Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do ~200zł clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym kupić nowe słuchawki, tym razem nauszne. Wielkościowo chciałbym aby przypominały te badziewia od skullcandy lowrider, mogą być ciut większe. Jeżeli chodzi o muzykę to uniwersalne, od pier***nięcia DnB po rap, metal. Będę z nich korzystał przy odtwarzaczu sansa clip+. Mam teraz SoundMagic E10 sprawują się świetnie, ale niestety na siłowni/rowerze potrafią wypaść z uszu :/

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to muszą być słuchawki lekkie, bo inaczej będą ci się zssuwały z głowy

Koss Porta Pro,

Sennheiser PX 100 II - moga już się tak głowy nie trzymać

ale ja i tak uważam, że najlepsze są doki, może kup sobie pianki comply - próbowałeś? albo zmień doki, bo E10 mają dość duże przetworniki i nie kotwiczą dobrze w uchu, Brainwavz M1 o wiele lepiej siedzą w uchu, a najlepiej to kup jakieś doki "over the ear" jak np. SoundMAGIC E30

 

PS

dzięki za wyjaśnienia co to jest, siłownia, wysiłek fizyczny i pocenie się ;)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u nich z dźwiękiem? używam clip'a +

....Koss Sporta Pro jeszcze możesz rozważyć - mają te same przetworniki co Porta Pro, a są dedykowane do użytku rekreacyjnego

Jw. te same przetworniki (i budowa) = ten sam dźwięk. Jako posiadacz KPP i KSC75 wydaje mi się, ze stabilniej na głowie (a właściwie uszach) trzymają się KSC75. Jeżdżę w nich na rowerze, pobiegać tez się da i nie spadły nawet jak mi się zdarzyło za kabel pociągnąć. Kwestia odpowiedniego dogięcia zausznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności