Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki ''Na Zewnątrz" do 700-800zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Piszę ten temat, gdyż szukam pomocy u bardziej doświadczonych audiofilów.

Mam w kieszeni około 800 zł, tak, nie jest to jakaś porażająca suma, ale myślę, że za nią znajdę już coś porządnego :)

Szukam słuchawek, które będą ładnie się prezentować, muszą być małe, żeby chodzić z nimi po mieście, oraz oczywiście dobrze grać, gdyż jestem dość wyczulony na dźwięk.

Oczekuję głębokiego, dobrego basu, dobrych środków, oraz nie piszczących, łagodnych gór. Słucham m.innymi Rapu, trochę rocka, jakiś mixów, co wpadnie w ucho...

btw. Widziałem troszkę tematów i widzę mnóstwo sprzecznych opinii, Początkowo chciałem kupić Beats Solo HD, ale po dziesiątkach tematów, w których piszecie, że płaci się za firmę, oraz że nie są warte nawet połowy swojej ceny, chyba sb je odpuszczę, lecz poszukuję designu powalającego jak w poczciwych Beatsach.

Myślałem również nad Audio-Technica ATH-ES7,

Pomóżcie, podeślijcie wasze propozycje słuchawek :)

 

PS. Tak się jeszcze przy okazji zastanawiam, jakby nie wypaliło z słuchawkami nad zestawem głośników 5.1 Genius Sw-Hf5.1 6000, Co o nim sądzicie?

 

Dziękuję, liczę na szybkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności