Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wreszcie Stratos - pełne dane i termin premiery


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisałem tego o tobie. Tak wypadło że po twoim poście, tylko dlatego, że mam remont na sklepie i nie mogłem do pewnych rzeczy się odnieść od razu. Przecież w twoim poście sam temperowaleś sytuacje.

I co masz jakieś preordery w moim wykonaniu?

Post był bezpośrednio pod moim, a posty nad moim są na zupełnie inny temat, więc za żaden zbieg okoliczności tego uznać nie można. DeVillo wcześniej cytował

fragment mojego postu i znalazł w nim jakieś "ale". Więc twój post uznałem za agresję z twojej strony.

Jest możliwość cytatowania czy zwracania się do danych osób, więc łatwo można odnieść się do danych osób, żeby uniknąć ewentualnych pomyłek i nieporozumień.

Preordery nie, ale inne zadania jak widać tak.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

No to dzisiaj w koncu udalo mi sie dorwac ten sprzecik do zabawy...

No nie zachwycil. W porownaniu do Audio-GD NFB28 i sekcja DAC i amp slabsza. A dac mial fory bo jeszcze gral przez M2Tech Hiface Evo 2 !
Dac gra jasniej, chudziej, z mniejszym wypelneiniem i dynamika niz AGD. Meczace, ostrawe granie i suche. Wokal bardziej matowy, perkusja bardziej kartonowa. Gora poza tym bardziej latajaca, nie tak precyzyjna a dodatkowo i pozlepiana. Scena wezsza, acz troche bardziej oddalona. Niemniej gorsza holografia, separacja niz w AGD. AGD duzo wiecej powietrza miedzy instrumentami glownie na szerokosc.
Amp i kombo tak samo w porownainiu - w tym samym kierunku zmiany.

Tak w skrocie szaro, nudnawo i ciasnawo w tym porownaniu.

 

porownywalismy jeszcze z lapizatorem level2.5, calyx dac gfmod.Wzmaki dodatkowe to sonic pearl 2 i virtuss01. Ale to NFB28 wydaje sie wlasnie odpowiednim bezposrednim konkurentem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jiz sprzedany :/

Ale polecam... Od ponad roku szukam czegos co go zastapi w rozsadnych pieniadzach i jiz raz po,sprzedazy wyladowalem wlasnie z nowsza wersja po prostu.

I teraz dylemat czy znow nowa wersja czy upgrade do nfb27 czy ryzykijemy nowego gustarda.

Na pewno nie ADL a mialem nadzieje bo funkcjonalnoscia mi pasowal:/

 

Tez zeby nie bylo jako najlepsze tez najuniwersalniejsze zestawienie z calego towarzystwa wspolnie z kolega uznalismy polaczenie lampizatora z sonic pearl2. Ten zestaw po prostu pozamiatal. Co nas zdziwilo nawet calyx dac gfmod duzo nam nie namieszal przy podejmowaniu decyzji. Dla mnie to najwiekszy zawod wieczoru wrecz.

 

Inny sposob testowania, nieco inne preferencje, inne sluchawki uzyte do testow a wnioski mielismy niemal identyczne. Acz obaj jestesmy raczej fanami lamp co tez jakos nasze preferencje skolei uwspolnia.

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegdys porownywalem nfb28 v2014 z nfb27 tez z tamtego okresu i faktycznie nie byl to upgrade wart tej ceny.

niemniej nowy NFB27H jest troche przebudowany dlatego mnie kusi :) teraz tez soul note sd300 mnie zaciekawil...

 

ale moze tutaj ten temat niech wroci:

http://forum.mp3store.pl/topic/143080-gustard-x20-a20;-soul-note-sd300-ktos-slyszal/page-2#entry1407518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności