Skocz do zawartości

Iaudio W Media Markcie?


M@ro

Rekomendowane odpowiedzi

No więc oglądam sobie Pc world'a i czytam akurat o procesorach, przewracam strone a tu reklama iAudio :) i sobie czytam opisy playerków..patrze na dół a tam logo mp3store, mip'u itp...patrze dalej a tam logo media marktu :D no i nad tym logiem jest "*" a poniżej jest tłumaczenie tej gwiazdki - "Wkrótce dostępne", a więc czy w sklepie nie dla idiotów za niedlugo znajdziemy iAudio ? :D

o to skan :

 

20060824191054ud7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dastin ciesze sie, tylko wez pod uwage ilosc mieszkanców. Zalorzmy sie mieszka tam 100 osob (dla uproszczenia) a w takiej Warszawie 1000. Jak w przeciagu roku 30% ludzi kupi odtwarzacze, to za 2 lata mozemy taki sklep zamknac.

 

Matematyka jest nieublagana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale jak zagadalem o podladowanie nano bo chcialem zobaczyc jak dziala itp, to koles zbytnio nie wiedzial o co chodzi. z kolei jak bylem we wrocku to spobie przynajmniej pogadalem z kolesiem o odtwarzaczach, a przy wiekszosci byl kabel do ladowania... a co do sluchawek to jeszcze nie robilem odsluchow w mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opole, Bielsk, Cieszy czy Zielona Gora w ogole w tej chwili nie sa brane pod uwagę.

a katowice ;) ?

 

cieszyn nie jest brany pod uwage i pewnie nie bedzie -40 tys. mieszkańców...

 

ludzie a wbielsku sa same no name! tylko w media markt sajakies konkretniejsze ale nie ma wogole iriverow ani audio nic porzadnego masakra otworzcie mp3stroe w bielsku a bdziecie miec klientow!!!!!!polecam

nie przesadzaj ;) w sarnim stoku chyba w hypernowej są iRiver'y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was nie rozumiem. Co sie tak czepiacie tych elektromarketow!

Ja swojego iRivera kupilem wlasnie w Saturnie, laptopa w MediaMarkt i jestem zadowolony.

trzeba tylko wiedziec co się kupuje, i czeka się na super promocje!

no! tyle z mej strony

pozdrawiam

gratuluje podejścia do sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie cos doloze. U mnie w Bialymstoku jest tylko jeden wielki supermarket Auchan drugi to Makro ale raczej dostepny dla firm wszystko pakowane po 10,20,50 szt. itd. Miasto liczy jakies 400tys mieszkancow a nigdzie w miescie nie mozna znalezc sklepu z prawdziwego zdarzenia z odtwarzaczami mp3. Sa co prawda dostepny czasem w Auchan w jakis komputerowych lub w Empiku. Ale oglnie to jest bardzo cienko co jak co ale ta sciana wschodnia jeszcze dlugo bedzie w tyle...

 

btw. od polowy wrzesnia jestem w Krk ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności