Skocz do zawartości

Sansa C140


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postępując zgodnie z instrukcją wszystko poszło z moim c140 ok.

Upgrade był możliwy za trzecim podłączeniem.

Dźwięk jest dużo głośniejszy no i oczywiście radio. Radio niestety jest słabiutkie (dźwięk i ilość stacji) ale jak dla mnie i tak super.

Podczas upgrade'u tracimy oczywiście wszystkie dane.

Zauważyłem jednak, że odtwarzacz zawiesił mi się w przeciągu dnia już 2 razy. Zobaczymy co dalej.

Dzięki za info o możliwości upgradeowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W?a?nie zrobi?em update do 2.0.08A <w c 140> i wszsytko super ?miga!! Mam radio <naprawde dobre jestem zadowolony z jego poziomu> i NAPRAWDE bardzo g?o?n? gre odtwarzacza <ci??ko wytrzyma? na maxymalnym poziomie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko wgralem soft z amerykanskiej strony ten 10005a jednak glosnosc sie nie zmienila i radia tez nie ma...

czy moge wgrac jeszcze raz ten 100005a tylko ze z tej stronki?

bo wiem ze w tel nie mozna wgrywac tego samego albo nizszego softu bo tel podnie...czy tu jest vtak samo?

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy możesz wgrać jeszcze raz ten 10005A ale na pewno możesz spróbować z 20008A.

Na innej stronie w tym topicu jest odnośnik do niego oraz sposób instalacji.

 

Swoją drogą nie wie ktoś czy można zminić sposób wyświetlania czasu utworu na wyświetlaczu?

Chodzi mi o to żeby odliczał w tył, czyli pokazywał ile jeszcze czasu pozostało do końca utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja właśnie wgrałem to oprogramowanie 2.xxxx. , (nie dlatego ze chciałem ale musiałem bo miałem niedawno kupionego playera a on miałał juz 2.xxx i sie nie dało wgrać 1.xxx) widziałem obydwie wersje.. i Ci powiem ze jesli są jakieś zmiany to raczej kosmetyka... według mnie nie ma raczej potrzeby go wgrywać gdyż jak juz ktoś tu pisał player nie chciał mu sie odpalić palyer po takim zabiegu z wgrywanym plikiem softa... ja to zrobiłem bo nie miałem wyboru...to ciche granie mnie dobijało...i sie udało, to jest oczywiście moje zdanie.. pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem ten plik 2xx8 i odtwarzacz mi się nie chce włączyć :(

Ani nie mogę do peceta podłączyć, lipa. Co teraz zrobić?

Serwis czy kosz? Ile by kosztowała naprawa jeśli jest możliwa?

 

 

hmm mi tez sie tak stalo , skorzystaj z mojej metody , opisanej tu wczesniej ( mianowiscie tryb serwisowy i starszy soft) to zadziala, probowalem pare razy i nie jestem w stanie zainstalowac tego softu 2XXX :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi tez sie tak stalo , skorzystaj z mojej metody , opisanej tu wczesniej ( mianowiscie tryb serwisowy i starszy soft) to zadziala, probowalem pare razy i nie jestem w stanie zainstalowac tego softu 2XXX :/

 

Tylko że jak podłącze do kompa mp3 to wykrywa mi USB Device i chce sterowników, biorę automatyczną instalacje i jest lipa bo nie ma sterowników. Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi tez sie tak stalo , skorzystaj z mojej metody , opisanej tu wczesniej ( mianowiscie tryb serwisowy i starszy soft) to zadziala, probowalem pare razy i nie jestem w stanie zainstalowac tego softu 2XXX :/

 

Tylko że jak podłącze do kompa mp3 to wykrywa mi USB Device i chce sterowników, biorę automatyczną instalacje i jest lipa bo nie ma sterowników. Co zrobić?

 

 

 

podlaczaj go trzymajac wcisniety srodkowy przycisk , i nie zapomnij wyjac baterii, wtedy odpali sie w recovery mode i wszystko zadziala:) , znajdzie tez sterowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem w tym że jak tak robię to chce sterowników, wykrywa (Found New Hardware) jako USB Device, biorę aby instalował automatycznie i jest Cannot Install This Hardware. Może problem leży w tym że mam Windowsa Xp Prof. 64bit?

 

 

raczej na 100% w tym, idz skorzystaj z komputera kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy mają problemy ze ściągnięciem fw 2xxxxA z Rapida:

http://www.cybertronic.cz/C100_2.0.008A.zip

Ściąga się błyskawicznie, a następnie postępujemy wg tej instrukcji(z pominięciem punktu 1. :) :

Aktualizacja 2.0.007E do 2.0.008A

 

1.Ściągacie TEN plik

 

2.Player w trybie MSC podłączyć do kompa

3.Wgrać plik player.rom do głównego katalogu playera

4.Odłączyć playerek

5.Po włączeniu playera pyta czy zrobić upgrade, jeślli chcemy to przytrzymujemy klawisz PLAY

6.Po chwili pojawią się informacje o upgradzie i po kolejnej chwili player wyłączy się

7.Po włączeniu możemy cieszyć się radiem, głośnością i nową wersją biggrin.gif

 

Pozdrawiam

lejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności