Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zestaw do 2000 zl


rerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziesz tak szukał bez słuchania to bedziesz tylko szukał i szukał, kupisz i tyle. Ale czy bedziesz miał tyle zabawy radości z słuchania ?

 

Jak zaryzykujesz kupisz byc moze trafisz to co ci sie podoba.

Ja TSy kupiłem jako pierwszy na forum, troche poczytałęm na forach anglo jenzycznych i zaryzykowałem bo poczułem żę to moze byc to, i własciwie trawiłem to jest TO.

 

Kup wygrzej poznaj posłuchaj zostaw albo sprzedaj. Wyciągnij wnioski i wróc na poczatek tej lini:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retter6, miałeś okazję odsłuchu akg k550? Jak grają w porównaniu do takstar'ów?Słuchałem k550 jakieś 15 minut w sklepie i jeżeli brać pod uwagę pierwsze wrażenie to bardzo podobały mi się skrzypce, damski wokal i ten punktowy bas. W takstarach jest podobnie/lepiej/gorzej? Zdaję sobie sprawę, że różnica cen jest duża ale czy akg grają o tyle lepiej od takstarów o ile są od nich droższe? Różnica w budowie (otwarte/zamknięte) jest bez znaczenia, proszę tylko o porównanie dźwięku.

Edytowane przez japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polubiłem bardzo brzmienie Beyerdynamiców. Mam zamknięte 770ki i otwarte 990. Słucham głównie z Cowona X7 przez pro-jecta head box II.

K550 słuchałem krótko, ale też mnie poruszyły. Są łatwe do napędzenia, więc nie potrzebne było by mocne źródło. Czekam na 551 żeby pomacać i może zagoszczą u mnie jako świetne portable. Chociaż obawiam się o jakość kabla.

 

Wysyłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1000 to chyba przekraczają już same Twój budżet :-)

Słuchałem ATH z wyższej półki wybierając zamknięte i odsłu****ąc DT770. Tamten model kosztował właśnie około 2K. ATH była bardzo lekka, przestrzenna, ale brak mi było trochę mięcha. Może to kwestia źródła, ale wzmak był jakiś niezły a ATH ma niską impedancję, więc chyba dużo im nie trzeba mocy.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dzisiaj w iSpocie ciekawych słuchawek - Ferrari by Logic3 R200, odtwarzaczem był poczciwy Clip+. Bardzo przypadły mi do gustu. Wiem że na pewno w tej samej cenie (coś koło 1000) są lepsze, ale nie słuchałem wyższych modeli czy to akg czy sennków czy innych producentów, słucham tego co wpadnie pod rękę. Ale może Tobie też się spodobają ;) Fajnie by mieć słuchawki z logo Ferrari, tak sobie myślę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam, ale jeśli bym teraz miał wydać 2000 zł na sprzęt do odsłuchu to wziąłbym coś marantza/denona, do tego dołożyłbym jakieś słuchawki ( ja bym chyba celował w coś pokroju hd 598 ), ale to takie tylko zdanie audiofila, który rynku i zasad nim panujących dobrze nie zna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności