Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki wybrać jako następnę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, iż dziś moje Kossy UR40 odmówiły posłuszeństwa, zaczynam się rozglądać za nowymi słuchawkami, które godnie zastąpią moje już czteroletnie, wysłużone (aż do bólu) Kossy. Mógłbym kupić takie same słuchawki, lecz chciałbym spróbować czegoś nowego. Stąd też pytanie do Was, czy w cenie do 200 złotych znajdę coś lepszego niż UR40? Podobała mi się głębia w tych Kossach oraz szczegółowość każdego dźwięku. Jedyną wadą dla mnie była słaba izolacja otoczenia i dlatego też szukam czegoś lepszego.

 

EDIT;

Mają służyć wyłącznie do słuchania muzyki na komputerze.

Edytowane przez kazunarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie izolacja poleciłbym na pewno Superluxy 681 / 668B, dla mnie były upgradem z CAL!

Z zamkniętych słuchawek stawiałbym CAL! na tej samej półce co Brainwavz HM3, z tym że różnica między HM3 a SL jest mniejsza, bo Brainwavz mają całkiem niezłą scenę. CAL! i HM3 IMO mają izolację niewiele lepszą od SL, za to nie przepuszczają dźwięku na zewnątrz.

O 669 słyszałem opinię że mają mało basu, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RP-HTF600 grają bezpośrednio i mało przestrzennie, zachwyty nad ich sceną są dla mnie mocno przesadzone

 

Zupełnie się nie zgadzam. Według mnie grają ładną przestrzenią (równie głęboko co szeroko) i niezbyt bezpośrednio - minimalny kocyk (oddalona góra) i podbita niższa średnica ("analogowa" barwa).

Sprawdzałem je na FiiO E17, który sam ma dosyć wąską scenę, a grało to razem dosyć luźno i z powietrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności