Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gourney napisał:

Abo przyjmą, abo nie;). A poważnie - nie dostałeś fakturki na maila?

 

Nie, ale jest rzeczywiście do ściągnięcia ze strony ibood'a w swojej zakładce ze starymi zamówieniami.

 

Ale najważniejsze :

Cały czas słucham (na Meze) i pierwsze wrażenie jest takie, że marnowałem czas ze superkałachem (kiedyś za jakieś 6k zł; titan wersja).

Cokolwiek bym nie posłuchał to jest znacznie lepiej i to naprawdę sam słyszę na własne uszy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gourney napisał:

Bezpodstawnie założyłem, że każdy dostał fakturę na maila, bo ja tak (ale dla mnie zamawiał ktoś inny;)). Posłuchałbym połączenia Pionka z Meze, nawet szukałem kogoś chętnego na wymianę za Meze, ale nikt nie chciał:(.

 

W okolicach Łodzi się da zrobić przez weeknd a przez tydzień okolice Wawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arturos1967 napisał:

 

Nie, ale jest rzeczywiście do ściągnięcia ze strony ibood'a w swojej zakładce ze starymi zamówieniami.

 

Ale najważniejsze :

Cały czas słucham (na Meze) i pierwsze wrażenie jest takie, że marnowałem czas ze superkałachem (kiedyś za jakieś 6k zł; titan wersja).

Cokolwiek bym nie posłuchał to jest znacznie lepiej i to naprawdę sam słyszę na własne uszy :) 

do tego gęste pliki 96KHz vol na max z K702 grał 13h i było 33% aku :) bez VLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gourney napisał:

Posłuchałbym połączenia Pionka z Meze, nawet szukałem kogoś chętnego na wymianę za Meze, ale nikt nie chciał:(.

 

Ja miałem meze99 i słuchałem z pionka. Grało to ładnie, Ryka też chwalił tu synergię... ale ja miałem niedosyt. Po dt1990pro, brakowało mi tego dźwieku .... z najwyższej (imo) półki. Dt1990pro są dla mnie słuchawkami kompletnymi. Nie obiektywnie, ale kiedy ich słucham, nie brak mi niczego. Chwilo trwaj. ( niemniej dla większości będą pewnie nudne, bo one po prostu perfekcyjnie grają, nie dodając wiele od siebie) 

Więc po nich meze99 nie były tak doskonale, za dużo dodawały od siebie i miałem poczucie, że obcuję z gorszymi słuchawkami. Wkurzało mnie to. Teraz miejsce meze99 zastąpiły oppo pm3, też nie grają tak perfekcyjnie jak 1990, też więcej dodają od siebie, kolorują przekaz, ale.... nie mam absolutnie żadnego dyskomfortu gdy przesiadam się z dt1990pro na oppo pm3. Zmienia się tylko charakter grania, dusza muzyki jest inna, ale klasa jest ta sama...

Takze przed zakupem meze99 dla wspaniałej synergii z pionkiem, polecam z pionka posłuchać oppo pm3 :P 

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

do tego gęste pliki 96KHz vol na max z K702 grał 13h i było 33% aku :) bez VLO

 

Ja jednak VLO włączyłem bo było trochę słabawo - dochodziłem do 160 - choć jakoś szczególnie głośno nie słucham (hi- res : Kind of Blue, Khmer, Fugazi, Mezzonine, Gabriel 4, itd.)

 

Jutro czas na limonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Wczoraj wieczorem nie odpaliłem Pionka, bo chodziłem tak cholernie niewyspany przez cały tydzień, że zasypiałem na stojąco.

Zaczynało się niewinnie - a tylko kilka kawałków posłucham i idę spać ;)

 

Tak więc Pionek dokonał rzeczy dosyć dla mnie zadziwiającej. Od października ub.roku nie słuchałem w domu na słuchawkach - w myśl zasady: kolumny rządzą.

Pionek spowodował, że znowu z przyjemnością zakładam w domu słuchawki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palpatine napisał:

Jedna z lepszych ścieżek dźwiękowych ever, wspaniale uzupełniająca obraz. Idealnie zrealizowana także pod kątem technicznym.

Howgh !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, saudio napisał:

Trudno znaleść lepsze połączenie muzyki i obrazu, poza tym to świetna płyta także rozszerzona 3CD  (oczywiście jako muzyka filmowa)

Właśnie słucham CD2 z trzypłytowej wersji.Pionek, Gradosy i odlot w kosmos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, saudio napisał:

Trudno znaleść lepsze połączenie muzyki i obrazu, poza tym to świetna płyta także rozszerzona 3CD  (oczywiście jako muzyka filmowa)

trochę tego jest wystarczy zajrzeć do wątku tematycznego, a dobra realizacja w takich produkcjach to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności