Skocz do zawartości

Sennheiser Momentum


zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/1910-sennheiser-momentum-m2-aei

Test Nowych Momentum

"Drugą najważniejszą zmianą jest obicie padów. Przeprojektowane poduchy mają poprawiać dopasowanie nauszników do głowy użytkownika i tym samym poprawiać brzmienie. Swoją drogą, to ciekawe, że akurat w tym elemencie niemieccy konstruktorzy ujrzeli szansę na poprawę walorów sonicznych swoich słuchawek."

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem o krok od zdecydowania się na nowe momentum w wersji wireless, jednak ciągle walcze ze sobą, bo te 1600zł to mocno absurdalna kwota :) może ktoś mi pomożę czy:
-można gdzieś na śląsku (najlepiej w Katosach) je przymierzyć? mogą być kablowe - chce tylko zobaczyć czy muszla ma odp. rozmiar dla mojego ucha i ogólnie nie gniotą dużych głów.

-da się do nich dokupić welurowe pady? nigdzie znaleźć nie mogę, a ta fota: http://www.legitreviews.com/wp-content/uploads/2015/01/Sennheiser-MOMENTUM-2.jpg - troche mi miesza bo juz sam nie wiem czy to welury czy ta gra światłą.

-są jakieś inne sensowne (w sensie równie dobre, a tańsze :P ) alternatywy? bezprzewodowe, z mikrofonem i z NC. robiłyby za uniwersale - muzyka, filmy, gry (także po sieci) + podróże luftwaffe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe Momentumy w wersji przewodowej. Wygoda poprawiona, troszkę większe muszle i więcej miejsca na ucho. Pady z lepszego materiału, miękkie, gąbka z pamięcią. Welurów do nich nie widziałem, a słuchawki z twojego linku to wersja on ear. Kabelek jest słaby w wersji przewodowej, nawet bardzo.

 

Wrażenia akustyczne na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale czy warto zmieniać z wersji MK I na MK II ? Miałeś duże Momki. Czy czujesz,że jest lepiej ?

 

Co do odsłuchu...można zajrzeć do Saturna. Stare Momki tam odsłuchiwałem przed zakupem.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie rozważam kupno MOE wireless. Jestem w 90% zdecydowany na kupno, ale niestety tymczasowo wycofali ze sprzedaży z powodu jakiś problemów z komunikacją bluetooth w zatłoczonych miejscach :blink: . Wycofali je pod koniec kwietnia i do dzisiaj cisza. Jak nie wyjdzie to kupię prawdopodobnie wersję z kablem, czy ktoś kto posiada mógłby porównać do HD-25? (moje aktualne słuchawki portable).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Pozwolę sie podłączyć pod temat, bo podobnie chce kupić te słuchawki.

Na oficjalnej stronie ich brak, na niektórych serwisach są dostępne, w krajach jak Francja czy UK brak. Czy problem z BT został naprawiony?

Na stronie Sennheisera widać nowy manual z lipca wiec moze naprawili?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie został jeszcze naprawiony, na razie brak info. W tych serwisach, w których są dostępne to najczęściej błąd (jak zamówisz to dopiero się ogarną, że nie ma ich), albo egzemplarze nieodesłane do Sennheisera. Nie polecam tam kupować, w końcu nie bez powodu je wycofali. Trzeba się uzbroić w cierpliwość :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja kupiłem swoje w Audiomagic,sporo przepłacając(frajer :angry: ).

Od początku były problemy z łącznością bluetooth. Aż któregoś pieknego dnia owa łączność

poległa.Oddałem do serwisu,gdzie dowiedziałem się że na dzień dzisiejszy nie mają części ani

egzemplarza na wymianę.Proponują poczekać do połowy pażdziernika,kiedy to ma być dostawa

od producenta,modeli z nowym modułem bluetooth(udoskonalonym).Wiec czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności