcają "góry".

 

Pytanie do was jakie słuchawki polecacie do tego modelu? koszt to ok 400 złotych,interesują mnie tylko douszne.Słucham głównie hiphopu,muzyki współczesnej.

Chciałbym słuchawki które mają dość wyrażna linie basową, AKG niestety nie dają rady.Zastanawiałem się czy nie zakupić grajka pokroju Fiio M3 albo xduoo x2

ale po pierwsze nigdy z takich sprzetow nie korzystalem (nie licząc jakiejś starej sansy kilka lat temu) a po drugie nie wiem czy roznica miedzy S7 a tymi modelami bedzie znacząca czy nie lepiej doinwestować w spoko grające słuchawki.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A ja polecam Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro, bo w niskiej cenie otrzymasz dobry mocny bas naturalne i detaliczne brzmienie, wygodę a do tego super pilota ze sterowaniem głośności i z mikrofonem z tłumieniem hałasu

 

(Zważ, że Zero Audio możesz właśnie odebrać jako cyfrowe brzmienie)

 

http://www.mi.com/en/headphonespro/

https://tomigra.wordpress.com/2016/08/14/recenzja-xiaomi-mi-in-ear-headphones-pro-i-basic/

Edytowane przez blueme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne,właśnie zależy mi aby tego cyfrowego nalotu nie było i aby telefon był w stanie je napędzić,nadać troszkę więcej dynamiki niż AKG,ktore po prostu z tym modelem nie dają rady. 

 

A co sądzicie o  Tenore Carbo Nuforce750,OSTRY KC06A?

Edytowane przez emdoha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam Nuforce 700 i Takstar HI-1200, oba są basowe, N mocniej, ale oba to moje słuchawki na stałe jako bassheada.

Nie wiem jak zmienili 750, ale o 700 teraz trudno, a szkoda. Na pewno są warte kasy. Ewentualnie poczekaj aż ktoś opisze Remaxy 800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TFZ Exclusive King. Bardzo dobrze zgrywają się z S7. Basu nie ma przesadnie dużo (choć jest podbity), ale jest mięsisty i dynamiczny.

Na Carbo Tenore będzie cyfrowo, Takstary Hi-1200 zaleją dźwięki niekontrolowanym basem. Remaxy RM-800MD w teorii pasują, ale nie pamiętam jak grały z S7.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inszy - wielkie dzięki za propozycje i wytłumaczenie, teraz na rynku są takie marki o których 8 lat temu wgl nie słyszałem,strasznie to wszystko się pozmieniało:)

 

Xneon-zapytałem o 750 bo mam je w UK dostepne w sklepie, a sprzedawca zachwalał:P

 

Dziękuje za wszelkie propozycje,dziś zrobię rekonesans, znacznie ułatwiliście ni wybór.Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

" Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro"

Xiaomi te o 2 driverach hybrid,

mają dużą ilość nie nachodzącego basu

wersja pro (czy też pro hd) jest bardziej neutralna

 

Dokanałówki Samsunga Level-in ear można czasami wyciągnąć ~150-200 zł, ale grają one U, i oprócz basu jest dość ostra góra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć, 

Jak się mają do tych propozycji Brainwavz S1 ? Padły mi S0 i szukam czegoś nowego pod Samsunga S8 i Xduoo X3. Audiofilem nie jestem, więc 150 - 200 zł max za doki. 

S0 fajnie grały, ale chciałbym teraz spróbować czegoś z większym wykopem. Myślałem więc o S1, ale przyznam że wasze propozycje mnie zainteresowały. 

Są jeszcze jakieś doki do rozrywkowego grania, z soczystym basem, lecz nie zalewającym ? Tyle tego jest, że ciężko coś wybrać samemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności