Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zastępstwo dla Audeo do 300/350zł, dokanałowe bądź nauszne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy tutaj a chciałbym poprosić was o pomoc. Miałem Audeo121 ale sprzedałem je z powodu jack-u potrzebował przejściówki pod mój odtwarzacz / telefon SGS I. Szukam teraz czegoś nowego do 300zł ewentualnie 350 po przerobieniu jack-a. Dokanałowe byłby najlepszym rozwiązaniem ale zaciekawiły mnie też słuchawki nauszne. Słucham głównie hiphop / rock / reggae. Chciałbym mieć w nich dobry bas jak i wokal a przy okazji dostać przysłowiowego kopa z piosenek rockowych

 

ktoś pomoze ??

 

2tydzień leci i nadal nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobna charakterystykę do audeo maja panasy htx7, chociaż to dźwięk mimo wszystko nieco gorszej rozdzielczości, choć niewiele i zejscie nie tak niskie, to jednak w wielu gatunkach muzyki dzwiek wcale nie tak latwy do rozroznienia. jednak audeo w swoim przedziale cenowym nie maja bezpośredniego i godnego rywala IMO.

Edytowane przez oscar_dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby Sony MH1C są bardzo dobrymi słuchawkami a przy tym niedrogimi jak to jest ??

Tu są podzielone opinie, bo nie z każdym grajkiem grają fajnie, ale z tymi co grają dobrze, to ludzie są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cresyn C555h - poczytaj recenzję w boomie http://forum.mp3store.pl/topic/96468-kolejny-numer-boom-pazdziernik-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby spełniały wymagania czyli, izolacja, głęboki bas jak i wyraźny wokal oraz grające z powerem ;D Nie wiem co będzie odpowiednie, kupię to co mi polecicie, muszę wam zaufać ;)

 

jednak dziś zastanowiłem się nad typem, zdecydowanie dokanałowe, mam problem nie wiem co wybrać za przeproszeniem już głupieje ...

 

zastanawiam się nad :

Fisher Audio Eterna

Brainwavz R1

Brainwavz M4

Sony MH1C

które najlepiej będą spełniać wymagania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności