Skocz do zawartości

Cowon D2 - 74mw Output Power (37mw+37mw)


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 730
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zrezygnowano z przyciskow, dzieki temu powiekszyli wyswietlacz

zachowujac male gabaryty -po prostu teraz taki trend byc moze

zapatrzyli sie na iRivera i nie chcieli byc gorsi :-)

ale jak bedzie support dla APE to ja jestem za !

oby szybko sie upowszechnily karty 8GB SD

bo juz takowe sa, tylko nie dla "ludu"

 

Szczerze mówiąc zdenerwował mnie ten touch-screen. Mam nadzieję, że jest możliwość pełnego operowania playerem nie dotykając ekranu?

nie ma mozliwosci takiej!

przyzwyczaisz sie i polubisz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby szybko sie upowszechnily karty 8GB SD

bo juz takowe sa, tylko nie dla "ludu"

 

D 2 ma slot na " klasyczne " karty SD typu 1.0. Ich pojemność jest ograniczona do 4 GB

Tylko nowy standard pamięci SD typu 2.0 (znany jest również jako SDHC -Secure Digital High-Capacity).

umozliwia wyjście poza 4 GB . Z tym że nowe karty nie są jednak zgodne ze starszymi czytnikami pamięci

, a z drugiej strony czytniki SDHC nie pozwalają używac kart SD 1.0. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowano z przyciskow, dzieki temu powiekszyli wyswietlacz

zachowujac male gabaryty -po prostu teraz taki trend byc moze

zapatrzyli sie na iRivera i nie chcieli byc gorsi :-)

ale jak bedzie support dla APE to ja jestem za !

oby szybko sie upowszechnily karty 8GB SD

bo juz takowe sa, tylko nie dla "ludu"

 

Szczerze mówiąc zdenerwował mnie ten touch-screen. Mam nadzieję, że jest możliwość pełnego operowania playerem nie dotykając ekranu?

nie ma mozliwosci takiej!

przyzwyczaisz sie i polubisz :-)

 

Moim zdaniem w tego typu sprzęcie takiego rozwiazania nie da się polubić - za każdym razem żeby coś zrobić trzeba będzie wyciągać playera z kieszeni:/ Ekrany dotykowe są bardzo wygodne w sprzętach typu palmtopy i smartfony, gdzie na wyświetlaczu operuje się sporo, a nie w playerze, gdzie poruszasz się góra-dół, czasem na boki, play i pauza... Nie wspominając już o tym, że nawet w palmtopach i smartfonach nie robi się tak, żeby do nawigacji służył tylko wyświetlacz, zawsze jest alternatywa w postaci joysticka, wielokierunkowego przycisku lub czegoś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to raczej nie przeszkadza... jakos przyzwyczailem sie, ze wychodzac wybieram album i slucham... fakt ze czasem przydaje sie opcja chociaz przeskoczenia 1 czy 2 utwory w przod/tyl... ale bo ja wiem, takiego taczpada tez bym polknal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stok. W jednej ręce w rękawicy kijki i druga rękawica. Nie mając czasu przed wyjazdem wgrałeś jakiś tam pierwszy z brzegu album. Leci piosenka, której nie lubisz. Przeklinasz. Rzucasz kijki i rękawice w śnieg, zdejmujesz rękawice z dłoni, wyjmujesz playera. Ręka prawa, która nie była w rękawicy zmarzła i nie jest zbyt sprawna z tego powodu. Przeklinasz. Upada Ci rysik w śnieg. Więcej przeklinasz. Rzucasz playera w śnieg. Skaczesz po nim w butach narciarskich. Suniesz po stoku w ciszy.

2. Dzwoni ważny telefon, gdy słuchasz muzyki. Odbierasz. Mając w uszach IEMy z piankami nie chcesz ich wyciagać. Chcesz włączyć pauze. Telefon w zęby? :)

3. Wyświetlacz albo będzie miał warstwe antyrefleksyjną i nie będzie zbyt wytrzymały albo dadzą mu coś, jak w P800, ale w słońcu za dużo nie zobaczysz.

Ekrany dotykowe są bardzo wygodne w sprzętach typu palmtopy i smartfony

Smarfony mają dodatkowo zwykle taki bajer, że masz także prawdziwą klawiature...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w tego typu sprzęcie takiego rozwiazania nie da się polubić

 

a może to nie jest odtwarzacz dla Ciebie...?

 

komu się taki sposób obsługi spodoba czy wyda użyteczny - kupi i będzie zadowolony, komu nie (np. Tobie) - nie kupi... proste...

 

ale jak bedzie support dla APE to ja jestem za !

 

a jakie ma to znaczenie, jak już jest support dla formatu FLAC...? O_o 5MB różnicy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to nie jest odtwarzacz dla Ciebie...?

 

komu się taki sposób obsługi spodoba czy wyda użyteczny - kupi i będzie zadowolony, komu nie (np. Tobie) - nie kupi... proste...

 

 

Ależ ja nie wątpię, że komuś się spodoba taki sposób obsługi, bo dla niektórych będzie to po prostu kolejny bajer do poszpanowania przed znajomymi :) Kto wie, może nawet na bazie tego odtwarzacza powstanie kategoria playerów mp5 albo mp4,5 - muzyka + filmy + dotykowy wyświetlacz :D

Ja po prostu nie widzę żadnych zalet takiego rozwiązania, wręcz przeciwnie, same wady :/ nfsu wymienił nawet kilka z nich :) A Ty widzisz jakieś zalety (oprócz "a nuż się komuś spodoba")? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - pożyjemy zobaczymy. w dniu puszczenia newsa o nim dostałem 9 zapytań o D2. Więc wydaje mi się, że jest nieźle.

 

D2 bardzo mi się podoba. Jego możliwości jeszcze bardziej. Ale nawigacja? To może wyjść tylko w praktyce. Niedługo mam dostać sampla - to się okaże :)

 

 

 

ps. H10 Junior i tak rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - pożyjemy zobaczymy. w dniu puszczenia newsa o nim dostałem 9 zapytań o D2. Więc wydaje mi się, że jest nieźle.

 

D2 bardzo mi się podoba. Jego możliwości jeszcze bardziej. Ale nawigacja? To może wyjść tylko w praktyce. Niedługo mam dostać sampla - to się okaże :)

 

 

 

ps. H10 Junior i tak rządzi ;)

 

Ja sie piszę na testy po tych 99 portalach i pismach o tematyce komputerowej :P

 

Dlaczego 94mW zmieniło się na 74mW - czy ja o czymś nie wiem? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Jest już pierwsza 5 minutowa video-prezentacja D 2 >>

 

 

 

 

Ron Wczoraj, 21:56

przewidywana cena D2 w wersji 6GB bez odbiornika DMB ma nie przekroczyc 300$ !

 

Ja czytałem że w Korei cena za wersję 4 GB ( i to z DMB ) to około 230-250 $ :)

 

Wersja z 6 GB nie jest chyba nawet przewidywana ( w Korei za to mozna od razy dokupić

kartę SD 4GB za 75 $ - wtedy cena D 2 z 8GB pamiecią może kształtować się nawet wokół

305-325 $ :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sexy :) podoba mi się, pierwszy koreanski grajek ktory mi sie podoba, ale mimo wszystko kiepsko widze nawigacje po utworach... nie wyobrazam sobie jak by mialo to dzialac bez tagów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest fajny . On jest strasznie fajny . :rolleyes:

( jak to brak konieczności posługiwania się patyczkiem może wiele zmienić w naszym oglądzie ;) )

 

Taki wyrafinowany touchscreen Apple od dawna zapowida w iPodzie Video 6 generacji

, ale widać że Cowon zdążył ubiec Amerykanów i stworzył naprawdę bardzo, bardzo ciekawy player.

 

( gdyby jeszcze pojawiła się na rynku jego odmiana HDD z 100 GB dyskiem sukces

byłby murowany :) )

 

Oprócz tego z tej prezentacji wynika że ma on kilka ciekawych nowalijek

- emulator dźwięku surround , czy bardzo przydatna przy nagrywaniu regulacja

poziomu na wejściu liniowym > Przy cenie 250 $ to może być naprawdę duuuży przebój. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sa jakies przewidywania co do ceny wersji 2 GB ? Bo taka by mi zupelnie starczyla, reszte zalatwie kartami SD i to bedzie idealny tandem z Panasonicem FZ50 :) 2 karty SD 2GB jedna w D2 druga w kieszen i mozna uderzac. Wstrzymuje sie do premiery D2 z zakupem playera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności