Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjeciu tak gorzej to wyglada w realu.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj akurat byłem w saturnie i słuchałem kilku słuchawek, min. sony zx300, jeszcze jakiś tańszych sony, akg k402, jakieś pioniery, hd202 i kiedys hd201, jeszcze jakieś senki seri hd2xx. Z tego co słuchałem zupełnie nic nie pasowało. Słuchałem 3W, Bathory, Dimmu Borgir, Behemoth i LP - źródło Clip+ z RB. Z wyżej wymienionych najlepiej jednak brzmiały ten zx300, ale to dalej nie to. Słabo leżą na głowie i dzwięk jest średni.

Myślę że maxelle z tego będą najlepsze. Jeszcze może uda ci się znaleźć htx7 też ponoć dobrze grają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajcik moj kolega ma zx 300 ja mam maxellki i uwierz ze nie ma porownania. 80zl to zbyt nalo jak na te sluchawki.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli które mam kupić? Określcie się jasno, bo jeden mówi Sony, drugi Maxell a trzeci Philips. Nie mam możliwości posłuchania poszczególnych słuchawek, objechałem wszystkie sklepy w promieniu 30 km z słuchawkami i nic ciekawego nie znalazłem. Liczę tylko na wasze opinie i zdania, odpisujcie szybko i w miarę zgodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 do Maxelli (bo tak ;) ) , ewentualnie Renkforce CD-340 - podobna klasa grania, tylko charakterystyka inna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak: słuchałem na nich rocka, metalu i hh (eldo, grammatik). Nie walą basem. Ceniłem je za fajną górę i bas który był kiedy i gdzie trzeba z odpowiednią mocą nie zalewając reszty pasma. Jak go lekko podkręcisz powinno ci w dubstepie basu starczyć (chyba, że bassheadem jesteś). Kabel jest prosty i solidny. Ja ich używałem tylko na zewnątrz. Dobrze tłumią, nie są ogromne i fajnie wyglądają :) A pałąk jest elastyczny i nie pęknie jak je do plecaka wrzucisz:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówiłeś daker to... dobrze zrobiłes sam już na nie czekam, wczoraj zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności