Skocz do zawartości

Jak wgrać Voodoo Control do S8500


maciekp711

Rekomendowane odpowiedzi

Voodo nie tylko poprawia bo poprawia trochę ale też podglasnia. A jeśli chodzi o modyfikacje jak wgrasz jakikolwiek custom rom bazowany na kernelu dla sgs to będziesz mógł wgrać paczkę pod sgsa jak nie rozumiesz to Napisz to jak przyjdę że nie szkoły to ci wytłumacze ale pisz tu nie pw

I nie róbcie mu wody z mózgu bo to jest możliwe tyle ze w ten kernel na którym bazowany jest rom musi Mieć wsparcie dla voodoo sound wiec jest to trochę trudne.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voodo nie tylko poprawia bo poprawia trochę ale też podglasnia. A jeśli chodzi o modyfikacje jak wgrasz jakikolwiek custom rom bazowany na kernelu dla sgs to będziesz mógł wgrać paczkę pod sgsa jak nie rozumiesz to Napisz to jak przyjdę że nie szkoły to ci wytłumacze ale pisz tu nie pw

I nie róbcie mu wody z mózgu bo to jest możliwe tyle ze w ten kernel na którym bazowany jest rom musi Mieć wsparcie dla voodoo sound wiec jest to trochę trudne.

 

Możesz tu w temacie napisać. Sam chętnie się dowiem co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba ci się pomyliło.

Wave to telefon z badą. Da się na nim odpalić androida ale praktycznie nic tam nie działa. Działa to na zasadzie emulowania tego androida pod badą bo innego softu nie da rady wgrać - samsung to zablokował a trudno będzie to złamać bo system jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android na wave jest zbudowany z źródeł sgsa a nie wiem czy wiesz ale mają ten sam hardware ten sam nie podobny. A wiesz ze ics został odpalony na wave jeśli nie wiesz to co próbujesz mi udowodnić. Moim zdaniem nie jest to do końca emulowanie.

 

Przemysłem sprawę i w sumie nawet jak znajdziesz androida ze wsparciem dla voodoo to mało to da bo nie działa GSM na androidzie chyba że byś za każdym razem restartowal telefon ale w sumie na adku chociaż w coś pogrąża.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Wave ma prawie identyczny hardware co SGS. Gdzieś z miesiąc temu czytałem o tym i widziałem te filmiki na YT itd. ale większość rzeczy nie działała co wyklucza użytkowanie wave z androidem na co dzień więc wątpię żeby w ten miesiąc wystąpił jakiś przełom i że wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android nie zastępuje bady. To jest tak jak mieć Windowsa i linuxa na jednym komputerze i uruchamiać je inna kombinacja klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS i S8500 to ten sam hardware? Nie sądzę :). W każdym razie pierwszy raz się spotykam z taką opinią. Jak do tej pory sądziłem, że mają tylko ten sam chip audio i to wszystko... Jeśli mam złe informacje to proszę o jakiegoś linka ze źródłem.

 

Instalowanie Androida na S8500 mija się z celem. Jak chce się mieć androida to się kupuje I9000 by mieć go dopracowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ale nie jestem pewny architektura procesora.

Dobra z tym ze identyczny chyba trochę przedobrzylem ale jest bardzo podobny. Między innymi jest do niego tworzony kernel na bazie sgsa wiec tu raczej podobieństwa muszą być.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jak polepszyć dzwięk na Wave , sądziłem że telefon naprawdę sprawnie brzmi . Poprzednia Nokia E52 wali go na kolana ze słuchawkami CX300.

Może jest jakiś pomysł i program na Badę . MiniComp musisz pisać do mnie jaśniej :) bo od czytania twoich postów nogi mi puchną :) .... czarna magia dla mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wolisz inna barwe dzwieku i dlatego. Wave gra dobrze ale jakims tam brzmieniem. Ty mozesz lubic inne brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wave można podgłaśniać w ten sposób:

 

wklepujesz na klawiaturze *#197328640# -> [5] Audio -> [2] AP Volume Config -> [2] Ear Config -> [1] MP Volume

Teraz klikasz 6, następnie klikasz w miejsce mniej więcej 3 milimetry pod klawiszem 9 i otworzy się klawiaturka gdzie wklepujesz ile chcesz dB np 65 i zatwierdzasz. Teraz można zgasić to menu. Powinno być znacznie głośniej.

 

Dobrze by było jakbyś miał Badę 1.x bo na niektórych wersjach 2.0 to menu serwisowe szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wave można podgłaśniać w ten sposób:

 

wklepujesz na klawiaturze *#197328640# -> [5] Audio -> [2] AP Volume Config -> [2] Ear Config -> [1] MP Volume

Teraz klikasz 6, następnie klikasz w miejsce mniej więcej 3 milimetry pod klawiszem 9 i otworzy się klawiaturka gdzie wklepujesz ile chcesz dB np 65 i zatwierdzasz. Teraz można zgasić to menu. Powinno być znacznie głośniej.

 

Dobrze by było jakbyś miał Badę 1.x bo na niektórych wersjach 2.0 to menu serwisowe szwankuje.

 

ile dB to standardowa głośność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi się, że na Bada 1.x było to 52. A na 2.0 miałem standardowo 58. Można ustawiać nawet i 100 ale tylko dla słuchawek. Nie należy ustawiać aż tyle dla głośnika w "SPK Config" bo może wykitować :D Max 70-80 dla głośnika jak coś.

 

Ja generalnie zawsze obniżam te wartości i na słuchawkach mam 48. Wtedy zmiejszają się szumy prawie do zera na Audeo. Może mój Wave jest jakiś extramalnie mocny, że ja zawsze obniżam a inni pogłaśniają :D

Edytowane przez umcacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi np samsung q3 wystarcza do akg a slucham max na 15/30 ale jak podlacze do glosnikoe bez pozadnego wzmaka to jest lipka. I dlatego clip sie przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności