Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tego basu głownie mi w nich brakuje, w szczególności jeśli przesiadam się z AKG 518.

No nic zostaje czekać na ZS3 mam nadzieje że do 2 tygodni dotrą do mnie:)

A kiedy zamawiałeś? Teraz do 1-5 lutego (różnie w różnych sklepach) Nowy Księżycowy rok. Jeśli nie wyszły z Chin to licz od jakiegoś 5 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluję na jakieś słuchawki "pchełki"(takie dokanałowe) z alie.

To będzie mój w ogóle pierwszy zakup tam, wolałbym celować w już znane, przetestowane modele a nie eksperymentować.

 

Mam bardzo eklektyczny gust, jednak lubię gdy słuchawki mają dobry bass gdy słucham rapu, muzyki elektronicznej, rocka, metalu.

Design bez znaczenia, dźwięk to priorytet zaraz obok niezniszczalności (chciałoby się :ph34r:)

 

Moje źródło to ipod classic 6g z rockboxem lub lapek z integrą.

Posiadam CALe, bez recablingu i lubię ich brzmienie. (Chociaż grzeją prze strasznie)

 

Co aktualnie jest warte uwagi tak do około 15 dolarów?

Edytowane przez devilx997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie tego basu głownie mi w nich brakuje, w szczególności jeśli przesiadam się z AKG 518.

No nic zostaje czekać na ZS3 mam nadzieje że do 2 tygodni dotrą do mnie:)

A kiedy zamawiałeś? Teraz do 1-5 lutego (różnie w różnych sklepach) Nowy Księżycowy rok. Jeśli nie wyszły z Chin to licz od jakiegoś 5 lutego

 

Przesyłka została wysłana 23 stycznia, więc mogła nie opuścić Chin....

Edytowane przez gringothc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axgio Sprint (thx Perul !).

Trochę tłuściutkie słuchaweczki BT. Mimo wszystko jakoś wlazły w ucho. Granie po BT poprawne. Raczej do słuchania na wyjścia niż do kontemplacji dźwięku w domu. Takie trochę "sztuczne" granie, łagodne ale dociążone). Jak wyłażę z pokoju do kuchni to już sygnał gubią (z AK300). Trzaski przy zmianie utworów (z jednej płyty na drugą).

W jakiejś promocyjnej cenie zakup raczej dobry. Raczej nie jako jedyne doki na zewnątrz.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka które znalazłem w opiniach na forum:

Takstar Hi-1200

Rock Zircon

VJJB K4S

EINSEAR T2

Tych ostatnich nie znam, Zircony możesz śmiało skreślić, a dorzucić do listy ZhiYin Z2000 (wersja bez odpinanego kabla).

 

Takstary są najcieplejsze i z najbardziej podbitym basem. Z X2 potrafią trochę mulić, ale też kwestia muzyki.

VJJB, to klasyczne V - podbity bas i góra, dość jasne. Nie polecam z X2 jeśli masz fw 7.0 (na 6.0 jest fajnie).

ZhiYin są z nich najrówniejsze, choć bas mają całkiem konkretny. Chyba ogólnie moje ulubione doki do 30 dolarów.

 

No i teraz dużo osób choruje na KZ ZST, które delikatnie przekraczają budżet, ale ich też nie miałem, więc nie wiem jak się zgrają z xDuoo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka które znalazłem w opiniach na forum:

Takstar Hi-1200

Rock Zircon

VJJB K4S

EINSEAR T2

No i teraz dużo osób choruje na KZ ZST, które delikatnie przekraczają budżet, ale ich też nie miałem, więc nie wiem jak się zgrają z xDuoo.

 

na gearbest są po 12,99$ więc jak mogą przekraczać budżet 15$?

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem na początku stycznia i już były w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności