Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść. Przewaliłem pewnie i dziesiątki tanich doków z Chin - cena graniczna, to moim zdaniem 8 dolarów. Poniżej wszystko cechowało się szybko męczącym dźwiękiem, nawet jak na pierwszy rzut ucha było nieźle.

Oczywiście cena 10 czy 15 dolarów nie gwarantuje udanego zakupu, ale 3 dolce gwarantują zakup zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doszły do mnie słuchawki

http://m.aliexpress.com/item/2055043657.html?sk=bm2aeAra%3ABi6aaYjUn&PID=4003003&cpt=1419273797925&cv=11032041&dl_target_url=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2FGK-LPS-music-headphones-foldable-headset-computer-headset-high-end-mobile-computer-headset-comfortable-to-wear%2F2055043657.html&productId=2055043657&aff_platform=aaf&cn=002&productSubject=GK-LPS-music-headphones-foldable-headset-computer-headset-high-end-mobile-computer-headset-comfortable-to-wear&URL=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2FGK-LPS-music-headphones-foldable-headset-computer-headset-high-end-mobile-computer-headset-comfortable-to-wear%2F2055043657.html&dp=pgkrku56m1ii&af=4003003&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

 

Przyszły solidnie zapakowane w karton, w środku miłe zaskoczenie - ładne, twarde etui.

133d12b924cfcd16e3428adc14abd414.jpg

 

W środku dwa kabelki - jeden z mikrofonem w kevlarowym oplocie, drugi w twardej izolacji bez pilota. Co do jakości nie mam co im zarzucić.

 

Słuchawki :

29986ba7121b70951571b9c927de9afa.jpg

 

Jak widać, wyglądają ładnie i porządnie, jakość użytych materiałów jest zdumiewająca jak na tą cene, twardy, matowy plastik, metalowe wstawki, muszle trzymane są również na metalowym stelażu, skóra na padach jest mięciutka i bardzo przyjemna w dotyku.

219628efbdbf1c633d0e581a95305aaf.jpg

 

Ogólnie jest pod wysokim wrażeniem wykonania i jakości, za 110zł otrzymujemy porządne sprawiające wrażenie wytrzymałych słuchawek.

 

Wrażenia z odsłuchu opiszę po wygrzaniu i adaptacji słuchu, na pierwszy rzut ucha są to basowo średniowicowe słuchawki, z basem mocnym i miękkim lecz nie tłumacym reszty pasm, wysokie tony są poprawne lecz wydają się delikatnie schowane (może mam takie wrażenie, bo odnoszę się chociażby do dt990 pro) separacja jest dobra, scena jest bardziej szeroka niż głęboka, ale dźwięk jest dosyć blisko słuchacza, wokale męskie wydają się delikatnie dudniące.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako że to moja pierwsza wypowiedź na tym forum, witam serdecznie.

Mieliście może doświadczenie z chińskimi słuchawkami all in one? Szukam takiego cuda dla 9 letniej córki, zależy mi na czytniku kart, radiu i bluetooth i oczywiście słuchawek w wersji nausznej. Przerzuciłem już kilkadziesiąt stron na alliexpress i nadal nie mogę znaleźć tego co trzeba. Zależy mi na możliwie dobrej jakości w cenie do 30$, doszedłem do wniosku że egzemplarze wyposażone w port micro usb i bt 4.0 powinny być ogólnie lepiej wykonane. Przy zakupach poniżej 10$ nie mam obaw zaryzykować zakupu na oko, jednak utopić 30$ już nie za bardzo bym chciał. Trafiliście może, choćby przez przypadek na jakąś "zaufaną" markę takich kombajnów? Myślę o czymś takim http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-hi-fi-Surround-Sound-Noise-Canceling-B-01-Wireless-Stereo-Foldable-Bluetooth-Headphone-With/32219449375.html lub takim http://www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Wireless-Stereo-Headphone-With-Microphone-TF-Card-Player-FM-Radio-Folding-leather-earmuffs-White/32247791260.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że jesteś ignorantem. W Polsce za te kilkanaście dolarów (dajmy na to 45-50zł) można kupić w miarę fajne, dobrze grające słuchawki, jak np.: Rocking Residence RR260. Problem w tym, że te chińskie kombajny wydają mi się właśnie próbą zwrócenia na siebie uwagi, bo mają wszystko. Jak to gra raczej Ci nikt nie powie, bo pewnie mało kto posiada takie cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję jakichś tanich doków z przeznaczeniem do biegania.

Dotychczas miałem te :

PHILIPS SHE9501

 

i sobie je bardzo chwaliłem pod względem dźwięku, gorzej z wytrzymałością :).

Kupiłbym te same, ale są trudno dostępne a jak już to po ok 70 zł, a to trochę zbyt dużo.

 

Dostanę jakieś fajne solidne doki z chin do 50 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałe do 50zł to raczej cięzko, szczególnie, że teraz dolar drogi... Ale za ok. 70zł dostaniesz Moxpady X3 (pierwszy lepszy link). Dzwięk jak najbardziej ok, są wytrzymałe, mają odczepiany kabel z majkiem (1-przyciskowy, odbierzesz/zakończysz połączenie, zmienisz utwór). W zestawie z tego co pamiętam są 3 pary tipsów (S,M,L), oraz 1x Bi-flange & Tri-flange, sztywne etui, przejściówkę OMTP/CTIA do różnych typów telefonów (domyślnie działają z telefonami z gniazdami w standardzie CTIA). Dzięki sztywnym ale giętkim prowadnicom można je nosić OTE lub zwyczajnie. Używałem ich m.in. do biegania i byłem więcej niż zadowolony ;). Jak to 50zł jest graniczne to ciekawe są jeszcze MAYA S6. Tylko z tymi nie miałem styczności. Musisz się już zagłębić w temat ''własnoręcznie'' :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś Awei ?

 

z tego co czytałem, to te moje philipsy to jednak nie grały zbyt dobrze a mi mocno apsowały, więc nawet jak weznę coś porównywalnego to będę zadowolony.

 

ps. nie jestem zbyt wymagający, a słuchawki mają służyć tylko do biegania - podpięte pod mp3, które też dość fajnie gra - creative muvo

Edytowane przez Kolizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie będą grały z telefonem w niczym nie przeszkadza. Z Awei to miałem model ES800m, Niby wykonanie bdb ale u mnie pograły ok. 2 tygodnie po czym padł kabel zaraz przy wtyku jack ( zaczął przerywać ). Do biegania bierz coś w wtykiem pod kątem 75/90 stopni, wtedy kabel nie jest tak narażony na uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności