Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

takie połączenie Soena i Lunatic Soul bardzo lubię🙂👍🥇

Miło mi🫡. W ogóle to tę płytę Lunatic Soul mam już ponad dwa lata, a dopiero teraz zdjąłem folię😛

Ale ten Tidal rozleniwia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, deadman42 napisał(a):

Miło mi🫡. W ogóle to tę płytę Lunatic Soul mam już ponad dwa lata, a dopiero teraz zdjąłem folię😛

Ale ten Tidal rozleniwia.

 

Zgadzam się z Tobą Robercie, że streaming potrafi rozleniwiać i gdybym przyjrzał się uważniej swojej płytotece też na pewno natrafiłbym na płyty, których nie rozpakowałem, bo mam je na swojej wirtualnej półce😉

 

23 godziny temu, BearPL napisał(a):

 

image.thumb.png.09c12f76db48da1caeed3f8eda0e9e45.png

 

 

Z @bendezar bardzo lubimy ten kawałek, jak i całą płytę :) Dziękuję, że o nim wspomniałeś🙂👍🥇

 

A z mojej strony drobna dawka pozytywnej energii o poranku w klimatach lat 90... Alanis Morissette, Ironic🎶 :)

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

Z @bendezar bardzo lubimy ten kawałek, jak i całą płytę :) Dziękuję, że o nim wspomniałeś🙂👍🥇

W rzeczy samej!👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem niektórych artystów i ich twórczość "odkrywa się na nowo". Tak mam obecnie z albumem "The Princess" Parova Stelara.

Spotify swego czasu "zaproponował" mi kilka utworów... ale dziś cały album tak mi podszedł, że postanowiłem wracać do domu po pracy pieszo ok. godziny, by odsłuchać go w całości :rolleyes:

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mieć płytę to mieć płytę. Właśnie zniknęło mi w Spotify Dark Jazz Trio. No to słuchamy moich ulubieńców w tym temacie, ale jednak miało być to co powyżej:

 

Jednak streamingi to są dobre do posłuchania ot tak, ale nie ma się co do tego przywiązywać.

Przejrzałem na szybko inne streamingi (co prawda bez logowania się, bo poza jeszcze Deezer nie mam gdzie indziej kont) i wszędzie to samo: ooops. Tyle w temacie zastąpienia własnej kolekcji słuchaniem z netu. Zeby zacytować klasycznie to: c**j, **** i kamieni kupa.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bendezar napisał(a):

W rzeczy samej!👍

😉👍

 

Przy okazji dziękuję Wojciechu za wzmiankę o kawałku Have a Little Faith in Me Billa Frisella, którego sobie z przyjemnością przed chwilą posłuchałem :)

15 godzin temu, greg_jg napisał(a):

Czasem niektórych artystów i ich twórczość "odkrywa się na nowo". Tak mam obecnie z albumem "The Princess" Parova Stelara.

Spotify swego czasu "zaproponował" mi kilka utworów... ale dziś cały album tak mi podszedł, że postanowiłem wracać do domu po pracy pieszo ok. godziny, by odsłuchać go w całości :rolleyes:

 

 

Nie dziwię się Tobie, bo postąpiłbym podobnie😉 Świetny album🥇

 

A u mnie dzisiaj od rana w lekkim zapętleniu... M People, Search For The Hero🎶

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności