Skocz do zawartości

Pojemny player do Audeo - Zune/Touch/Classic/Video/?


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie na polu boju zostało Zune i T4G.

 

Inszy, w zasadzie chyba ty, jako jeden z niewielu miałeś porównanie taczki z Zunem. Jak to wypada dźwiękowo? Czy dysk jest faktycznie tak bardzo awaryjny i wpływa na wolną pracę, zwiechy, czy po prostu wystarczy nie rzucać playerkiem? Jak będzie wyglądała sprawa z baterią - wiadomo, talerze zjadają sporo.

Nie mogę też się dokopać do odczytywanych formatów - OGG, Flac wchodzą w grę?

 

I jeszcze jedno - pasuje kabel od Sony do Zune?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taczką miałem krótki kontakt (dwa dni u siostry) i na innych słuchawkach niż w przypadku Zune, więc wolę nie pisać jak wypadają jeden w stosunku do drugiego ;)

Ale myślę, że ten temat może pomóc (zamiast Zune jest Zune HD, ponoć stopień wyżej):

http://forum.mp3store.pl/topic/83151-x1050-sflo2-touch4g-zune-hd-imod-cowon-j3/

 

Co do dysku, to w przypadku Zune nigdy nie miałem najmniejszych problemów, w iPodzie czasami daje o sobie znać jego powolność. Formaty przyjmowane przez Zune, to tylko wma pro, wma, mp3, aac oraz audible.

A kabel musi być od MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ITouch'y 2G gra trochę chlodniej od 4G ktory jest w "miarę" neutralny.

Osobiście planuje przejście z 2G 32GB na 4G 64GB i to głównie za sprawą dźwięku, pjemność jest 2-go rzędnna sprawą.

 

Jeśli dodatkowo odtwarzacz ma być dla ciebie multifunkcyjny, czyli też filmy, net i zdjęcia oraz gry i książki to raczej polecam iTouch'a.

Natomiast co do EQ to lepszego niż w ROCKboxsie nie widziałem i mojego drugiego iPoda 5g mam wysterowanego na EQ dokładnie tak jak chce dla słuchawek i bynajmniej nie gra on wtedy chłodno. W dodatku odtwarzanie FLAC i praktycznie wszystkich innych formatów to zawsze dodatkowy PLUS.

 

Co do MS ZUNE to nie można powiedzieć że go testowałem lub odsłuchiwałem, bardziej "macałem" i po tym jak szybko kilka piosenek puściłem [mp3 320kb/s] iPod zdecydowanie grał lepiej. O ergonimi oprogramowania w nim się za to wole nie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do MS ZUNE to nie można powiedzieć że go testowałem lub odsłuchiwałem, bardziej "macałem" i po tym jak szybko kilka piosenek puściłem [mp3 320kb/s] iPod zdecydowanie grał lepiej. O ergonimi oprogramowania w nim się za to wole nie wypowiadać.

 

Pisz pisz chetnie poczytamy, bo tez myslałem o ZUNE.

Miałem T4G nie przemawiaja do mnie ta "zabawka" wole player bez tylu zbednych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jednak autor wątku był jednak zainteresowany iTouch'em to znalazłem przypadkiem 3G 64GB za śmieszne pieniądze bo 350zł ;) .

Ciekawe z ile czasu 4G 64GB będzie można dorwać w tej cenie :huh: ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam T4G ? Myslałem że ja mam tylko takie wrażenie ale widac nie. Mini jest dosc podobny do T4G ma RB i co istotne nie ma ekranu taczki, zwykły clickwheel i zwykł ekran:) dla mnie to akurat zalety.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności