Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy warto zaoszczędzić te 30-40 zł. Podrób PX100 jest masa.

A dźwiękowo i tak bardziej mi przypasowały Somic MH438 (też ciepłe i basowe) ;) Tylko trochę gorzej wykonane od Senków, bo miejsca w których słuchawki się składają lubią sobie potrzeszczeć (pewnie WD40 rozwiązuje sprawę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane, że to ssłuchawki Sennheisera, nie dało Ci to do myślenia?

 

Wysłałem wiadomość do sprzedawcy z pytaniem czy są oryginalne i odpisał: "HI, friend, yes, it's original". Czyżby aż tak kręcili wałki?:>

 

 

Nie wiem czy warto zaoszczędzić te 30-40 zł. Podrób PX100 jest masa.

A dźwiękowo i tak bardziej mi przypasowały Somic MH438 (też ciepłe i basowe) ;) Tylko trochę gorzej wykonane od Senków, bo miejsca w których słuchawki się składają lubią sobie potrzeszczeć (pewnie WD40 rozwiązuje sprawę).

 

ew na Amazonie (co prawda bez regulacji dźwięku i mikrofonu) latają po 40$ z darmową przesyłką (z regulacją - ponad 70$)..

 

a te Somici troche za duże :> szukam czegoś o rozmiarze Koss Porta Pro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 zł z przesyłką (a można taniej na Aliexpress czy u agentów Taobao, nie wiem skąd takie ceny na Amazonie):

http://www.hongkongeek.com/en/headphones-and-speakers/2140-stereo-hifi-music-headphone-somic-mh438.html

 

I rozmiarowo, to o nie są duże. Takie porównanie z Senkami PX200:

WP_20140211_012.jpg

 

Ale możesz po prostu kupić na Alledrogo PX100 II po 170 zł. Wolałbym dopłacić niż ryzykować podróbę z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Somic - właśnie szukam czegoś co przylegałoby do głowy (póki co niedoścignione są KPP). Niestety skoro są otwarte, to dzielą również bolączkę Kossów - praktycznie zero tłumienia, na ulicy volume max, a o jeździe rowerem zapomnij :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie do głośnego miasta się nie nadają. U siebie mogę chodzić bez większych problemów. Wygoda też niezła, daję radę wytrzymać w nich 2 godziny, co w moim przypadku jest dużo jak na nauszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem czy wygodniejsze, bo dla mnie wszystkie pchełki są niewygodne, ale mam coś takiego:

http://dx.com/p/fancier-diy-3-5mm-plug-in-ear-style-earphones-red-black-silver-white-240128#.Uvz7FLSwR50

 

W przeciwieństwie do Awei ciągle żyją, kabel wydaje się trochę solidniejszy i co najważniejsze, po prostu lepiej grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, poszukuje słuchawek do kanałowych do mojej Sansy e270 w okolicach 50-60zl. Miałem wczesniej ep-630 ale się rozleciały. Co możecie polecić z aliexpress, niestety jestem zielony w temacie słuchawek chciałbym uniknąć podrobek. Z gory dzięki pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności