Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Ostatniej godziny
  2. Test odtwarzacza Opus #1S

Pod względem tonalnym, stawiam Aliena powyżej jakiegokolwiek Opusa jakiego słyszałem (w rękach nie miałem tylko dwójki). I właśnie pod tym względem #1S się do niego zbliża, choć to ciągle nie to.
  3. Test odtwarzacza Opus #1S

Były mniejsze i większe zmiany, ale tak. Nie na tak drastycznym poziomie, jak czasem u Fiio czy iBasso, ale jednak.
  4. Test odtwarzacza Opus #1S

IMO Alien to półka niżej od #1s. Rywali szukalbym znacznie wyżej.
  5. Wczoraj
  6. W co pogrywacie w wolnym czasie?

Ja raczej jak już gram, to w jakieś retro klasyki. Obecnie Donkey King z 1994 na Gameboy. Platformówka z niewielkimi elementami logicznych zagadek. Początkowo irytuje, później jeszcze bardziej irytuje Ale drobne elementy logicznych zagadek to właśnie jeden z głównym aspektów grywalności. Gra tylko dla naprawdę hardcorowych oldschoolowców. Mnie wcale nie przeszkadza prostota, a wręcz lubię takie klimaty jak chce coś odpalić z doskoku. Zdecydowanie jest to opcja "on-the-go" np. w autobusie, czy długiej kolejce - nie angażuje fabularnie, można w każdym momencie odpalić i zakończyć. Może w sumie nawet sens miałby osobny temat dla graczy "retro".
  7. Test odtwarzacza Opus #1S

Mi się bardziej podoba jego brzmienie od pierwszej jedynki. Teraz jest całkiem niezły zastępca dla Aliena Golda. Tylko ten domyślny odtwarzacz mnie czasami irytował.
  8. Ja będę jakoś 12-14. Przyniosę tym razem skromnie - focal listen na padach HM5 .
  9. Test odtwarzacza Opus #1S

@Vaiet W #1 dźwięk się zmieniał z kolejnym softem?
  10. No to teraz czekamy na opisy brzmienia LCD2C...głównie od osób co słuchały już wcześniej/miały na własność...LCD2/3.
  11. Test odtwarzacza Opus #1S

Może coś podrasują dźwiękowo w kolejnych softach?
  12. Hehe do toalety zawsze mozna isc z dapem, a zeby sie podrapac to nie trzeba robic przerw w odsluchu. Tak na serio gdybym mogl sluchac choc 20% tego czasu ktory siedze w robocie to by bylo cos!
  13. Fostex T60RP

50 jednak cieplejsze w odbiorze niż 60
  14. Fostex T60RP

Hmm, czyli podobne jednak granie do T50RP, nadal też te same wady, które mnie jednak zraziły do T50... Jeszcze węższa scena w dodatku, no cóż do TH610 jak widać daleka droga, i oczywiście warto do nich dopłacić, tam dopiero drewniaki Fostexa pokazują klasę...
  15. Zegarki

Fajne te "Borki". Jedne z ciekawszych propozycji w swoim zakresie cenowym. To ja na noc, polecę jeszcze klasykiem.
  16. Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych

Poza słuchaniem zdarza Ci się coś robić...nie wiem, np iść do toalety albo podrapać?
  17. Moze nie aż tak rozdzielczo i niezbyt planarnie, ale za to z wiekszym ciśnieniem akustycznym. Udalo mi sie dostac cos co moze oddac potege dolnych rejestrow Finali. Fostexy chyba zostaną
  18. Okazje z allegro i nie tylko

Za przywilej bycia abonentem Orange chyba
  19. Massdrop

Na dropie znowu E-MU Teak szkoda że wysyłka dopiero pod koniec kwietnia, trochę słabo płacić teraz i czekać 2 miesiące na wysyłke.
  20. Okazje z allegro i nie tylko

Jaro a wiesz dlaczego Orange każe sobie dopłacać do telefonu jak weźmiesz abonament? a jak weźmiesz najtańszy abonament to: Za WTF?
  21. Yo. Niegdyś rozpętaliśmy tu niezły hype na stary model Qilive, 1765 - nie pamiętam już kto go odkrył i nie mam pojęcia gdzie się podział tamten temat, bo nie mogę go znaleźć, ale forumowicze byli zachwyceni tym, co oferował w swoich pieniądzach. Wydaję mi się, że Qilivie 1777, oferowany w Auchan za niecałe 60 zł, a w obecnej promocji w Łodzi (Manufaktura) za 23 zł (!) jest godnym come backiem marki pod strzechy nieco bardziej wymagających audio-fanów (może i audiofilii także). Krótka notka z mojego pierwszego wrażenia z innego serwisu: - Qilive 1777, to bardzo podobny poziom jakości i mocy dźwięku, co Anker Soundcore Mini (80-100 zł), czyli dotychczasowego króla tego segmentu;- dopiero na maksymalnej głośności Anker delikatnie wysuwa się naprzód za sprawą nieco pełniejszego dźwięku (dosłownie troszeczkę więcej dołu); natomiast moc jest bardzo zbliżona - raz Anker wydaje się kapkę głośniejszy, raz Qilive;- braki Qilive względem Ankera: slot microSD, radio FM oraz (dyskusyjnie) gumowany plastik vs metal;- jak każdy mały głośniczek warto stawiać go na rezonującej powierzchni, np. drewniany stół, ale brzmi dobrze gdziekolwiek byśmy go nie położyli.Uważam, że ten Qilive wart jest nawet ceny pierwotnej, czyli 60 zł. Jeśli szukacie obecnie takiego produktu, wziąłbym go więc pod uwagę nawet, jeśli w Waszym Auchan nie będzie na niego promocji - za 20-30 zł jest moim zdaniem hitem.Konkurencja:- (wspomniany) Anker Soundcore Mini (25€ na Amazon);- Nillkin S1 (od 99 zł na Ceneo) - dźwięk zbliżony do Ankera, czyli również Qilive(o pieprzniczce Xiaomi nawet nie wspominam, bo już dawno temu pisałem, że gra niewiele lepiej od głośników w dzisiejszych smartfonach - trzy pozostałe, wspomniane wyżej, grają dużo głośniej i dużo lepiej). Naprawdę polecam, nawet w sugerowanej cenie. Dajcie znać, czy któryś z Was miał już z nim styczność - do oferty wszedł w połowie 2016 roku chyba, więc już kawał czasu jest dostępny, ale było o nim cicho do tej pory mam wrażenie.
  22. Słuchawki+Dap do 9000zł

Jeśli jesteś zainteresowany odsłuchem zx2 i Fiio x7v1 to odezwij się na PW.
  23. Okazje z allegro i nie tylko

Jasne, już widzę. Nie wiem dlaczego, ale widziałem tylko CONTACT SUPPORT Dzięki wielkie za pomoc!
  24. Okazje z allegro i nie tylko

Receipt (na dole w My Transactions)?
  25. Słuchawki+Dap do 9000zł

Dzięki za odpowiedzi .Muszę przyznać że trafiłeś mnie tymi shure'ami .Nie brałem ich pod uwagę a z szybkiej lektury headfi i rodzimych stron wynika że mogą być strzałem w dziesiątkę , muszę je odsłuchać . Co do drugiej propozycji to cieszy mnie bardzo obecność ciem'ów (chociaż podejrzewałem raczej że padną tu ls3w ) , czyli jednak warto odsłuchać i rozważyć ten kierunek.Obydwa proponowane dapy też mi bardzo pasują , sony miałem zamiar odsłuchać już wcześniej za to Fiio trafia na listę "do odsłuchania" ;-) Dzięki za odpowiedź .Czyli +1 dla Lea .Co do pozostałych propozycji słuchawek to chodziło mi raczej o iem/ciem ;-) Zapominałem w pierwszym poście dopisać jeszcze że nie boję się sprzętu używanego .
  26. Okazje z allegro i nie tylko

OK., tylko poiwedz mi proszę gdzie znajdę ten invoice? W help center jest napisane, że mogę pobrać PDF'a ze strony transakcji? A na mojej stronie nie ma takiej żadnego odnośnika do PDF'a? Poprosiłem o przesłanie potwierdzenia przez Support, ale miła pani odmówiła, twierdząc, ze nie mają dostępu do mojego konta i muszę pobrać ze strony transakcji ? Jest jakaś inna strona, niż to co wysłałem w printscreen'ie?
  27. Test odtwarzacza Opus #1S

Spodziewałem się więcej ciepłoty - pod tym względem dla mnie ok, ale również trochę za gładki jak na mój gust.
  1. Pokaż więcej aktywności