Skocz do zawartości

Czy Ten Odtwarzacz Jest Dobrej Jakości Za Taką Cenę? Proszę O Pomoc&#3


Gość kajka_7

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o tym odtwarzaczu -> http://www.mp3sklep.pl/proddetale.php?info=mb4d ? Spodobał mi się, bo ma sporo funkcji i jest niedrogi.. ale nie wiem, czy za taką cenę mam się spodziewać beznadziejnej jakości czy niekoniecznie? A może ktoś ma/miał taki odtwarzacz i może go polecić lub nie? Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakieś oddzielne forum dla no-namów? I nie będziemy tam odpowiadać ? ;)

Ej a wogule mieliscie kiedys ten odtwarzacz w rece i sluchaliscie z niego muzyki ???

Bo takie cos jak mowienie no name bez uzasadnienia jest bez sensu.

Sam sie przekonalem , ze te no name nie sa wcale takie zle i nie psuja sie po 3 dniach jak tu na tym forum czytalem , i nie maja 128 mb zamiast 1 gb i jakosc muzyki tez nie jest taka straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakieś oddzielne forum dla no-namów? I nie będziemy tam odpowiadać ? ;)

Ej a wogule mieliscie kiedys ten odtwarzacz w rece i sluchaliscie z niego muzyki ???

Bo takie cos jak mowienie no name bez uzasadnienia jest bez sensu.

Sam sie przekonalem , ze te no name nie sa wcale takie zle i nie psuja sie po 3 dniach jak tu na tym forum czytalem , i nie maja 128 mb zamiast 1 gb i jakosc muzyki tez nie jest taka straszna.

 

dobra też nie jest a za kilkanaście zeta więcej możesz mieć niezawodny sprzęt, który gra dobrze. A i tego konkretnego modelu nie miałem w ręce ale miałem 10 innych, które wyglądały ientycznie tylko miały inny kolor obudowy i inną "markę" wyrytą na przedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole w tym sklepie sa wszystkie takie same playery:/

 

zadnej nazwy, typowe no name:)

 

przez te odtwarzacze miesza sie wglowie zwyklemu kupujacemu, ja tez mialem przez to problem, bo nie wiedzialem czy kupic sony nw-e003, bo mysle sobie i znana firma i brat ma takowy tylko ze z serii nw-e505 i dziala fajnie i dlugo bateria i duzo muzyki, czy moze kupic zwykly jakis x life 1 gb z radiem:), bo tani i niezle wyglada no i moze nie bedzie taki zly ... na szczescie zagladalem na te forum i wybralem cos pomiedzy znana marka a cena, czyli sanse m240

 

po wypowiedziach uzytkownikow wychodzi ze jest good, a nie jest droga, czekam wlasnie na przesylke, pozniej bede mogl wiecej powiedziec :) ale mysle ze zrobilem dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie słucham płyty Nirvany - In Utero... Pierwszy raz na nowych słuchawkach... brzmi pięknie ;]

 

offtopic!! ,bo nie ma sensu gadać o no-name ;]

 

pozdro dla no-name'owców ;]

 

P.S. Ale iPod shuffle, brzmi gorzej od niejednego no-name'a ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pelno znajomych ktorzy zadowoloeni sa do swoich noname'ow i nieraz testowalem ich sprzeciki np na lekcji wf'u kiedy ja mam wolne:/Wieszkosc graja tragicznie dzialaja tragicznie i chyba faktycznie nie ma sensu sie zaglebiac w temat tych odtwarzaczy przyzwyczajony do jakosci tandemy t10+ep-630 nigdy wiecej nie dotkne jakiegos noname'a ktory gra cicho gra zle plytko zero dynamiki...istny zal...a iPody...hmmmm jestem zrazony do sprzetu spod znaku jabluszka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech czepiacie się ;) No-namy nie są takie złe. Porównajcie sobie przykładowo jakiś kawałek mp3 o bt 128 na no-namie i iRiverze bez grzebania przy equalizerze i na normal. I co słychać jakąś różnicę? :D;) Troszkę inaczej wygląda to na srs i przy bt 320 ale kto by się takimi ******łami przejmował ;)

 

Perzy okazji trochę przeginacie z cenzurą żeby słowo "pi**doły" mi gwiazdkowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech czepiacie się ;) No-namy nie są takie złe. Porównajcie sobie przykładowo jakiś kawałek mp3 o bt 128 na no-namie i iRiverze bez grzebania przy equalizerze i na normal. I co słychać jakąś różnicę? :D;) Troszkę inaczej wygląda to na srs i przy bt 320 ale kto by się takimi ******łami przejmował ;)

 

Perzy okazji trochę przeginacie z cenzurą żeby słowo "pi**doły" mi gwiazdkowało?

 

A skoro nie słychać różnicy - to po co przepłacać?:) ... Zamiast odpowiadać na setki pytań w stylu 'co kupić?:)' to może napiszmy dużymi literami: NONAME is the best:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz szukać ? Takie tematy były wałkowane setki razy.

 

Myśle że Sansa spełni Twoje oczekiwania, a już całkowicie spełni je iRiver...

 

znalazłam taką Sansę na allegro -> http://www.allegro.pl/item126204946_sandis...4_1gb_c140.html ale bez radia niestety ;/

 

proszę Was o pomoc, bo się na tym kompletnie nie znam i nie chcę kupić jakiegos syfu ;P w każdym razie dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item124439979_mp3_na...3_fm_radio.html tu masz sanse 2giga i radio - lepsze to od wszystkich nonameow razem wziętych. Ale i tak proponowałbym: zrezygnowanie z radia wtedy Iriver T30 będzie idealny i mieści się w podanej kwocie; lub dozbieranie jeszcze stówy za 350 można już dostać T10 US z radiem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to po co Ci tak naprawdę radio. To nie jest główne zadanie playera. On ma MP3 odtwarzać. Ja też chciałem playera z radiem. Ale teraz już wiem że gdybym radia nie miał to wcale nie byłaby wielka różnica, bo słuchałem go może ze 3 razy. Ale to tylko moje zdanie. Wg mnie powinienes brać T30 (iRiver, nie Mpower oczywiście :D ) refurba z Allegro. na pewno bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to na pewno jest pare osob, ktore chca z niego korzystac gdyz lubia wiedziec co sie na swiecie dzieje :) nie koniecznie zeby muzyki sluchac wiec na pewno dodatkowa opcja w mp3 playerze jaka jest radio nikomu nie zaszkodzi. Fakt faktem jesli komus na tym nie zalezy nie ma sensu przeplacac jesli wiarze sie to z dodatkowymi kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności