Skocz do zawartości

Uniwersalny wzmak do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie polecam zainteresować się Yulongiem z komisu od @misiekkb - cena jest atrakcyjna, a sam wzmacniacz bez problemu radzi sobie nawet z trudnymi planarami, zdecydowanie ma bardzo dobry bas ze świetną kontrolą, ma też szeroką scenę, słuchałem na nim również Listen i DT-150 i było bardzo dobrze, sam bym go brał, gdybym nie miał Sony, który gra na podobnym poziomie tylko trochę cieplej i ze sceną bardziej idącą wgłąb. Sprzęt jest w pełni sprawny i od sprawdzonego człowieka, a cenę nowego można sobie samemu sprawdzić i stwierdzić, czy w komisie jest atrakcyjna czy nie.

 

Wcześniej z polecanych np. Shiit Modi to DAC, chodziło pewnie o Magni - mam, jako tako sobie radzi z planarami ale to jest na ćwierć gwizdka granie, to jest dobry wzmaczek ale do 500 PLN i nic ponad to. Osobiście wspomniany Yulong podobał mi się bardziej od Mjolnira, więc...

 

Gustard H10 zapewne daje radę mocowo, ale w sieci jest sporo informacji, że jest to sprzęt awaryjny.

 

Hifimany nie są specjalnie wymagające jak na planary, natomiast gdybyś chciał jednak kupić kiedyś coś bardziej wymagającego, to z trudnymi planarami wg mnie produkty typu Black Pearl czy FCL nie radzą sobie albo radzą sobie resztkami sił, nie miałem do czynienia z Bursonem Lycanem, ale jestem niemal pewien, że sytuacja jest podobna.

 

Szukałem sporo czasu wzmacniacza słuchawkowego który poradziłby sobie konkretnie z trudniejszymi planarami w cenie w okolicach tematu i naprawdę niewiele jest takich sprzętów. Wspomniane tu X7s to jest wyjątek w tej cenie, ale jak wspomniał @Synthax jest to granie lekko "bezpłciowe" natomiast nie można powiedzieć, że złe, w swojej cenie wręcz rewelacyjne. Wspomniany Yulong idzie o krok dalej w kwestii SQ i używany jest w zakładanej cenie.

 

Nie namawiam, ale gorąco polecam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Gustarda, to mnie póki co omijają awarie - z planarami to jest poezja. Lyra 2 u mnie zdemolował, aż smutno było. Problem w tym, że do lyra miałem tylko jeden komplet lamp i to pewnie daleki do ideału.

ALE

Jest problem taki, że H10 nie ma BAL output, więc może być trochę problematyczny w przyszłości. Poza w tej cenie jest wiele wzmaków, które sobie poradzą z HE-400i, bo one do najtrudniejszych nie należą.

W bursonowe ampy nie chcesz iść, ale bursonowe opampy V5 to podobno najlepsi przyjaciele gustarda ;)

 

Na papierze ten Yulong z komisu wygląda bardzo ale to bardzo dobrze - mimo, że go nie słuchałem zdziwiłbym się gdyby nie zjadał x7s (i inne w tej cenie) na śniadanie.

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lycan z v5 jeszcze można polecić. Robi niesamowitą robotę, choć ze względu na swoją budowę jakiś specjalnie popularny nigdy nie był. Granie typowe dla nowej linii Bursonów, więc Soloistka SL MK2 i Conductora V2.

 

Co do X7s - jakie znów bezpłciowe granie? ^_^ Rozumiem, że ktoś może lubić koloryzujące wzmacniacze (co akurat dla wzmacniacza jako takiego jest wadą), ale x7s akurat nie można praktycznie nic zarzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności