Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

kopec, co ty pitolisz. Przecież Syfy dawniej Sci-Fi zaczęło z grubej rury od BSG, a później był sam syf, ale standard to oni narzucili wysoki. Syfy to są tacy Wachowscy kanałów serialowych :D.

 

Jeden z najlepszych seriali ostatniej dekady? Hoho, aż sprawdzę, bo do tej pory słyszałem, że słaby, a szczególnie końcówka.

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palpatine. Też siebie nie rozumiem. Innymi słowy poczułem się jak głupek, któremu podoba się takie byle co. Najpierw obejrzałem serial, a potem przeczytałem recenzję.

Nie żałuję jednak czasu straconego na oglądanie serialu.

Aktorsko słabo, ale trochę inny. Może dlatego, że mam słabość do SF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 godziny. Nowe. Tym razem nie ma Jacka Bauera. Jest Murzyn - marine.

Serial nazywa się 24:Dziedzictwo.

Legion, Training Day i Expanse jeszcze ruszyło. Ciekawe, ciekawe.

Training Day - jeszcze napisów nie widzę... A może to będzie gdzieś w PL (lektor) ? Ja czekam na Iron Fist, sprawdzić jak będzie radzić sobie kopia Arrow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopec, co ty pitolisz. Przecież Syfy dawniej Sci-Fi zaczęło z grubej rury od BSG, a później był sam syf, ale standard to oni narzucili wysoki. Syfy to są tacy Wachowscy kanałów serialowych :D.

 

Jeden z najlepszych seriali ostatniej dekady? Hoho, aż sprawdzę, bo do tej pory słyszałem, że słaby, a szczególnie końcówka.

 

Za młody jestem, dla mnie Sci-Fi to właśnie ostatni okres, BSG niestety nie oglądałem (bo jak leciało to chyba jeszcze w podstawówce byłem...), a biorąc pod uwagę, że mam problem być na bieżąco z obecnymi serialami to chyba nie będę miał kiedy nadrobić :unsure:

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dobrego polecacie miłośnikowi Rancza, Breaking Bad, Gry o Tron? Ale już nie The Wire, obejrzałem dwa sezony tego zacnego serialu i mnie zmęczył. Życie policjantów i bandziorów w USA mnie nie kręci. Za to polecam serial dostępny na HBO GO Mad Men, rzecz się dzieje w latach 60 XX wieku w agencji reklamowej. Obyczajowy. Wciąga jak bagno. Do końca trzyma poziom. Może z początku niewiele się dzieje, ale tak to już jest z serialami. I jest odrobina humoru.A co warto na Netflixie zobaczyć poza House of Cards?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no BSG na tym forum, w tym topicu to powinien być przymus z samego faktu na muzykę, akurat ten element w OA fajny nastrój wprowadzał, ale w niektórych serialach muzyka wprowadza je na wyższy poziom. Obecnie najlepszym serialem pod względem ścieżki dźwiękowej jest chyba Leftovers. Kopec zrobisz jak chcesz, ale w dzisiejszych czasach jest za dużo seriali i nie da się ogarnąć wszystkiego dlatego też bardziej opłaca się nadrabiać te subiektywnie lepsze tytuły. Najlepszy okres serialowy to było około 2004-2009 i zachęcam was do tytułów z tamtego okresu.

 

Palpatine, jak dla mnie posucha, ale Stranger Things podobało mi się. Określ przedział czasowy to ci coś podrzucę.

 

Z Netflixa to u mnie jest tak:

1. House of Cards s1 (w trakcie s2 przerwałem, bo słabe)

2. Stranger Things s1

3. Narcos s1 (na s2 przerwałem)

4. Orange is the New Black s1 (na s2 przerwałem)

5. Black Mirror s3 (przereklamowany sezon)

 

Reszta nie podobała mi się włącznie z The Crown, ale inni, których opinię cenię zachwycają się nad tym serialem więc może spodoba ci się.

 

jarrro, a to musi być dostępne na Netflixie albo HBO Go? Są tam dostępne takie seriale jak Carnivale, Deadwood, Rome (Rzym)? Jak zachorowałem to oglądałem Rzym od nowa, ekstra! Jak lubisz psychologię to fajne też jest In Treatment (Terapia) i jest to całkiem odmienny serial strukturalnie. Nawet Polacy stworzyli swoją wersję tego serialu z Radziwiłowiczem i Jandą w rolach głównych, ale nie oglądałem. Akcja dzieje się głównie w jednym pomieszczeniu i każdy odcinek ma po 20+ min, można się zdziwić ile napięcia można stworzyć z samego dialogu. Może Leftovers (Pozostawieni) cię zainteresuje, nikt o tym serialu nie gada, a jest znakomity chociaż dużo osób go nie lubi.

 

Można wymieniać i wymieniać... Najlepiej to chyba stacjami jechać.

Edytowane przez nsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

24 godziny. Nowe. Tym razem nie ma Jacka Bauera. Jest Murzyn - marine.

Serial nazywa się 24:Dziedzictwo.

Legion, Training Day i Expanse jeszcze ruszyło. Ciekawe, ciekawe.

Training Day - jeszcze napisów nie widzę... A może to będzie gdzieś w PL (lektor) ? Ja czekam na Iron Fist, sprawdzić jak będzie radzić sobie kopia Arrow ;)

 

 

Są już dwa odcinki. Ja tam oglądam bez napisów i lektora ... No i nie mam w zwyczaju oglądania serialu jak nie ma choćby całego sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem drugi raz oglądać OA, na prawdę, ten serial w ogóle nie jest banalny, wszystko jest przemyślane, nic nie jest pozostawione przypadkowi, i poza jednym szczegółem, jednym małym, na prawdę nie wiem jak autor scenariusza mógł to pominąć bo poza tym, majstersztyk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności