Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Jaworrr

Questyle CMA600i / CMA400i

Nie ma co się dziwować, siedzę na kanapie, obok wznak. Komputera nie potrzebuję mieć przy sobie, nie mam klasycznego biurka. Ktoś pisał, że oba 400i i 600i działają pod otg. Co do grania, sprowadzi się do posłuchania, gdyż każdemu wedlug jego potrzeb...
  3. Oskar2905

jakościowy piec z większą mocą

Spoko. Ja piszę tylko o tym konkretnym modelu wzmacniacza bo go znam jak własną kieszeń i wiem że ma takie wejście, ale @superbart nie chce pod nie podłączyć bo omija ono również regulację głośności . Zresztą nie wiem nawet czy jeszcze ma ten wzmacniacz. Ja piszę to z własnych doświadczeń z tymi wzmacniaczami i jestem pewien że by grał wtedy lepiej z tymi b&w bo one są takie lekko zmulone i miśkowate, a on właśnie po ominięciu przedwzmacniacza i po podłączeniu się na samą końcówkę dostaje bardzo dużej przejrzystości w porównaniu z "normalnym" podłączeniem .
  4. Gourney

Colorfly C10-Zmiana doków z Sony XBA-H1 na ???

M2s nie miałem, m3s to solidny wybór zarówno pod względem dźwięku, jakości wykonania, możliwości i baterii. nawet obsługa, zważywszy na to, że opiera się zasadniczo na jednym pokrętle, jest zadziwiająco wygodna.
  5. Swordfish_

SPDIF vs USB=>SPDIF

Tak, najlepsze jest to, że czasami takie rozwiązania, można by rzec, poboczne, czy też mniej standardowe, okazują się po prostu grać lepiej, nawet, jeżeli na papierze różnica in plus jest stosunkowo niewielka. Ale jak już jesteśmy przy zegarach - przyglądałeś się może konstrukcji zegara na DDS?
  6. Swordfish_

jakościowy piec z większą mocą

To należy rozpatrywać w szerszym kontekście. Chodzi mi konkretnie o wpływ powszechnie stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych (konfiguracja push-pull, NFB etc. itd.) na dźwięk. No ale to oczywiście moje zdanie.
  7. Vaiet

Buty

Mój błąd. Daroga Two Lea Skubańce są makabrycznie wytrzymałe. Dojeżdżam je właśnie jako buty robocze siódmy sezon
  8. Swordfish_

Kable typu litz

Precyzując, chodzi Ci o wzmacniacze?
  9. kukus83

Colorfly C10-Zmiana doków z Sony XBA-H1 na ???

Właśnie zacząłem się zagłębiać w mój pierwszy wybór i sądząc po wymiarach, to masz w 100% rację Gourney, że to słaby wybór tym bardziej, że właśnie będę go używał głównie w plenerze, tylko teraz sytuacja jest odmienna dla M0, jeśli Colorfly C10 jest za duży, a tak jest, to moim zdaniem dla mnie M0 będzie zdecydowanie za mały do komfortowego korzystania z niego i teraz jeszcze pozostaję ewentualnie M2 i M3S i pytanie co teraz ? Nie wspomniałem o tym wcześniej, ale chciałbym aby odtwarzacz dawał kopa, jeśli chodzi głośność i nie miał jakiś wbudowanych ograniczeń jak co niektóre Sony.
  10. Dzisiaj
  11. Final e3000c - nie żałuję ani jednego funciaka wydanego na te słuchawki :) jak to się zgrywa z sabre- głowa mała. Fakt że skubane ciężko napędzić 

12. Z telefonu zżera ale nie tak strasznie.
  13. neonlight

DAC do smartfona ~300 zł

A ten moduł ma własne zasilanie, czy też zsie baterię telefonu?
  14. Śmiga bez problemu na windzie 10.
  15. neonlight

DAC do smartfona ~300 zł

Sabaj DA3 jest rewelacyjny, mam i polecam, ale nie do smartfona, bo robi mocny drenaż baterii .
  16. Sprawdzałeś Perul czy działa to bezproblemowo pod Win10?
  17. neonlight

Buty

Vaiet, a które to te Daroga-i z pierwszej serii?
  18. Ale mylisz kolego mk1 z mk2, gdzie mk1 faktycznie za 3stówki dostanie, ale o mk2 za 3stówki to zapomnij.
  19. Vaiet

Buty

A ja... Chodzę w rozpadających się Adasiach, bo jak poszedłem do sklepu kupić nowe, to myślałem, że się zapłaczę. Ostatecznie postanowiłem, że dojadę je do końca w tym roku i na przyszły sezon może pojawi się coś, co ładnie wygląda, a co będę mógł przymierzyć, bo niestety zakupy przez neta z moją stopą nie wchodzą w rachubę. Ach, marzą mi się Adidas Daroga z pierwszej serii... ❤️
  20. W paru miejscach https://www.ceneo.pl/42447628 Co do propozycji z mojej strony to LG Hi-Fi Plus, obecnie na wyprzedażach zamiast okolice 500-600zł można kupić sporo taniej. np Amazon za nieco ponad 150zł (sam bym brał jakbym już nie miał ). https://www.amazon.de/dp/B01DAER41K/ref=asc_df_B01DAER41K 1529755200000/?tag=3514515-21&creative=22662&creativeASIN=B01DAER41K&linkCode=df0&language=pl_PL
  21. czarna1412

Buty

Tym razem New Balance
  22. KaszaWspraju

Czego słuchasz w tym momencie?

23. Bokrug

Czego słuchasz w tym momencie?

Piwo w rękę i śpiewamy. Kto nie śpiewa ten z milicji.
  24. U mnie taż nie widzi daca.Prośba o pomoc w tej sprawie
  25. Oskar2905

Bilet w przeszłość pt. Tanie granie niesłychanie

obudowa na przekaźnik musi być. Obojętnie jaka ale powinna być. Po 1 żeby nic nie latało z tego przekaźnika po wnętrzu a po 2 żeby osłonić styki przekaźnika przed brudem i kurzem. Za chwilę jak Ci się zabrudzi ten przekaźnik to nie będzie stykał i tym samym wzmacniacz nie będzie działał. Na moje to ten wzmacniacz miał walnięty przekaźnik i komuś przy ściąganiu albo zakładaniu obudowy ona pękła.
  26. Vaiet

Słuchawki do ciężkiego brzmienia

Fidue A65. Będzie młócić na dole, będzie mięcho na gitarach i nie zabije przeostrzona lub rozjeżdżająca się góra w gorzej zrealizowanych nagraniach Do tego zagrają z byle czego.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności