Skocz do zawartości
  • 0

dokanałowe do 150zł do irivera T60


swistak01

Pytanie

Witam,

 

poszukuję fajnych słuchawek do irivera T60. Jak w temacie - dokanałowe do 150pln. Słucham głownie hiphopu, ale też dużo rocka/metalu i ostatnio house'u, więc powinny być "uniwersalne". Widziałem, że w tej cenie często polecacie E10 albo M1. Nie mam przekonania do chińszczyzny, także tego raczej nie kupie. Co sądzicie o NuForce 770x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

odradzam NuForce 770x, rozczarowały mnie zarówno swoją konstrukcją - wielkie przetworniki, które czuć w uchu, jak i brzmieniem - gdzie te basy? co za przeciętna jakość grania! chłodne brzmienie... może 770 brzmią Ok ale te X-y są słabe...

mogę polecić uniwersalne słuchawki w tym przedziale cenowym, bardzo muzykalne i przyjemne w odbiorze: Brainwavz M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jakie słuchawki miałeś wcześniej parowane z t60? Ja tego playera słuchałem tylko z koss porta pro, moim zdaniem świetne połączenie, więc szukałbym ciemnych słuchawek do tego playera...

PS. Daj im trochę czasu, przyzwyczaj się do nowego brzmiena. Nieraz, daje do ciekawe efekty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Piotrus1910 przepraszam, teraz zauważyłem, że parę postów wcześniej spytałem oto samo. Po blisko 2 tygodniach słuchania po 6 godz. dziennie rocka i muzyki elektro. dochodzę do wniosku, że to nie jest to, czego szukałem. Miałem ochotę na szeroką scenę, dźwięk czysty, przestrzenny, z soczystym basem, pięknie dobywający się z różnych stron, a tymczasem... lipa :/ Pozostaje mi w jakimś sklepie spytać o KPP i poprosić o możliwość podpięcia ich pod T60.

Źródłem moich oczekiwań jest niezapomniane wrażenie po włożeniu dokanałówek zamkniętych AKG, model za ok 200-300zł podpiętych pod jakiś player (wydarzenie sprzed 2 lat u kumpla). Po zamknięciu oczu, mogłem pokazywać palcami skąd dobiega dźwięk poszczególnych instrumentów. Do dziś uśmiecham się na tamto wspomnienie i szukam...

Edytowane przez Tomassimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności