Skocz do zawartości

Wzmacniacz do telefonu i laptopa


Jarek81

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Maxell Retro DJ i Nokie x2 + laptop Samsung r700. Do kompletu planuje kupić wzmacniacz, myślałem o MXM lub Fio e11 tak by wycisnąć coś z odtwarzaczy. Wzmacniacz ma być uniwersalny bo mogę zmienić telefon lub kupić inne słuchawki (na razie planuje Panasonic RP-HTF600). Nokia i Maxwelle są dość głośne a mi chodzi o poprawę jakości za około 200 - 300zł. Do laptopa w przyszłości kupie jakąś kartę dźwiękową więc i tam można będzie podłączyć wzmacniacz.

 

Nie znam się w tym temacie więc czy możecie mi pomóc co wybrać i czy w ogóle wzmacniacz mi coś wniesie do sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz używać zestawu przenośnie to ciężko wyobrazić mi sobie, jak MXM'a będzie nosił. Najpopularniejszy jest ten MXM w obudowie Hammonda i wcale to nie jest małe. Przede wszystkim jest gruby, więc w kieszeni go nie zmieścisz. Ja bym polecał E6 lub E11, bo mają gotowe rozwiązanie do użytku mobilnego (silikonowa opaska lub klips). Te dwa produktu w moim odczuciu znacznie lepiej się sprawdzą. Ja używam iModa od Forzy właśnie w połączeniu z E11 i sobie chwalę ten zestaw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć od razu kartę dźwiękową do laptopa + wzmacniacz i wzmacniacz do komórki - E7

Jak tylko wzmacniacz, ale trochę lepszy to E11

 

MxM grał gorzej od mojego starego Mikroforum608 ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc na dniach chyba kupie Fiio E7 jeszcze tylko jak tam jest z ewentualną wymianą baterii gdy się starą zajedzie?

Słucham audio dość sporo więc do telefonu mam czasami zapasową baterie a to bateria w wzmacniaczu wyrobi się za np: rok i co dalej?

Tak czy siak wymienia się to jakoś?

 

No i mam Fiio E7, właśnie się ładuje a muzyczka leci rewelacyjna :) Dzięki za pomoc :)

Teraz jeszcze jestem ciekawy do czego służy takie coś - FiiO L7 lineout dock for E7, gość w sklepie powiedział że to mi nie będzie potrzebne więc po co to robią?

Gdzie można kupić bransoletkę łączącą wzmacniacz z telefonem?

Edytowane przez Jarek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten line out dock to adapter do wyjścia liniowego, które może się przydać do podłączenia głośników aktywnych, albo innego wzmacniacza - sygnał bez przeróbek, którym ma zająć się inny wzmacniacz.

 

Opaski nie są zbyt wygodne i nie wiem gdzie można je dostać. Pewnie E-bay. Nie miałeś ich w zestawie?

Jakbyś potrzebował ciekawej alternatywy to zajrzyj tutaj: http://forum.mp3store.pl/topic/92534-jak-umocowac-wzmacniacz-na-dap-ie/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności