Skocz do zawartości

Iaudio W Media Markcie?


M@ro

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie w cieszynie to niby co?!40tys. mieszkańców ;) Kilka sklepów z no-name'ami - tylko w jednym jest sandisk :D ...a z supermarketów to kaufland i biedronka.. <_<...więc jeździmy na zakupy do bielska do makro, no chyba że jakieś małe zakupy no to do jakiegoś spożywczego ;p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje podejścia do sprawy ;)

 

no sorry. trzeba wiedzieć co się kupuje i za ile.

a nie w taki sposób. "ooooo żesz k***a ale promocja, jest na pierwszej stronie gazetki! WOW. to musi być super!"

 

jak Ty wolisz przepłacać ze 100zl to Twój problem (jak ja kupiłem swojego T30 za 330zl, to na mp3store stał za 450zeta, a na iriver.pl był za 550. właściwie na allegro to wtedy też ich za dużo nie było, więc wybór był prosty. a co do tego że jest 10 sztuk to się moge zgodzić).

Ja tam nie narzekam na zakupy elektromarketach - bo przynajmniej wybór mają duży i można sobie sprzęt pomacać - a jak jest dobra promocja to i tak jest taniej.

Rok temu w MM kupiłem lapa za 2200. na Skąpcu jego ceny zaczynały się od 2800zl, a teraz jest za 2170. I wy dalej twierdzicie że kupowanie elektromarketach jest złe??

Nie rozumiem was. Nic a nic. Mi zalezy na tym abym płacił jak najmniej i do tego miał sklep pod ręka - w razie jakby się coś stało to nie ma problemu ze zwrotem.

Ale pewnie to będzie gadanie o niczym, bo wam nie odpowiada nieprofesjonalna obsługa. A ja zanim coś kupie czytam fora i nie optrzebuje obsługi w sklepie. Wchodze i wiem co chce, kupuje i wychodze.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary u nas w bielsku w MM jest tylko jeden creativ i sony z wiekszych pojemnosci!!!! natomist same takie od 128MB do 1GB philipsy jakies no name!! nic ciekaweg!!!pozdrawiam

dzisiaj byłem w bielsku w MM..nie przesadzaj...jest tam e140 i c140 :) A tak to rzeczywiście..****o na ****ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
[news] iAUDIO w MediaMarkt i Satrunie

 

Już nie długo na sklepowe półki elektronicznych hipermakretów: MediaMarkt oraz Saturn trafią produkty Cowon iAUDIO. Będą one stopniowo wprowadzane do sklepów w całej Polsce.

 

Na półkach zagoszczą zarówno produktu flash (G3, i5, U2, U3) jak i dyskowe jukeboxy (X5, i6, A2). Z pewnością ucieszy to wszystkich naszych przyszłych klientów, którzy chcieli dotkać odtwarzacz przed zakupem. Teraz będzie to jeszcze prostsze.

 

Przypominam, że już w tej chwili produkty iAUDIO można oglądać w sieciach ElectroWorld, Sferis oraz MP3Store.

 

 

2006-09-19, 23:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odgrzać temat. W olsztyńskim MM wycofują się z Iaudio, powód - małe zainteresowanie produktami, spowodowane wysoką ceną. Jest powszechnie znane, iż w naszym kraju największym powodzeniem cieszą się produkty tanie, nie zaś te o wysokiej jakości. Skoro najbardziej popularny sklep w 250 tys. mieście ma problem ze sprzedażą iaudio, nie wierzę, iż sklep MIP zawita do miast takiej wielkości. ( no chyba, że utzrymywaliby się z creativów :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności