Skocz do zawartości

Motoryzacja


Bednar94

Rekomendowane odpowiedzi

 

Same superlatywy o tym aucie , trwałe zawieszenie , silnik totalnie bezawaryjny , sprawdzona jednostka , materiały wyglądają jak nowe nawet przy przebiegach 80 tys.... Jedyne uwagi to spalanie na poziomie 11 litrów oraz typowe dla japońskich benzyniaków dolewanie oleju silnikowego. Jak znajdziesz egzemplarz bez przeszłości to tylko poleruj i dbaj.

 

Jeśli chodzi o Camaro , facet nim jeździ z tego co wiem w to lato chce sprowadzić Mustanga GT 500. On zazwyczaj jeździ rok i sprzedaje. Drobny cwaniaczek mówiąc między nami.

Edytowane przez Marcin_1989
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same superlatywy o tym aucie , trwałe zawieszenie , silnik totalnie bezawaryjny , sprawdzona jednostka , materiały wyglądają jak nowe nawet przy przebiegach 80 tys.... Jedyne uwagi to spalanie na poziomie 11 litrów oraz typowe dla japońskich benzyniaków dolewanie oleju silnikowego. Jak znajdziesz egzemplarz bez przeszłości to tylko poleruj i dbaj.

 

Jeśli chodzi o Camaro , facet nim jeździ z tego co wiem w to lato chce sprowadzić Mustanga GT 500. On zazwyczaj jeździ rok i sprzedaje. Drobny cwaniaczek mówiąc między nami.

 

 

 

jezdzi rok i sprzedaje, bo wtedy jakis tam podatek sie omija. jakby sprzedawal czesciej to bedzie uwazany za handlarza, a tak moze to robic niby jako prywatna sprzedaz ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jak mówisz ale go to nie obchodzi , ma jeszcze BMW 650i , Audi TT a żona Cayenne , wszystko mielonki z USA.

 

Audi juz wystawil , stoi w komisie obok warsztatu

 

http://www.auto-kulesza.com.pl/oferty_view.php?p_id=225

 

 

 

 

Co do E30 , musisz szukac takiego którego Polski wieśniak nie miał w swoich rękach , coś takiego >>> http://moto.allegro.pl/bmw-325ia-coupe-141-tys-km-pierwszy-wlasciciel-e30-i2909001364.html

 

Naprawy średnio tanie , czasami upierdliwe ..... pracochłonne

 

Ceny o dziwo wysokie , lepiej szukać E36 , lepszy komfort i ogolnie auto wygląda bardziej cywilizowanie. Więcej zadbanych egzemplarzy , lepsze zabezpieczenie antykorozyjne itp itd...więcej maniaków a co za tym idzie szansa znalezienia zadbanego modelu większa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa one wszystkie są bezwypadkowe , tak samo jak 90 % auto na allegro , jakby tak było to byłbym bezrobotny....a roboty jest full z dnia na dzień...

 

E30 ma coś w sobie to racja ale sam widzisz że musisz mieć to 15 tys na zadbany egzemplarz , bo te 4 tys to padliny....potem 5 tys z robocizną będziesz musial włożyć i tak w kółko do skarbonki dokładał. Za 5 - 6 tys to wole Toyote Starlet....też można fajnie ją zrobić zakładając szerze laczki a przynajmniej nie oczyści twojego portfela....w niemczech na aukcjach full tych małych Toyotek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_1989 miałeś może do czynienia z Hyundaiem Sonatą roczniki w okolicach 2003-2005 albo Mitsubishi Lancerem IX generacji (2005-2008)? Jeśli tak to co o nich sądzisz, pomijając fakt, że to mało popularne samochody i z częściami pewnie nie jest różowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Sonatą mam cały czas doczynienia , wiadomo serwis Kia/Hyuandai/Suzuki. Wygodny , bardzo tani w ekploatacji , silniki baaardzo trwałe , proste w obsłudze , dynamiczne , głośne oraz paliwożerne , dobra współpraca z gazem , troszkę gniją....no niestety kiedyś Hyuandai jeszcze przed tą wielką modernizacją ideologiczną miał z tym problem , zresztą jak dziś widzicie Accenty itp to wiecie o czym mówie.

 

Lancera IX odkąd pracuje nie widziałem u siebie na oczy.

 

Zainteresuj się KIA Magentis....tak na marginesie , ten rocznik w 2005 w moim mniemaniu lepiej wygląda a reszta taka sama w Hyuandaiu , przecież to te same auta tylko w innym opakowaniu.

 

Bardzo nie docenione pojazdy... szkoda.

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , świetne autka , ich brak popularności wynika z faktu że jako nowe kosztowały 80-90 tys i każdy wolał kupić za to Pasibrzucha B5 albo Avensisa , dlatego ceny szybko spadały.... i dziś za 8 tys można mieć mega wygodne auto z relatywnie niskim przebiegiem i co najwazniejsze to w miarę świeże ( 7-8 latki ) . Rozejrzyj się na www.mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyaudai Santa Fe - 2.2 CRDI - silnik poezja , cichy , zrywny , brak poważniejszych usterek. Z budą nic się nie dzieje ale jedyne o czym musisz pamiętać to to , że one słynną z mega wygody a co za tym idzie trochę nim buja...niestety , dziwne uczucie a na dłuższą metę wkurzające...szczególnie na trasie nie masz czucia nad autem.

 

Subaru Forester z dieslem....wiem tylko jedno..jak coś nie daj boże się stanie to części cię zjedzą...silnik boxer , mało kto potrafi to ogarnąć , dosyć wysokie spalanie no i ubywanie oleju... a tak to wiadomo , prowadzenie genialne , jakość materiałów itp itd - po prostu Subaru.

 

Jeśli szukasz podwyższonego kombi jak widzę do 50 tys to pomysl nad Toyotą Rav4 z 2.2 D4D , Honda CR-V , Suzuki Gran Vitara 1.9 DDIs. Ciekawe jest także Mitsubishi Outlander ale może przekroczyć twój budżet.

 

To są modele z którymi nikt kogo znam nie ma problemów a i prowadzenie co najważniejsze nie odstaję dużo od zwykłych osobówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Starlety. Zacząłem się poważnie nad nimi zastawiać, ale ciężko jest dorwać egzemplarz 5-cio drzwiowy. Potrzebowałbym coś większego, a najbardziej przeraża mnie bagażnik. Raczej mi jakiś wózek dla dziecka nie wejdzie.

Jakieś inne propozycje do 8k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem , szukajcie na www.mobile.de

 

Wujas miał taką granatową , zasuwał nią co chwile na trasie Gdynia-Berlin , miał ją od nowości.... limitowana edycja z klimą. Dzięki temu modelowi stał się fanem Toyoty , kompletnie nic w niej nie robił , nawet zawieszenia..... Kupił w 1999 roku , sprzedał w 2011 roku. Tylko końcówki z tyłu wymieniłem a tak full oryginał , zero wycieków , nawet kapki rdzy nie było , zero luzów na maglownicy . W szkoplandii więcej 5 drzw. modeli niż u nas , bo z tego co widzę to na allegro 20 modeli , nie dziwie się , ten kto czyta Auto Świat to wie że do tej kwoty nic lepszego nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba sie :)

Gdybym mial wolne 15 tysiecy nie zastanawial bym sie tylko kupil Rover 45 badz 75.

A tak to poostaje mi Rover 200 badz Starlet :) A sciaganie z Niemiec to dodatkowe oplaty, ktore chcial bym aby byly jak najknijsze.

 

Wysłane z mobilnego punktu dowodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 drzwiowy szukam egzemplarzy, jedyne co mi przychodzi do głowy to Lanos.. Wysłane z mobilnego punktu dowodzenia

Startlet to taka mniejsza Corolla. A co myslicie o Corolli VIII?

 

Jeśli się nie mylę to najmłodsza może mieć jakieś 17 lat. Myślę, że ciężko będzie znaleźć dobry, niewyeksploatowany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności