Skocz do zawartości

Test Cowon Iaudio G3


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Przenośne odtwarzacze mp3 już na dobre zadomowiły się na naszym rodzimym rynku. Nikogo nie dziwi to, że półki supermarketów wyładowane są małymi pudełeczkami grającymi, które są przedmiotem pożądania nie jednego miłośnika muzyki. Firmy oferujące odtwarzacze mp3 prześcigają się w promowaniu nowych modeli. Dynamicznie rozwijający się rynek tej branży jest tak duży, że klientowi bardzo trudno jest wybrać z takiego wielkiego wora odtwarzacz, który spełniałby jego oczekiwania. A wybór jest naprawdę ogromny. W magazynach zalegają kilogramy chińskiej tandety imitującej firmowy sprzęt, które wyglądem nie odbiegają od drogich oryginałów. Zdezorientowany klient postawiony zostaje przed nie lada wyborem. Ja postaram się mu go ułatwić testując odtwarzacz mp3 firmy Cowon iAudio G3.

 

 

Na rynku aż roi się od odtwarzaczy potrafiących wyświetlać filmy, przeglądać zdjęcia i gromadzić dziesiątki gigabajtów muzyki. Nikt już nie zachwyca się zwykłymi odtwarzaczami mp3, gdy wszyscy wokół rozmawiają o odtwarzaczach "mp4" (btw, co za kretyn wymyślił taką nazwę?). Co jednak, gdy ktoś pragnie mieć, małego, prostego, playera, umożliwiającego przede wszystkim słuchanie ulubionej muzyki? Na szczęście cały czas w ofercie firm istnieją odtwarzacze mp3 spełniające te podstawowe kryteria. Jednym z nich jest iAudio G3.

 

 

Player prezentuje się on bardzo przyzwoicie. Jest biały z kilkoma srebrnymi elementami. Stylem nawiązuje trochę do modnego teraz stylu Apple�a. Po wyjęciu z pudełka pierwsze co rzuca się w oczy to bardzo mała waga odtwarzacza (bez baterii waży 36g !). Wykonany jest z dobrej jakości plastiku, który sprawia wrażenie wytrzymałego i co najważniejsze nie ślizga się w dłoni. Jego wymiary to 64x 45x 17mm, więc jest odrobinkę większy niż pudełko tic-taców co sprawia, że spokojnie można go nosić w kieszeni (dołączony jest też specjalny futerał). Podświetlany na niebiesko monochromatyczny wyświetlacz ma rozdzielczość 128x64 pikseli i pozwala wyświetlić cztery linijki tekstu.

 

http://ocm.pl/content/view/Test_iAudio_G3.html

 

autor: Jakub Kaczmarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka nie jest moim zdaniem denna. Ale do ideału recenzji sprzetu to jej brakuje. Cresyny z zestawu moim zdaniem trochę zgloryfikowane :) . Bo według mnie to całkiem sporo brakuje im do MX30, ale to moje prywatne odczucie. A kiedy dotyka się obudowy podczas nagrywania dyktafonem, to jeszcze nie udało mi sie trzasków wywołać. Prawdziwe trzaski to dopiero są gdy obijac o obudowę zacznie sie uchwyt do przewlekania smyczy. Wtedy trzaska (nie trzeszczy) niemiłosiernie. Ale z grubsza cechy playera nie zostały przedstawione źle. Chociaż gdybym kierował się tylko tą recenzją to nie wiem czy kupiłbym G3. Dla mnie 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności