Skocz do zawartości

Słuchawki + wzmacniacz słuchawkowy + Odtwarzacz do 1000-1200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jestem nowy w temacie ale z okazji zbliżających sie swiąt postanowiłem zrobic sobie mały prezent.

 

Juz od dłuższego czasu zastanawiałem sie nad kupnem nowego sprzetu.Stwierdziłem, że to już musi byc cos konkretnego wiec jestem w stanie przeznaczyc na to kwote wyżej wymieniona.Słucham praktycznie kazdego rodzaju muzyki więc chciałbym aby spełniały sie dobrze przy konkretnych bitach jak np Drumm & Bass oraz przy czyms zdecydowanie spokojniejszym.Ostatnio przeglądałem troszke stronek i bardzo mi sie spodobały AKG 272 HD. Oczywiscie jak ma sie rozumiec takie słuchawki potrzebuja juz odpowiednio dobrego odtwarzacza. Niestety w tym nie jestem dobry wiec prosze o rade.

 

Kolega powiedział mi dzis ze ten model bedzie potrzebował wzmacniacza słuchawkowego.

 

Kiedyś posiadałem słuchawki creative aurvana live jakos az tak wielkiego wrazenia na mnie nie zrobiły choc mozliwe własnie przez to ze nie miałem wystarczajacego odwarzacza.

 

Prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy z ta muzyka to rożnie bywa. Te AKG 272 HD fajny design maja :) Słuchawki nosze codziennie i słucham bardzo dużo muzyki. Odkąd zepsuły mi się tamte creative chodzę z dousznymi słuchawkami od samsunga( dostałem z telefonem). Szału nie robią a ja jednak czuje się wygodniej w w nausznych dużych. Chciałbym już tak aby dźwięk był konkretny i soczysty bass tez jest mile widziany. Raczej ta dynamiczna muzyka przoduje na mojej playliście. Proszę tez o propozycje odtwarzaczy bo one tez swoja role odgrywają. Dobrze by było jakby ten odtwarzacz miał funkcje czytania plików flac bo nie po to się kupuje lepszy sprzęt aby słuchać tylko mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te Denon AH-D2000 to bardzo koszące ale jak widzę cenę to już tak słabo troszkę za dużo... Mój kumpel ma właśnie tego ipod nano 8gb 3 gen do tego AKG K450 chyba i graja świetnie..tylko ze nie podobają mi się te słuchawki pod względem wizualnym..Taki design jak te AKG 272HD albo te D2000 mi bardzo do gustu przypadł oprócz wyglądu wiadomo zależy mi na dobrym dźwięku i basie. Odtwarzacz już wcześniej chciałem sobie kupić bo muzyki naprawdę spore ilości mam i co najmniej 8/16 Gb. Myślę ze za taka cenę na pewno jest coś co by było w stanie mnie usatysfakcjonować :) Ja niestety nie bardzo jestem aż tak obyty w temacie dlatego proszę rade was bo widzę, że macie znacznie więcej doświadczenia w tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k272 uwazam za na prawde swietne sluchawki, na tle konkrencji z przedzialu do 500 zl. wyrozniaja sie niezwykle naturalnym, wyrownanym i przyjemnym graniem. jedynie problemem moze tu byc "muzyka", ktorej planujesz sluchac... d2000 sprawdza sie tu lepiej jednak - nawet cal przypuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka denonów + fiio i zmieścisz się idealnie w budżecie w dodatku jak korzystasz z laptopa to łatwo będziesz mógł się przenosić ze sprzętem :)

 

Nie mówię, że akurat ten zestaw, bo w założonym budżecie można wiele pokombinować. Ale wiem, że ten zestaw pasowałby do twoich wymagań i w dodatku mówisz, że Ci się wygląd podoba :) Wygoda też jest całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności