Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ryankgb napisał:

 

29$ więc to połowa ceny MTW100.. 

Nie chce ktoś kupić MTW100? 😆

Grabisz sobie całkiem nieźle.

Będziesz zmuszony przemieszczać się po mieście kanałami 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ryankgb napisał:

Nie słuchałem Blitzwolf, ale nie sądzę, że coś do 100$ z tws je pobije. Mam ciary jak ich słucham, a bas mnie tak totalnie zaskoczył, że nie mogę wyjść z podziwu. No i to super strojenie! To będą moje główne TWS, wziąłem je tylko na chwilę wstępnie posłuchać i nie potrafię ich odłożyć.

az ciekaw ich jestem bo wlasnie sa w cenie blitzwolfów a bf to wlasnie vki z mega fajnym basem  wrecz wlasnie opinie ze nie ma lepszych i tez ich z uszu wyjac nie moge. (tutaj sa 2xDD)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xtremesystems napisał:

az ciekaw ich jestem bo wlasnie sa w cenie blitzwolfów a bf to wlasnie vki z mega fajnym basem  wrecz wlasnie opinie ze nie ma lepszych i tez ich z uszu wyjac nie moge. (tutaj sa 2xDD)
 

 

Jak masz opcję na tanią wysyłkę to jak chcesz możesz podesłać mi je to zweryfikuję różnice :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xtremesystems napisał:

pomsle pomysle. a ty gdzies z okolic lodzi nie jestes?

 

Tarnów. W razie gdyby ktoś był z okolic i chciał sobie porównać z czymś osobiście albo posłuchać to priv żeby tutaj nie robić offtop'a ;) 

 

Zastanawiam się co oni wsadzili za elektronikę do środka bo są piekielnie mocne i głośne, a przy tym nie ma zniekształceń. Chciałem sprawdzić wzmacniacz w nich i nie dałem rady przekroczyć 70% na skali (a to z trudem i to tylko na chwilę), ale tylko ze względu na poziom decybeli - zniekształceń brak. Ciekawe jak będzie z baterią bo na papierze nie jest zbyt potężna, zobaczymy ile pograją na ładowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ryankgb napisał:

Dynamik, nowy wymysł KZ o nazwie "XUN".

One tylko 2 godziny pracują na ładowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

Podobno :D Sprawdzę to i dam znać z zegarkiem w ręku ;)

Bo jak tak to odpadają, trochę śmieszny czas pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem w internetach i rzeczywiście grają ok 2 godzin. Kilku testerów to potwierdza, więc przestały mnie interesować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chico99 napisał:

Te KZ-y grają tylko 2h?

 

8 minut temu, marco-polo napisał:

to lipton jak tylko 2 h

Niestety tak, więc nawet dźwięk nie skusi mnie do zakupu. I jak BT20S @chico99się sprawuje? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jaro54 napisał:

 

Niestety tak, więc nawet dźwięk nie skusi mnie do zakupu. I jak BT20S @chico99się sprawuje? 

 

42 minuty temu, chico99 napisał:

Te KZ-y grają tylko 2h?

Nareszcie jakiś producent pomyślał o zdrowiu naszych uszu ...

Szklankę trza mieć do połowy pełną 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A straty nerw jak w połowie drugiego albumu usłyszysz zamiast muzyki "Battery low" nie uwzględniasz? 

 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chico99 napisał:

 

Super. O dobrej ergonomii już pisałem. Fajnie też grają. W tej cenie to prawdziwa okazja.

@Jaro54, znalazłem te adaptery mmcx na 2-pin. Mam teraz komplet.:)

 

To ten kabelek w nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, chico99 napisał:

 

I kto to mówi?! Narzekałeś, że senki za krótko grają ...:D

Musiałem sobie jakoś skompensować ich niekompatybilność z moimi uszami ...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Jako, że moje TRN V90 padły (lewa słuchawka po około 30 minutach grania staje się dużo cichsza od prawej) szukam zastępstwa. 

 

V90 mi odpowiadały, ale zastanawiam się, czy do 70 $ znajdę coś wyraźnie lepszego?

Słucham głównie rocka wszelkiej maści: Radiohead, QOTSA, Kasabian, Muse, Arctic Monkeys, Led Zeppelin itd., ale też Massive Attack, Daft Punk i Archive i podobne. 

 

Czytałem recenzje @ryankgb i zastanawiam się nad KZ ZSX (zastanawiałem się nad nimi też podczas zakupu TRNów), KBear KB04, albo droższymi Kbear Diamond.

Warto dopłacać do Diamondów? 

A może znajdę coś lepszego do tych 70$?

Edytowane przez mikusiek_32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mikusiek_32 napisał:

Cześć. 

Jako, że moje TRN V90 padły (lewa słuchawka po około 30 minutach grania staje się dużo cichsza od prawej) szukam zastępstwa. 

 

V90 mi odpowiadały, ale zastanawiam się, czy do 70 $ znajdę coś wyraźnie lepszego?

Słucham głównie rocka wszelkiej maści: Radiohead, QOTSA, Kasabian, Muse, Arctic Monkeys, Led Zeppelin itd., ale też Massive Attack, Daft Punk i Archive i podobne. 

 

Czytałem recenzje @ryankgb i zastanawiam się nad KZ ZSX (zastanawiałem się nad nimi też podczas zakupu TRNów), KBear KB04, albo droższymi Kbear Diamond.

Warto dopłacać do Diamondów? 

A może znajdę coś lepszego do tych 70$?

Jak czytałem wątek na head-fi o chińskich dokanałówkach to natknąłem się na kilka wpisów o wilgoci, która się zbiera w V80, V90 oraz BA5 i powoduje znaczny spadek głośności. U nas co prawda jest sucho i 30 minut to dość krótki czas, ale zawsze warto sprawdzić.


Ja KBear KB04 będę miał dziś/jutro, ale nie mam za bardzo do czego porównać, bo nie słuchałem żadnych słuchawek, które wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

Nowe iBasso za 79$. Czy zaorają wszystko do 100$? Bardzo możliwe.

https://audio123reviews.com/2020/06/04/ibasso-it00/

 

 

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności