Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj,że to nie smartfony, to technologia jest skierowana na co innego, "unowocześnianie" trwa wolniej. Ale niestety przy okazji "ułatwiania" nam życia (przejście na Androida, duże ekrany) dostajemy w bonusie krótki czas działania na baterii.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tego aukey... zobaczymy:)


Używam trzech ładowarek Aukey w domu i jednej samochodowej. AK300 jak i amp ładują się bezproblemowo zarówno na zielonym jak i pomarańczowym gnieździe, tyle, że ja zawsze ładowałem każde z urządzeń niezależnie. Być może jak są spięte jest problem.

~ Tapnięte mobilnie ~

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rymcymcym napisał:

 


Używam trzech ładowarek Aukey w domu i jednej samochodowej. AK300 jak i amp ładują się bezproblemowo zarówno na zielonym jak i pomarańczowym gnieździe, tyle, że ja zawsze ładowałem każde z urządzeń niezależnie. Być może jak są spięte jest problem.

~ Tapnięte mobilnie ~
 

 

Idea kanapki AK+AMP polega na ładowaniu jednoczesnym. Gdybym oddzielnie miał ładować, to kiedy bym słuchał...? :D

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rymcymcym napisał:

A moja idea polega na tym, że szybciej naładuję dwa urządzenia niezależnie z dwóch gniazd w ladowarce. Masz prawo tego nie wiedzieć, w instrukcji guru Alex nic o tym nie napisał przecież.

 

 

 

 

Rozkręcaj tak dalej i ładuj... Śruba Ci się wyrobi, bo farba schodzi z niej już przy drugim dokręceniu (miałem do czynienia z trzema egzemplarzami AMP-a, więc wiem). A przy kolejnych odkręcaniach i dokręcaniach, może Ci "polecieć" sama śruba (bo "organoleptycznie" jest z tych lichych), więc to, co napisałeś, nie jest, uważam, dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcaj tak dalej i ładuj... Śruba Ci się wyrobi, bo farba schodzi z niej już przy drugim dokręceniu (miałem do czynienia z trzema egzemplarzami AMP-a, więc wiem). A przy kolejnych odkręcaniach i dokręcaniach, może Ci "polecieć" sama śruba (bo "organoleptycznie" jest z tych lichych), więc to, co napisałeś, nie jest, uważam, dobrym pomysłem.

 

LOL. Życie jest zbyt krótkie żebym przejmował się takimi duperelami jak schodząca farba że śruby

 

~ Tapnięte mobilnie ~

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w mp3store z zamiarem kupna ak320 i przy okazji było mi dane porównać z ak300 i ak380 na tych samych plikach ... ku mojemu zdziwieniu najwieksze wrażenie zrobił na mnie ak300 słuchawek których uzylem to se5 ult no dźwięk b.dociazony bardzo muzykalny , świetna przestrzen  i dobra separacja  ... ak380 mniej muzykalny z lepszą separacja i holo vs ak300 ale to po ponownym podłączeniu ak300 nie brakowało mi tej separacji i holo z 380-tki  , ak320 najmiej mi sie podobal wiec zakup pada na ak300. ...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, grubbby napisał:

Ale ak300 jednak imo ma bardziej dojrzala barwe niz ojciec. Ojciec torche spiety w tym obszarze :)

Odbieram to kompletnie inaczej, bardziej zrównoważane, wręcz arystokratyczne brzmienie dla mnie ma 380 - żadnego spięcia tam nie uświadczyłem. Korzystam na zmianę z obu.

Spięty i mniej opierzony jest dla mnie zdecydowanie 300, który to jak gra osiąga jakby z przymusem, gdzie na tych samych nagraniach 380 robi to samo z duża rezerwą, na luzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... dla mnie ak380 sie spina zeby technicznie bylo lepiej... a okupuje to wynaturzeniem tonalnym. Kiedy ak300 gra muzyke i nie spina tak posladkow.

 

Tak jakby zestawic kobiete zawodowa fitnesske z widocznym kazdym wloknem miesniowym i sztucznymi cyckami z seksowna wysportowana kobieta, ale bez takiej podkreslonej rzezby. Co kto woli

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK300 z ampem - spoko maszyna. Noszę w woreczku od doków. Moim zdaniem to dośc zgrabna para. Ciężka trochę owszem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubby, a czy mógłbyś wrzucić jakieś foto AK300 razem z Ampem w porównaniu np. do Teaca? Nie robi się z tego zbyt duży, średnio poręczny klocek? Nie ma problemów z ergonomią i wygodą?
Grubby, a czy mógłbyś wrzucić jakieś foto AK300 razem z Ampem w porównaniu np. do Teaca? Nie robi się z tego zbyt duży, średnio poręczny klocek? Nie ma problemów z ergonomią i wygodą?

Wiesz, ja uzywam go w pracy wiec nie do konca mobilnie. Bede mial niedlugo delegacje to zobacze jak sie w podrozy sprawdzi.
Fotke jak nie zapomne cykne rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulkan, @Lord Rayden   - jak wyglada bateria w waszych kanapkach? Co pierwsze pada DAP czy AMP? Bo myslalem ze amp tez jest po to zeby dluzej podtrzymac dzialanie... a umnie juz po raz drugi to on sie pierwszy rozladowuje :/

sluchane na PM3 po balansie glosnosc okolo 70. 

 

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎29 o 00:41, grubbby napisał:

@wulkan, @Lord Rayden   - jak wyglada bateria w waszych kanapkach? Co pierwsze pada DAP czy AMP? Bo myslalem ze amp tez jest po to zeby dluzej podtrzymac dzialanie... a umnie juz po raz drugi to on sie pierwszy rozladowuje :/

sluchane na PM3 po balansie glosnosc okolo 70. 

 

Przy połączeniu niezbalansowanym, pierwszy pada DAP. Przy połączeniu zbalansowanym, pierwszy pada AMP.

Edytowane przez wulkan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nawet i wiecej... musialbym sprawdzic.

 

Za to aukey naladowal kanapke cala w 4godziny mniej wiecej. Co mnie zaskoczylo pozytywnie... bo tyle sie laduje kazdy z komponentow osobno

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności